אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אדוארד סנודן: NSO הישראלים הם הגרועים שבגרועים

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
חשוקג'י התיעץ עם שגריר סעודיה בארהב כיצד לסדר את מ
השגריר יעץ לו לפנות לשגרירות בתורכיה, אז כך הם ידעו על מהלכיו ולא לפי מה שסנודון אומר. חבל מאד שהאמצעים הללו לא היו לרוסיה לפני 100 שנה, אז היו יכוליםלמנע את המהפכה הקומוניסטית שהביאה למשטר רצח ואימה במשך 70 שנה.
חושף השקרים | 18.11.18
45.
סנודן מדבר איתנו על מוסר מתוך משכנו של טדי שגיא
1. איך סנודן, עבריין מבוקש שבגד במדינתו בתמורה לבצע כסף מהדיקטטור הרוסי פוטין, מעיז בכלל לבוא ולדבר איתנו על מוסר כוחות הביטחון -ועוד מתוך משרדיו של טדי שגיא (Labs), אסיר מורשיו ומאדריכלי תוכנות ההימורים שהרסו מאות אלפי משפחות קשי יום בעולם והביאו אותם לכיליון, כולל עשרות מקרי התאבדות של קורבנות גיימינג ואופציות בינאריות-אז הוא ילמד אותנו על מוסר/מבוע בעל מוסר כפול אדון סנודן. 2. NSO היא חברה שמצילה אלפי חיי אדם ותורמת ליציבות משטרים בעולם, הבעיה היא שNSO לא יכולה לספר על הישגיה -הדממה והחיסיון
חוליוס איגלסיאס | 15.11.18
41.
הוכחה לקריסת החרם הערבי נגד ישראל
ממשלות ערביות משתמשות במוצרים ישראלים היא ההוכחה לסופו של החרם הערבי. טוני בלייר כתב השנה שישראל וארצות ערב סוחרות בהיקף של כ100 מיליארד דולר בשנה. מתקרב היום שהחרם הערבי הרשמי יקרוס לחלוטין. ישראל מצליחה להסיר את המכשול האחרון לביסוסה כמדינה לגיטימית במזרח התיכון- החרם הערבי.
א״ק  | 14.11.18
38.
NSO קיבלתם פירסום חינם ועכשיו יעלה הערך של המוצר ש
בלילה בלילה אחרי כשתשכיבו את הילדים שלכם במיטה תלכו למראה ותסתכלו לעצמכם בעיניים ותודו לפחות בפני עצמיכם: אתם חלק מהמנגנון שהורס את העולם אליו אתם מגדלים את האוצר הכי יקר שלכם. הם יהיו אנשים מפוחדים ויתנהגו כמו ברגים חסרי חוט שידרה בזכות העבודה שלכם. המשכורת טובה נכון יש זמן פנוי בסופש לצאת לסדנת העצמה ויוגה. אחלה. שיהיה לכם רק טוב. גם לאלה שנרצחו בזכותכם היו חלומות כאלה.
אדוארד מחדר אוכל קצינים | 14.11.18
32.
בוגד
אדם אשר בגד במדינתו בא להטיף מוסר למדינה אחרת. נו הגענו לימות המשיח. שאלה לבוגד. אם אתה כל כך מוצלח מדוע לא פרסמת עד היום מה נעשה ברוסיה בנושא האזנות ומעקבים? מה קורה בסין? הנך שפן המתחבא תחת כני אלו אשר חופש הביטוי וחופש האדם רחוקים מהם. נאמר בעבר תראה לי מי הם חבריך ואומר לך מי אתה. בוגד עלוב ומר נפש שהגיע הזמן שתסכור את פיך.
לא לפייסבוק | 11.11.18
28.
לכל השוללים את דעותיו של סנודן, תארו לכם חברת מעקב שתומכת בשמאל שתעקוב אחר ראש הממשלה ומישפחתו
ותדווח מימצאים בתיקשורת, ואולי גם מאנשי הקואליציה הבכירים רגב, שקד ואחרים. האם זה לא יהיה מעניין לשמוע דברים מחדרי חדרים. זיכרו את הרעש שהיה משיחת יאיר נתניהו בבר. האם עדין אתם חושבים שמעקבים ופלישה לפרטיות זה שטות אחת גדולה?
א | 09.11.18
27.
בהתחלה חשבתי שהוא עשה משהו צודק..
לאט לאט הבנתי שאני טועה שהוא חי באשליה שהכל ורוד עם פרפרים ופרחים במקום רובים. ואז ראיתי את הסרט עליו( ההולוידי) שזה נתן נקודת מבט שלו בעיקר ואז נפל לי... הבן אדם הזה בגד במדינה שלו בגלל שהוא חושב שהוא צודק. במקום לנסות ולשנות את הכל מבפנים( שהוא היה באחד הדרגות הגבוהות שזה רק עניין של זמן עד שהוא אחראי על הכל) ואחרי הכל נסע לרוסיה. אומר שהוא "נתקע" שם אבל עדיין אם אתה כזה לוחם צדק מוכיח כמה צבוע אתה ולמען אמת יותר נראה שהוא אכל שטיפת מוח מאישתו/חברה שלו.( לפי הסרט)
עגל הזהב | 09.11.18
26.
נו, הבחור מתחיל לטפס על הקירות
כל המדינות בעולם מפעילות מעקב ורישום דיגיטלי מפורט, בהתאם לצרכים ולראיית הביטחון שלהן. נחתת במדינה אחרת? ברגע שהפעלת את הטלפון החכם שלך, מידע רב נשאב ממנו עוד לפני שעזבת את שדה התעופה, מבלי שתהיה מודע לכך. היו כמה גילויים מעניינים ופיקנטרים שסנודאון הביא במסמכים שגנב, כעת לא נראה שיש לבחור הרבה מה לחדש בתחום. נראה שהתרומה העקרית שלו בעת הזו, נוגעת בעיקר למודעות ציבורית לבעיות בתחום המידע האישי.
אבי | 09.11.18
19.
the world is no picnic
and therefore we have to choose the lesser of all evils. I personally prefer to give up some of my privacy in order to allow governments to protect the population from terrorists etc. Its nice to talk as if things are black and white, but reality is grey and requires a balance between needs and wants... Finally Mr Snowden, take a look at the country you live in, what a horrible alternative it offers to living in the USA, Israel or any other open society... I think Ill stick with what the west has to offer, including NSA and facebook intrusion into privacy; much better than living under Putting and his henchmen men...
dan | 07.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת