אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שני הכובעים של פתאל: משכירה דירות דרך Airbnb

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
זו הסיבה שלעולם לא אנפוש במלונות בישראל - אנשים כמוהו
אצלו "הכסף זה לא העיקר" ובגלל זה הבן שלו בן ה- 30 מרוויח בין חצי למיליון שקלים בשנה משכורת. בגלל זה גם הוא משלם שכר רעב לעובדיו מעיף אותם החוצה ללא רחמים - ככה זה כשאתה נהיה מליארדר - האנושות והענווה ממך והלאה! עכשיו הוא עושה בעצמו מה שהוא טען שפוגע במלונות ישראל. כסף כסף תרדוף ולא ביושר - גם כשיש לך 3 מיליארד שקלים בבנק.
לוטראקי יוון  | 12.11.18
18.
מגעיל לראות איך אנשים משכירים לסופשבוע את הדירות השכורות שלהם , airbnb זה הכי מלכודת תיירים
לא שיתוף ולא בטיח או שחברות חזקות כמו פתאל הופכות לאיירבנבי והמחירים שלהם גם לא זולים , או בתלאביב דירות חירבה שהשוכרים מנצלים מצוקה של תיירים ומגרזנים אותם במחירי שכירות מופרכים
aibnb לא לוקח בחיים דירות פח תמיד מה שבצילום שונה מאוד מהמציאות  | 12.11.18
15.
צעד חכם
כמו שמספר 2 כתב...אם ידרשו ממנו היתר לדירת תיירות אז הרשות המקומית צריכה לדרוש מכל מי שמשכיר לתיירים, כנ"ל לגבי הארנונה . ואם העירייה תנסה לחייב אותו הוא יעתור לבית המשפט ויטען לאכיפה בררנית ואז הרשות המקומית תהיה חייבת לאכוף על כל משכירי הדירות לתיירים לתקופה קצרה. שבוע שעבר פורסם פסק דין של בית המשפט העליון שמורה לעיריית תל אביב להשוות או לבטל את ההנחה את הארנונה על מרתפים בבינין מגורים למרתפים של וילות או קוטג'ים (בצמודי קרקע בתל אביב משלמים 75% מהארנונה על המרתף, ובדירת גן משלמים תעריף מלא)
avi6464 | 11.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת