אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדרך למהפכה ברישום מקרקעין: חוק התלת מימד אושר לקריאה שנייה ושלישית

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
רישום תלת מימדי
כל האנשים כאן מקשקשים זה נועד קודם להחליף את הרישום כבתים משותפים שהבעלות תהיה עם קוארדינטה X,Y,Z ולא X'Y כפי שזה היום כלומר אפשר יהיה לרשום דירה ולהגדיר את גבולותיה בעזרת רכיב הגובה זה נועד לפתור בעיות למשל כמו בעיר העתיקה שיש מבנים שבנוים מעל הכביש בעיה של מנהרות שצריך הסכמה של בעל הקרקע למנהרה שעוברת 100 מטר מתחת לבית שלו (היום החוק מגדיר את הבעלות עד למרכז כדור הארץ) אם רוצים לפתח את הכבישים גם עם מנהרות ועם גשרים צריך למצוא פתרונות מודרניים והיות הטכנולוגיה מאפשרת זאת היום עושים זאת בעזרת הרישום התלת מימדי זה כל קצה המזלג
יהודה  | 14.11.18
18.
איך זה באנגליה
באנגליה בעלות על הקרקע לא בהכרח אותה בעלות למחוברים(הבניין) שעל הקרקע.יכול שבעלי הקרקע יקבלו שכירות שנתית מבעלי הבניין שעליה.לעיתים החוזים לשכירות על הקרקע הם למטות שנים עם התייקרות כל כמה שנים בהתאמה למוסכם.בארהב רכישת קרקע לא תמיד כוללת את הזכויות למינרלים אשר בתת הקרקע.בארץ כאשר רובהקרקע בבעלות המדינה לא ישים.
שא | 12.11.18
17.
למספר 14 ועוד חרטה
הלאמת שטחים לטובת פרוייקטים של המדינה זה כיוון אחד, ולחליפין זו גם שיטה טובה לקחת עוד כסף מתושבי המדינה... עכשיו הם יאלצו לקנות גם את הקרקע שמתחתיהם, והאוויר שמעליהם... אפשר להמשיך הלאה... טייטיב המדינה למכור לנו את החלקיות שבגלעין כדור הארץ... ממשלה הזויה, והתומכים בחוקיה המטורפים- עוד יותר!!!!!
טלי | 12.11.18
14.
חרטה.
חרטא אחת גדולה שנועדה לאכשר הפקעת קרקעות של המדינה, ברגע שהמדינה תרצה לבנות פרוייקט כלשהו שיעבור על קרקע פרטית, כמו שקורה עם נתיבי איילון ובית הספר החקלאי שהם עוברים לידו, כעת תוכל המדינה לרשום לעצמה את החלק התת קרקעי וכך לבצע עבודות ובו זמנית לא לפגוע בקרקע של הבעלים
וואט | 10.11.18
4.
פקידים שלא סופרים את האזרח
כן, קשה להפקיע אדמה של מישהו וטוב שכך-לפני שלוקחים בכח למישהו רכוש צריך שתהיה בקרה משפטית לראות שבאמת זה נצרך. עכשיו הממשלה תוכל להפקיע רק את השטח שמתחת כדיי לחפור מנהרה, להניח צינור נפט, גז או אחר או להכנס לשטח שלמעלה לצרכי מעבר או טיפול בשטח שלמטה ולעשות בו כרצונה מבלי להחשב משיגת גבול או להפקיעה. כנ"ל לגבי תשתיות תחבורתיות ואחרות מעל לבתים. כדי לעשות חיים יותר קלים לפקידי הממשלה, פוגעים בזכויות האזרחים ובאיכות חייהם.
הולכים אחורה | 09.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת