אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חוק הנקמנות: חוק הנאמנות בתרבות עוד יתהפך על רגב

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
אין אמן מעניין בימין כי אומנות צריכה לעסוק בביקורת ולא בחנופה לאומנית שזה פשיזם
יאללה תתנו את כל תקציבי הקולנוע למתנחלים או אולי לחברות המפוארת מהליכוד ביתן אמסלם זוהר מגיע לילדים שלכם תקציבי עתק לעשות אומנות והעולם יעמוד כולו דום מהרמה הירודה. כשיש ממשלה תת רמה אנושית בורחים לחוקי תרבות ונותנים במה לצרה מסכסכת שחוץ מליבוי שנאה וקירקור אין סופי על נאמנות אין לה מה להציע. אז תחליפו את הועדות ותתנו לחברים ומקורבים ממרכז הליכוד לנהל גם את מרכזי התרבות , כפי שכבר עכשיו המדינה הזאת הפכה לקומבינה של שחיטות וכסף שחור ככה גם תראה התרבות , היידה מירי
בוא נראה איזה סרטים עלובים יעשו אנשי הימין | 08.11.18
19.
קצת אחרת
מאוד מרשים החוש המסחרי שלך שמתחת לסלוגן בובסטי של כתבה מתחבא מאעכר שמזכיר לנו שהוא נותן הרצאות , וואו איזה כיף לדעת. אתה לא דואג למדינה אלא רק לך ולכמותך בלבד , שכן בלעדיהם (היוצרים בעלי ציפיות מימון ממשלתי) על מה תכתוב? הסגנון הבולשביקי חייב להעלם. חופש הביטוי , עדין נמצא כאן כמו שאנחנו מבינים מהכתבה שלך. תשאל את דונלד פייגן שאתה (וגם אני) מעריץ אם במשך כל הקריירה שלו היו לו ציפיות שממשלה תממן לו איזשהו פרויקט,,,,, זה ניראה שה הנקמנות פה היא שלך.
אחד | 07.11.18
18.
כנאמר, יש כבר חוק שדואג למקרי קיצון.
ואגב, אולי איכשהו הצלחת לפספס, למרות שזה לא ממש בניואנסים, מירי רגב הצליחה להרוויח ביושר את היחס המזלזל לו היא זוכה בזכות התנהלותה. אבל אם בכל זאת את/ רוצ לדחוף לכאן את עניין המגדר/מוצא, תהיה מוכן לקבלאת הטענה שכל הישג אליו הגיעה בחייה הינו תולדה של אפלייה מתקנת
ל 17 | 07.11.18
16.
סליחה לכל המגיבים - אתם בכלל לא בכיוון
החוק לא נועד לסרטים של מרד צבאי כמו "הלהקה" או לתסריט דמיוני כמו שהוצג כאן אלא למקרים בוטים לחלוטין שקשורים בעידוד הסתה לטרור ורצח. זה באמת חוק שצריך להרים יותר מגבה אחת בכדי להבין למה היה צריך לחקוק אותו מדוע כל הפונקציונרים המעורבים לא ידעו לשים גבול בריא לעצמם. אז אין מה לעשות - גם כשבג"ץ עושה חוק לעצמו ועושה את חוקי המדינה אות מתה - כן, מישהו נאלץ לעשות מעשה. כיוון שזו רגב - אישה מזרחית שהעיזה גם להפוך את תקציבי התרבות לדמוקרטיים יותר - קל ללעוג לה.
חן מצרופה | 07.11.18
11.
מירי רגב פרובוקטורית מזיקה ובזויה
מירי רגב לקחה משרד קטן ושולי כמו משרד התרבות והפכה אותו לפלטפורמה לקידומה האישי בדרך הבזויה של ליבוי יצרים לאומניים. בכך היא פוגעת בתרבות, מחדירה נורמות שלטוניות פסולות וגם דוחקת מסדר היום הציבורי נושאים חשובים באמת. בושה!
אזרח מודאג | 07.11.18
10.
אין ״הפוגעים במדינה או מבזים אותה״. פשוט שקר גס
המילה ״נאמנות״ לא מופיעה. אין בעיה לפגוע ולבזות את המדינה. רק ביזוי פיסי בדגל אסור. ״מעשה שת השחתה או ביזוי פיזי הפוגע בכבוד דגל המדינה או סמל המדינה ״. אתם פשוט שקרנים ועצלנים. כמו כל העיתונות.
אתם fake news | 07.11.18
6.
קישקוש בלבוש
לא נקמה ולא נעליים. הגיון פשוט. המדינה (ואני בתוכה) לא רואה (ולא רוצה) לממן כל אירגונים ביזאריים שלקחו לעצמם בעלות על חופש הביטוי ועוד בלי בושה מבקשים תקציבי ציבור. שיהיה ברור - הויכוח הוא לא על חופש הביטוי. הויכוח הוא על כסף. אף אחד לא אומר להם לא לעשות כל מה שעולה על רוחם. כל מה שאומרים להם זה שהם יכולים לעשות כל מה שהם רוצים אבל שלא יבקשו ממני לשלם להם על זה. גם לחופש צריך שיהיו גבולות.
מאיר | 06.11.18
5.
מירי רגב
כל הכבוד למירי רגב על עמידתה בחזית מול כל בכייני השמאל.רבותי הבמאים.אומנים.שחקנים.מעולם מירי לא אמרה לכם לא להעלות משהו שפוגע בחיילי צ.ה.ל במדינה .או בכל אחד אחר.פשוט רבותי תעשו את זה על חשבונכם ולא על חשבוני ושכמותי שלא מוכן לממן מכיסי כל רעיון מטורף שנראה כשר לכל שמאלן מסריח.
יעקב  | 06.11.18
4.
הצבת גבולות, זה בריא
רצוי תמיד לרסן כל גוף או ארגון שלא יחצה בטעות את הגבולות. הצבת גבולות, טובה לציבור ולחברה. זה עובד בממשל, בגן ילדים, בבתי ספר, בגידול ילדים, בבית ובמשפחה, וכל מוסד ציבורי ועוד... ללא שמירה נאותה על הגבולות, יש אנרכיה. לא צריך לנצל את חופש הביטוי, בשביל לעשות אמנות טובה ויעילה. בישראל התרגלו ככל שהנושא בוטא יותר, כך הוא מושך קהל, מבלי לתרום שום כלום לציבור.
גבי | 06.11.18
3.
בנוגע לסרט אפשרי על בית המקדש השלישי
ישי שריד כתב ספר דיסטופי על כך ("השלישי") - מומלץ מאוד לקריאה. אני במקום רגב דווקא הייתי חושש מספר/סרט כזה כי הוא ממחיש את המחיר הכבד של החזון ההזוי של הקמת בית מקדש שלישי. הטור הזה חשוב מאוד וטוב מאוד, אבל אם הוא מכוון למירי רגב אז הוא כמו לתת לקוף לקרוא מחזה של שייקספיר. מירי רגב מצפצפת על ערכי חופש הביטוי והאומנות, ולא מעניין אותה מה יהיה אחריה. המטרה היא כמובן לרצות את הבייס, ואחריה המבול ושהמדינה תלך לעזאזל
רמי | 06.11.18
1.
אין ימין באומנות
ימין בכל העולם מעביר מסר שאולי לפעמים נכון, אבל אומנותי או לא. "יש רעים ויש טובים". "אולי הרעים לא כל כך רעים והטובים לא כל כך טובים" זאת האמירה השמאלנית. גם אם לא מסכימים איתה, הסרטים שהיא מייצרת הם יותר טובים. אין מה לעשות "הקונפורמיסט" יותר טוב מ"רשימת שינדלר". כל פרק ב "המתים המהלכים" שבו החבורה לא צדקנית וטובת לב אלא עם דם על הידיים וקונפליקט מוסרי בלב הוא פרק טוב יותר. קישון לא באמת יצר אומנות ימנית. עליזה מחלקת התה, וכל ההכרה המוקדמת בדיכוי המזרחי, זה שמאל (בניגוד למה שמקובל לחשוב) אז אין מה לדמיין שמתישהו המסר הפשטני "אנחנו צודקים" ייצר סרטים טובים. האומנות קיימת בשביל חשבון נפש, השאלה אם יש מקום לחשבון נפש או לא זאת השאלה.
לי | 06.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת