אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שונאים יעדי תיירות צפופים? אלה המדינות הכי פחות מתוירות בעולם

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מה הקשר בין כמות התיירים למספר התושבים?
איזו מין שיטה זו לקבוע איזו מדינה יותר מתויירת לפי היחס בין התיירים לתושבים? לפי זה אנטארקטיקה היא המקום הכי מתוייר בעולם. יש כמה תיירים שמגיעים לשם מדי שנה, והתושבים היחידים שם הם פינגווינים לכן היחס בין כמות התיירים לתושבים שואפת לאינסוף.
פינגווין | 11.11.18
6.
אני מעתיק
פתח תקווה היא כמו הודו עם צפיפות יותר גדולה והרבה פחות אטרקטיביות תרבותית. אתה מציין חופים יפים או מוזיאון? אז תציין גם שזה לא עוזר כלום אם אי אפשר להגיע אליהם כי העיר נשלטת בידי איסלמיסטים שמרנים שמעדיפים להתרכז בדתיים ושלל תעשיות מזהמות נוספות ולא בתחבורה ציבורית לים או למוזיאון. וכמובן שיש סיכון גדול לתיירים כמו באפריקה כי אי אפשר יהיה לעזוב ושיממון אטרקטיבי. פתח תקווה היא שיא הרשימה וזה כתוצאה מהשלטון הכושל שם כבר עשורים רבים על אף פוטנציאל אדיר שיש למדינה בתיירות. ממש חבל.
מעתיקן | 11.11.18
2.
תעשה לי טובה, זה מדינות איומות לביקור
בנגלדש היא כמו הודו עם צפיפות יותר גדולה והרבה פחות אטרקטיביות תרבותית. אתה מציין חופים יפים? אז תציין גם שזה לא עוזר כלום אם אסור לעבור לבגד ים כי המדינה נשלטת בידי איסלמיסטים שמרנים שמעדיפים להתרכז בתעשיית טקסטיל ושלל תעשיות מזהמות נוספות שנזרקו מסין. ויתר המדינות שציינת הן מדינות עם סיכון גדול לתיירים כמו באפריקה ושיממון אטרקטיבי כמו במולדובה. רק מדגסקר לא ראויה לרשימה וזה כתוצאה מהשלטון הכושל שם כבר עשורים רבים על אף פוטנציאל אדיר שיש למדינה בתיירות. ממש חבל.
גיל | 11.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת