אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחר: שביתה במשק למען נפגעי תאונות העבודה - מי צפוי לשבות?

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
שביתה מוצדקת ביותר!
אין דבר מוצדק ממנה! אנשים מתים ללא הרף באתרי בנייה, זה נראה לכם סביר? המדינה חייבת לעשות משהו, ויש מה לעשות! כמו למשל, להגביר את האכיפה באתרי בנייה בתור התחלה. בינתיים אף אחד לא עשה יותר מדי בשביל לשנות את המציאות הזאת, ואני מברך את ההסתדרות על הצעד הזה.
צביקה | 06.11.18
21.
תן בראש... צריך לעצור את ההפקרות
לפי התגובות אני רואה שרובכם עובדים במשרדים, כי יש לכם זמן ומחשב לרשום אותן. וזה גם אומר שמחר לא תפלו מפיגום, הכי גרוע שיכול לקרות לכם זה שמזגן לא יעבוד בפקק... "רחמים" שתפו פעולה או שבו בשקט!!! אין דרך אחרת להזיז את הממשלה הזו בלי לשבור כלים! גם אם יוסיפו רק עוד עשרים מפקחים והאחריות על תאונות תופל גם על היזמים (החזירים) זו שביתת קודש!!!
בור ועם הארץ | 06.11.18
12.
יימח שמו של ניסנקורן ושתקבלי עגבת, שלי יחימוביץ'
המחדל הגדול ביותר במדינת חלם שלנו הוא עצם קיומכם. מעשי הנבלה שלכם לאורך השנים עלו מיליארדים למשק, אתם גוררים אותנו למטה כמו אבן ריחיים. אין ספק שיש לעשות הכל כדי להבטיח את חיי הפועלים והבטיחות בעבודה. אבל לא אתם אלה שתעשו זאת, וודאי לא באמצעות שביתה כללית, כמו שלא הועלתם לאיש זולתכם (וכיסכם הפרטי) מעולם. תתביישו.
מביאים את המדינה לפי פחת | 06.11.18
8.
מחדל פועלי הבניין
כלום לא יעזור האוכלוסיה שנפגעת בעיקר הם ערבים שתרבותם כזו שאין להם טיפה משמעת הם יורים בבני עמם הם רוצחים בחשד כל שבוא כולל בבחירות האחרונות החוק הישראלי לא יכול לשלוט בהם בשביל שינוי צריך ללמוד מסינגפור שם יש יד ברזל לתפיסת עולם כזו
ממונה בטיחות  | 06.11.18
6.
שביתה מאד מוצדקת - אבל רוצה להזכיר
שמעל 350 אנשים מתים בתאונות דרכים - רובן בנות מניעה. על ידי צעדים פשוטים שהממשלה לא מקדמת. - כבישי 2+1 כדי למנוע תאונות חזתיות בכבישים ללא הפרדה כמו כביש 90, מעברי חציה מוגבהים כדי למנוע דריסה של הולכי רגל, איזורי מיתון תנועה כדי להגן על מעל 100 הולכי רגל שנדרסים בשנה ועל רוכבי אופניים. שבילי אופניים ורחובות אופניים (הפרדה או עירוב בטוח בהתאמה) , רישום דיגטלי של מהירות ופעילות משאיות ואוטובוסים - דברים בסיסיים שמדינות אחרות עושות- חפשו "חזון אפס" כדי לראות את הפרטים ואת גודל המחדל.
האזרח דרור  | 06.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת