אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הרוכשים ישנו בשקי שינה מול משרד המכירות – 52 מגרשים בשכונת אור ים נמכרו תוך 4 שעות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
ועל השכן הגדול והמזהם כבר שמעתם? מניחה שלא, מעניין למה?
אסדת לוויתן מתוכננת להיבנות מול חוף דור/נחשולים ולזהם בזיהום אוויר את אחד האיזורים היפים של מדינת ישראל, כשהגז הנקי ימשיך לירדן ולאירופה ואנחנו האזרחים נהייה המאפרה לשנים. כן, כן אכן קשה לדמיין זאת אבל זה מה שמחכה אם לא נצליח במאבק להרחיק את הטיפול בגז הטבעי ללב ים, כפי שעושים בכל העולם בעשור האחרון ומונעים מחלות וסבל מיותר, מונעים את זיהום הים, זיהום החופים, האוויר ומי השתייה שלנו. אפשר אחרת וזה תלוי בנו. לכן מצטרפים עוד היום ל"שומרי הבית" https://homelandguards.org/ באים לפעילויות או תורמים, כי ביחד אנחנו אור גדול ויש לנו יכולת להשפיע. להת' ב"שומרי הבית"
רחלי | 28.11.18
31.
הייתי שם. לא היה לי נוח בשק שינה אז חזרתי הביתה
שמתי שם מישהו במקומי שיקנה. נגלגל הכל על איזה זוג צעיר פראייר, נמכור לו בפי שתיים כי נדלן רק עולה פה, האוכלוסיה מתרבה, אין מקום (כבר עכשיו צפוף לי), האיראנים על הגדר, החמאסניקים חצו את הגדר, ממש מפחיד פה וכל אחד צריך ממד, המדינה נהנת מהניצול של הזוגות הצעירים הקורסים, ראש הממשלה והבנקים חוגגים, בנק ישראל משחק בנדמה לי... ואני, אני מבסוט, לפחות זו האשליה בה אני חי
אינטרסנט מפונק | 07.11.18
20.
160מ"ר גודל מיגרש??? זה גודל מטבח של בית ממוצע בארה"ב
גודל המיגרשים מגוחך. מחירי המגרשים מרקיעי שחקים. מסכנים תושבי מדינת ישראל שזה מה שמציעים להם. איך אפשר לבנות בית על כזה מיגרש קטן? איך יש פרטיות על מיגרש כזה קטן? אנשים רוצים בית על מיגרש כדי שתהיי בו גינה. איך יש מקום לגינה על מיגרש כל כך קטן? מזעזע. יורקים לתושבים ישראל בפנים לאורך כל הדרך.
אוי ואבוי איזו מדינה זו ישראל | 05.11.18
19.
גיא(5), לידיעתך, ארובות חדרה עוברות לגז טבעי
בעוד שנה מהיום פרוייקט לוייתן עולה לאויר, מה שיאפשר, בשעה טובה, את הסבת תחנת הכח בחדרה מפחם, מזוט וסולר מזהמים לגז טבעי נקי. השיפור הצפוי בזיהום צפוי להיות משמעותי. זה יהפוך את האזור ליותר אטרקטיבי ויאפשר הגדלה משמעותית של הבנייה באזור, ואין סיבה בעצם לא להכפיל ולשל את אור עקיבא, רצוי גם עם מיזוג עם קיסריה וג'סאר-א-זרקא, ולייצר עיר טובה במרכז המדינה, בה יוכלו להנות 100 אלף ישראלים. אלפי זוגות צעירים יוכלו לקנות דירה במחיר עממי יחסית, בעיר יחסית במרכז המדינה.
dw | 05.11.18
18.
הגיע הזמן למזג את אור עקיבא עם קיסריה וג'סאר-א-זרקא
מדובר בעצם ב 3 שכונות של אותה עיר. אין שום סיבה שתהייינה בישראל רשויות מקומיות זעירות ויש לקבוע רף מינימום של 100 אלף תושב. מי שלא עומד ברף המינימום הזה? ממוזג. בפקודה. כך הכתבה היא בעצם על שיווק מגרשים לוילות בעיר אור קיסריה. ג'סאר תהיה שכונה ערבית תיירותית בעיר הזו, בדיוק כמו יפו לת"א, ומתבקש להרים בה כמה בתי מלון, וכך לייצר מעין כפר יווני בישראל. מדובר פה בעצם בחוף ים תיירותי די מבוזבז. חבל. זה יכול להיות להיט.
dw | 05.11.18
17.
הייתי שם - הגעתי בבוקר וכל מי
שבתמונה התחלף בקבלנים מאור עקיבא שקנו כל אחד בעצמו ודרך אנשי קש כ- 80% / 70% מהמגרשים. הם פשוט שמו אנשים שישמרו להם את המקום וככה תפסו את כל ה40 מקומות הראשונים. הכל שם היה בקומבינה ושכונה, התנהלות שערורייתית של חפ"ק וככה גם תיראה כל השכונה.. "מרבית הרוכשים הן משפחות צעירות ואיכותיות" פחחחחחח
הייתי שם  | 05.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת