אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השוחד בשיכון ובינוי: המשטרה הקפיאה לאפרת פלד נכסים בעשרות מיליוני שקלים

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
מה שהמגיבים לא שמו לב אליו
זה החוק הבינלאומי. המדינה באפריקה אפילו לא חקרה את העיניין בטח שלא ביקשה בקשת הסגרה. אנשים חשבו(אריסון אפרת ושותפים) שאם באפריקה לא אוכפים את החוק בנושא השוחד אז אין בעיה ולכן ביצעו את העבירות. הפשע נעשה על אדמת אפריקה אז ההיגיון אומר שהם אחראיים לעסק הזה. אבל בגלל החוק הבינלאומי אפשר לתבוע רק את נותני השוחד. הישראלים במקרה הזה. שימו לב שמשטרת ישראל לא מבקשת צו הבאת חשוד מאפריקה למקבלי השוחד. כי אסור להם. אז בעצם יש כאן דבר מוזר. חקירה לא שלמה. ממליץ לאנשים להתנגד לחוק הבינלאומי ולתמוך בחוקי המדינה. החוק הבינלאומי מפקיע כוח מהמדינות.
מומחה לקנוניות | 11.11.18
52.
אין באפריקה מכרז ללא שוחד. לא תשחד לא תקבל כולם ומכול העולם משחדים הבעיה האמיתית בישראל
מי שלא מכיר את העניינים באפריקה לא יבין את זה . באפריקה לא רומזים לך אומרים לך . כול גופי החוץ בבניה ,ביטחון , חקלאות נותנים שוחד לא מצליח להבין למה נטפלו לשיכון ובנוי. טפלו בישראל איין כמעט בניה ללא שוחד , שינוי יעוד קרקע . אישורי בניה רוויה גבוהה שנגמרים בתוספת ניכרת על המאושר . אייך ענבל אור חוגגת שנים על שנים ללא תגובה . למה כי היא פגעה רק במאות אזרחים רגילים .
הייתי ראיתי שמעתי | 09.11.18
35.
אפרת פלד ודומותיה ודומיה הם שטן
חקי חיון , שרי אריסון לא בטוח שהיא אשמה שרי אריסון גם תורמת שרי אריסון גם מתקשרת ברוח הקודש אזי למה איך וכיצד שרי אריסון מעסיקה שטן כפי אפרת פלד אזי התשובה לכך היא סדרי אריסון ככל אנשי ההון בעולם כולו וכפי כל בני האדם בעולם שהפרוטה מצויה בכיסם מתאים להם המשפט האלוהי כסף יעוור עיני חכמים ויסלף דברי צדיקים. במקום צדק צדק תרדוף מאות מיליוני בעלי עמדה עושים לעצמם כסף כסף תרדוף.
חקי חיון | 08.11.18
27.
מדהים שלמשטרה אין כח אדם לחקור ארגוני פשיעה ערבים ולזה יש להם הרבה זמן...
החברה שילמה שוחד באפריקה ועושים מזה כאילו הם מושחתים... הייתי עוזב את זה ומתפנה לפשיעה האמיתית... בין ביבי לזה המשטרה לא עושה כלום בכל התחומים האחרים של הפשיעה חות מדוחות תנועה... חקירת פרוטקשן? השוטרים מייעצים לשלם...
עדיפות קלוקלת  | 08.11.18
17.
אל תמהרו להאשים את שרי אריסון או את העשירים
חקי חיון , איני כותב כעת במטרה להגן על שרי אריסון אני רק מסב את תשומת לבכם פן תמהרו להאשים את שרי אריסון וזאת בשל העובדה שקיימים מקרים בהם אנשים עשירים אינם מרמים ואחרים כן מרמים ואז מפנים אצבע מאשימה לעבר הבן האדם העשיר שלא רימה. ממש לאחרונה כתבתי כי ההיטפלות לאהוד ברק היא ממש עוול עבורו היות שבשנים האחרונות אהוד ברק לא חטא אך מכוון שהוא בן אדם מבוסס כלכלית סתם מאשימים אותו בעלילות שווא. אני עתה איני נובר בהיסטוריה של מעשים טובים או רעים של אנשים עשירים אלא אני רק מתייחס שהכי קל לשווא להאשימם.
חקי חיון | 08.11.18
8.
בסוף מסתבר שמתחת לכל מיליונר יש ערימת קומבינות
אף אחד כבר לא מתעשר מעבודה רק מקומבינות, שוחד, הרצת מניות, קשרים, שיחודים ועוד מסתבר שאלה שיש להם הרבה, רוצים עוד ועוד ועוד ברוסית יש פתגם אומרים, כמה עשיר, ככה חזיר כל המשפטים האלה שאנו שומעים "הם עבדו קשה אז מגיע להם" ובסוף מסתבר שהם עובדים על כולם בעיניים, מקושרים, מקורבים עצוב לדעת שמחלום הציוני של מדינת ישראל, החלוציות, התמימות שהיתה פה, הפכנו למדינת עולם שלישי , שוחד,כספים אני חושב גם צריך לתגמל חושפי שחיתויות כדי לעשות ניקיון במדינה הזו ולהשאיר מדינה טובה לדור שיבוא אחרינו שלא נתפזר שוב כמו שאריות יהודים בגולה
עצוב | 08.11.18
1.
כל הבניה בארץ בנויה על שוחד.אין אישור בלי בקשיש. כולם יודעים.ברחובות יגידו לא קיבלו בקשה.
ברחובות קניון ברחוב בילו קיבל אישור פי 3 הרחבה. אתה בחיים לא תקבל אישור לעוד חדר. באגוז קרטשנייף בונה על כל החצר.+ באחורי על שטח ציבורי של גנים.+ תוספת 2 קומות לפני סיום הבניה הבסיסי. עזה זה פה.
בוקר טוב | 08.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת