אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון מציע לארדן דיל לפתיחת שוק הקנאביס ליצוא

107 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

104.
ארדן צודק!
רק בתפקידו כשר אוצר מתחוור לי עד כמה כחלון אדם כוחני. בדיוק ההיפך מהדמות שהוא משדר. נשמע לו הגיוני, שיגדלו את חומר הגלם שממנו מפיקים סמים ולא יהיה פיקוח??? על גידולים של ירקות ופחרות יש פיקוח אז על קנאביס לא יהיה? מה ההגיון ומה הסיבה להתנגדות שלו לפיקוח? שרף חצי שנה וכעת מוכן לחקיקה במקביל במקביל לייצוא? עלק פשרה! מנסה לצאת רק חצי טמבל ולא טמבל שלם אבל הוא יצא טמבל שלם כי הדרישה של ארדן כל כך נכונה וכל כך מתבקשת. כחלון מאכזב ברמות על! מבחינתי שילך הביתה. הוא לא תרם שום דבר משמעותי לכלכלה וכעת מפזר מיליארדים בגלל שהוא מריח בחירות.
רפי | 06.11.18
90.
שיגעון של המונים
עליק קנביס רפואי. את הקבנוס אנחנו נקבל שיהרגו עוד אנשים בכבישים בגלל ה"רפואי" ושבקטטות יירצחו עוד אנשים בשם הרפואי ועוד שלל של צרות רק בגלל שיגעון המוני שמאחוריו אינטרס כספי גדל ממדים. פעם היו שיגעונות דומים שלקנייה של נעליים קדמה מדידה באמצעות צילום רנטגן, כל הפירות והירקות היו מרוססים בדי די טי, אסבסט היה נחשב לחומר מבודד מצויין ולא מזיק ועוד ועוד... לאן הגענו ?
דויד הכי לא טוב | 05.11.18
89.
ארדן..איש קטן אגו ענק
פשוט לא ייאמן שפושטק אחד שמונע מאינטרסים פוליטים ואגו קובע למדינה שלמה איך לחיות! פוגע לנו בזכויות הפרט הכי בסיסיות,מונע מחולים לטפל בעצמם כראוי ומתעלל באזרחי המדינה שרוצים לעשן. הימים שהיית ראש אל-סם עברו.העולם התקדם ומה שחשבו פעם כבר לא רלוונטי. תעשה לגליזציה ותן לנו דאגה אחת פחות לחיות איתה.
אני וכולם | 05.11.18
82.
רק פיתרון אחד והוא לגליזציה ורגולציה של גידול ושיווק המריחואנה
ארדן תפסיק לממן את העברינים ואת המשטרה דרך אי חוקיות המכירה והשימוש במריחואנה. די לפיגור הגיע הזמן לדאוג לאיכות החומר ולהוציא את הגידול והשיווק מידי העברינים. הרי כולם יודעים שיותר מ40% מתושבי המדינה מעשנים גראס אז די אם הצביעות.
דוד | 05.11.18
78.
תקשיבו לכחלון. אין חכם כבעל נסיון
כחלון ובאב"ד חיים יופי עם הקנאביס והוא עושה להם רק טוב. ראו איזה תכניות יפות הם מביאים בהשפעת הקנאביס כולל דיור למשתכן, ירידת מחירי הדיור, ירידת מחירי המצרכים . אם יתנו קנאביס לכל האוכלוסיה הכלכלה תראה כמו שכחלון ובאב"ד רואים אותה. הכל דבש
אחד העם | 05.11.18
75.
שמדינה רוצה לסחור בסמים
מקסיקו וקולומביה רודפים אחרי סוחרי סמים כל היום, בארץ רוצים להפוך את הסחר בסמים לחוקי. מחיר אמיתי של קנביס הוא לא יותר מנענע. המחיר גבוה בגלל מתחרים כמו חיזבאללה ודעאש. אם עוד מדינות יאשרו קנביס וארגני הטרור יפסיקו להתפרנס מקנביס המחיר ירד לעשר ש''ח לקילו
אייל | 05.11.18
42.
כל מה שתגידו עליו לא יעזור, רק אמת אחת:
האיש הזה פשוט רוצה להביא רווחה וטוב לעם ישראל. פשוט רוצה להביא עזרה וטוב לעם ישראל בלי קשקושים. עשה, עושה ועוד יעשה.. לא משנה מה תגידו ובאיזה תרוץ קפיטליסטי תשתמשו ותבלבלו- כחלון פשוט בא לעשות טוב לאזרחי ישראל. את הקול שלי כבר קיבלת, משה כחלון וגם את הקול של בורא עולם שאין נסתר ממנו והוא יודע בדיוק מאילו מניעים אתה פועל. רק טובת עם ישראל!
אופטימו | 05.11.18
37.
"כדי לוודא שהקנאביס שהן יגדלו לא יזלוג ויציף את ישראל"- בדיחה עצובה
ומה עדיף שקנביס של אירגוני טרור ופשע יציף את ישראל?? מי שרוצה לעשן יכול להשיג בלי בעיה. הטיעון המגוחך מראה מעל לכל ספק שאין פה משהו ענייני. הגיע הזמן לסגור חשבון עם המפלגה שמונעת אך ורק מאינטרסים אישיים ושחיתות
ארדן הקטן | 05.11.18
33.
ומה עם לגליזציה?
המדינה תעשה כסף על מוצר שבארץ הוא לא חוקי לאזרחים, אבל לייצא לחו"ל זה בסדר? מדינה של מושחתים שמתעלמים מרצון הציבור בארץ. פשוט בושה. ישראל במקום הראשון למשתמשי קנאביס לנפש בעולם, חוות לגידול חומר משובח, רצון לייצא, אבל לאזרחים אסור. חלם או שחיתות.
חגי | 05.11.18
27.
זה לא חוק שמקנה לביבי שחרור ממיסים אז למה למהר?
בושה וחרפה שמדינת ישראל מפסידה 4 מיליארד שקל כי לארדן לא אצה הדרך, כי הקרדיט לא שלו, כי גם לביבי לא אצה הדרך אולי בגלל החרדים. בקיצור למה שימהרו? הם ממילא בכל עת שיחפצו יעלו לעצמם את המשכורות לא משנה להם כמה מדינת ישראל מפסידה מהקנביס!
מירי | 05.11.18
11.
הפחד הגדול של ארדן - שתרופות יזלגו לאזרחים.
"דרישתה המוצדקת של המשטרה לקבל אפשרות פיקוח, קניסה ואכיפה על חוות הגידול, כדי לוודא שהקנאביס שהן יגדלו לא יזלוג ויציף את ישראל" - כאילו שמי שצורך קנאביס, לא משיג אותו גם כיום. במקום שהם ישיגו את הקנאביס מהשוק השחור, הם ישיגו חומר משובח יותר ותרופה טובה יותר. ממש אסון, אה?
אלון | 05.11.18
9.
כמה עצוב ובעיקר קצר רואי השוק שלנו...
התוווית הקנאביס כרפואי היא אמנם אמיתית {הוא רפואי} אך הקנאביס לעישון פנאי הוא אותו אחד, כל שיוותר לחברות ה"קנאביס הרפואי" הקמות כיום כפטריות אחרי הגשם לאחר הליגליזציה העולמית, הוא פיתוח דרכי מיצוי ובידוד חומרים ועוד מו"פ שיאלצו לעשות תוך שמירה על מחיר נמוך משום שכל חולה יכול לקבל את התרופה גם מהצמח שיימכר בחנויות הרגילות, זאת ועוד, הצמח פשוט לגידול במיוחד בתנאי שמש ואינו מצריך תנאים מיוחדים לגידול, ניתן ללמוד מהתנהגות השוק בקולורדו ובקליפורניה כיום בהם אותן תכונות של הצמח הביאו לצניחת מחירי הקנאביס ופיתוח מוצרים לשוק הצריכה להנאה, יהיה קשה לשכנע חולה הזקוק להרגעה ע"י הקנאביס לרכוש "תרופת קנאביס" ב50 דולר לחודש כאשר הוא מגדל שיח שלם בהוצאה של 20 דולר שמספק אותו לשנה שלמה, כך שהמיקוד של שוק ה"קנאביס" צריך להיות בשוק הצריכה להנאה...דוגמא מעולה היא ההבנה של הנושא ע"י הקנדים ורכישת חלק מ"תיקון עולם" הישראלית על ידם. דוגמא מעולה לאיך חברה מתפתחת תחת הערמת כל קושי אפשרי ע"י השמרנות, הביורקרטיה והשחיתות הישראלית.
david dedi ber | 05.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת