אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פיליפ מוריס מבקשת מכם להפסיק לעשן - אבל רק סיגריות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
למוריס: מה שאמרת אפילו לא דומה לעישון סיגריות
אכילה היא צורך חיוני של האדם.אם לא נאכל בכלל אנחנו פשוט נמות. זה לא מה שיקרה אם לא נעשן.דבר שני,מי שאוכל בצורה לא בריאה מזיק רק לעצמו,ואדם רשאי להרוס את בריאותו כמה שרק ירצה.מי שמעשן,לעומת זאת,מזיק לבריאותם של אחרים ע"י עישון פאסיבי,וזה כבר לא מוסרי
איש צללים | 19.01.19
14.
החברות לא רק "פעלו בעבר" בצורה לא מוסרית; המהלך הנוכחי עצמו אינו מוסרי
סיגריות אלקטרוניות הן רעל לכל דבר, בדיוק כמו סיגריה רגילה. המטרה של החברות במעבר לסיגריות אלקטרוניות היא לחזור על אותו מהלך שביצעו בסיגריות רגילות: ליהנות מהספק במשך עשרות שנים, עד שתצטבר מסה קריטית כל כך של מאמרים והוכחות לנזק ההרסני של הסיגריות האלקטרוניות, שלא ניתן יהיה לפקפק בה. זו בדיוק המטרה של החברות: להמשיך להרוויח, להתנצל (ובהחלט יש על מה), ולדחות את הקץ.
א | 04.11.18
13.
עיתונאים אוהבים להשמיץ............
גם סוכר הורג ראו כמה מתים מסוכרת . גם לחם מאוד לא בריא . גבינות צהובות קשות . ועוד ועוד מוצרים . אבל אף אחד לא בא בטענות אליהן . סיגריות ,סוכר ,גבינות ,לחם ,כולם הורגים אז למה אין עליהן סימון שמוצר זה עלול להרוג . מפני שפשוט מאוד מי שרוצה להרוג את עצמו שיבושם לו אלו הם חיו .
מוריס | 04.11.18
11.
עישון לא יעבור מהעולם גם אם כל הטוקבקיסטים יעמדו על הראש.
מגיב מס' 1 הוא דוגמה לטוקבקיסט מתנשא שחושב שהוא יודע הכל טוב יותר ממליוני בני אדם. יש בעולם עשרות מיליונים שהם משכילים ויודעים את סכנות העישון ולמרות זאת מעשנים. גם במדינות קומוניסטיות יש מעשנים בלי קשר לקפיטליסטים. נכון- כדאי להשקיע בחינוך הדור הצעיר שימנעו מעישון. אבל בסופו של דבר אדם בוגר אחראי לגופו ויש גבול לרדיפת המעשנים. תפנו את עצמכם לזיהום האוויר ממפעלי תעשיה ומרכב. תאכלו פחות אוכל משמין ואל תעשו תאונות דרכים.
פיליפ | 04.11.18
9.
בשר לא גרוע יותר מסיגריות - באף מחקר שהוא
אירגון הבריאות הבין לאומי הכניסו בשר מעובד לקטגוריית המסרטנים - בכך שהוא מעלה סיכון לסרטן המעי הגס ב 18% למי שאוכל יותר מ 50 גרם בשר מ-ע-ו-ב-ד ליום (!) בשר אדום נחשד כמסרטן אבל ללא הוכחות - הוא בקטגוריה נמוכה יותר. בשר עוף או דגים - בכלל לא בקבוצות הסיכון. לעומת זאת - יש בסיגריה מעל 40 חומרים מסרטנים וודאיים - ומספר ההרוגים שלהם כל שנה הוא ב 5 סדרי גודל יותר מאשר בשר מעובד. מי שטוען שבשר יותר מסרטן מסיגריות - משקר. מי שחושב שמותר לו לעשן כל עוד הוא לא אוכל בשר - שיסתכל על סטטיסטיקות סרטן הריאות בישראל שפורסמו היום.
יסמין | 04.11.18
4.
בשר גרוע מסיגריות... סוכר גרוע מבשר... צניחה חופשית גרועה מסוכר...
קריירת אגרוף גרועה מצניחה חופשית... ועוד ועוד... כל החיים שלנו סכנה אחת גדולה! עיניים בראשינו ומוח בקודקודינו, שכל אחד יבחר לעצמו את הרוצחים שלו ותנו לחיות בשקט כבר!!! לא עניין הטוקבקיסטים ולא עניין המדינה מה כל אחד עושה בגופו האישי! ואל תתנו לי נתוני הוצאות על סרטן - כי מחקרים כלכליים כבר הוכיחו שלהארכת תוחלת החיים של אדם לא יצרני יש באופן "מפתיע" עלות יותר גבוהה מטיפול בחולים!
קובי השפוי | 04.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת