אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השכר הממוצע בחברות הממשלתיות - 22.5 אלף שקל בחודש; נמל חיפה בראש הדירוג

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
עשיתם השוואה נמל חיפה אשדוד חברת חשמל
חברת נמלי ישראל .שכר ממוצע ? לא כתבתם כמה משמרות לא שעות נוספות נדרש אותו עובד לתת לא ציינתם שהוא עובד משמרות ובכל מזג אויר וסכנות וביטוחים שהוא משלם באופן עצמאי .האם החברה בה הוא עובד ריווחית האם הוא עובד יצרני שמספק תפוקות או פקיד זרקתם נתונים מפוצצים לא התיחסתם לעובדים שהשכר יסוד שלהם נמוך מהמינימום ומקבלים השלמות שהם דור ב
שי | 25.12.18
4.
מה זה המספרים האלה????
אחר כך באים לאינסטלטור שלא הוציא חשבונית על ביקור ועוד עושים על זה פריים טיים. העסקים הפרטיים צריכים להשבית את המדינה, עדיף לסגור את העסק ושהמדינה תמצא עבודה למפוטרים, אתה מנהל עסק עם מחזור של 500 אלף עם שולי רווח של גג 20 אחוז ונשאר לך בלחץ 10 אלף בחודש אחרי כל הלחץ והסיכון. ושם חוגגים עם משכורות עתק ופנסיות שעצמאים רק יחלמו עליהם. יש לנו מזל שיש את הערבים שמייצרים לחץ בטחוני אחרת האדמה היתה רועדת בארץ מזמן.
מפחיד.. | 07.11.18
1.
בזיון מוחלט. שערורייה וגניבה!!
הסכומים האלו פשוט שערורייה. יש להציב תקרה של עד כפול השכר הממוצע במשק ולא שקל אחד יותר בשום חברה ממשלתית. ולדאוג שהממוצע יהיה כמה שיותר צמוד לשכר הממוצע במשק. ממש בזיון גניבת כספי ציבור וכניסה לגרעונות עתק ואז העלאת מיסים וארנונה לממן את הבזבוזים. 50 תאגידי מים כשקבעו שיהיו 15. 270 עיריות כשאפשר להסתפק ב-90. חברות ממשלתיות בניהול כושל במשך שנים אבל בגלל שהועדים אוהבים את המנכל הבזבזן הוא לא מוחלף (נמל חיפה)
מיכה פורטוגלי | 07.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת