אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אור ירוק לתוכנית לבניית כ-1,500 דירות בגן יבנה

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
יש עלויות נוספות ,חוץ מעלות הבנייה :....................................
יש עלויות נוספות ,חוץ מעלות הבנייה : הקרקע לא בחינם , עלויות פיתוח לעירייה לא בחינם .... בניין עם מעליות ו משאבות עולה יותר יקר משמעותית , מאשר בניין ללא מעלית ( אלו עלויות נוספות ). המע"מ על הכל לא בחינם . בוא לא נשכח שמפרט בדירה , יכול לייקר את עלות הבנייה. בוא לא נשכח שכלים סניטרים וכל הדברים שבאים על הרצפות והקירות עולים כסף והרבה במידה שרוצים לשדרג את הסטנדרט הקבלן..
יש עלויות נוספות | 11.11.18
8.
יש עלויות נוספות ,חוץ מעלות הבנייה עד שיש מפתחות : .........................
יש עלויות נוספות ,חוץ מעלות הבנייה עד שיש מפתחות : הקרקע לא בחינם , עלויות פיתוח לעירייה לא בחינם .... בניין עם מעליות ו משאבות עולה יותר יקר משמעותית , מאשר בניין ללא מעלית ( אלו עלויות נוספות ). המע"מ על הכל לא בחינם . בוא לא נשכח שמפרט בדירה , יכול לייקר את עלות הבנייה. בוא לא נשכח שכלים סניטרים וכל הדברים שבאים על הרצפות והתקרות עולים כסף והרבה במידה שרוצים לשדרג את הסטנדרט הקבלן..
יש עלויות נוספות | 09.11.18
4.
גן יבנה
גן יבנה תוכננה לישוב צמוד קרקע מערכת הכבישים ברוחב כביש שכונתי או מושב ולא יכלו להכיל עוד אלפי משפחות עם אלפי כלי רכב,טוב היה עושה האוצר ומשרד השיכון שהיו דוחפים את נושא פנוי בנוי בערים עם שכונות עלובות ומתפוררות. הו"תמל גורם לתכנון מהאצבע ובעתיד רוכשי הדירות והתושבים יואכלו אותה בגדול.
אריק | 08.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת