אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תשובה: "בחודשים הקרובים נשלים חיבור צנרת - ב-2019 לווייתן ימכור גז למצרים וירדן"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
הוא התכוון
שירדן ומצריים יקבלו גז ממאגרי הגז של ישראל, אבל מי שישלם את החשבון יהיה אזרחי ישראל, כי המצרים והירדנים לא ישלמו, ומכוון שהממשלה תציג את העניין כ"מהלך אסטרטגי"/"השפעה איזורית", סביר להניח שיהיה הסכם שיפוי שעל כל דולר שירדן ומצרים לא ישלמו, ישראל תשלם 5 דולרים לתשובה.
המגיב | 12.11.18
7.
מדינת ישראל לא למכירה
לא מבינה את הדבר הזה, מה הופכים את המדינה שלנו לכלי ספסור בין משקיעים???? הלו!!! מדינה -זה עם!! מדינה - זה אזרחים!! מדינה - זה א.נשים, שנושמים, שותים מים ואוכלים!! זה לא איזה השקעה בבורסה!!! הלו!! יש מישהו חי שם על הקו???!!! או איזה רובוט לעשיית כספים על חשבון חיי הציבור??!!! הלו!!! לא שומעים פה קול אנושי מעבר לקו!!! הלו!!!! מדינת ישראל לא נמכרה עד היום, ולא תימכר!!! אנחנו נילחם על חיינו!!! תורחקנה אסדות הגז!!!
אזרחית משלמת מסים | 11.11.18
5.
אסדות גז בקרבת החוף יחריבו את הים והחופים לדורות
אסדות גז בקרבת החוף יחריבו את הים והחופים לדורות יש סיכוי ממשי לתקלה שתהפוך את החופים מנתניה (ובמקרים מסוימים מהרצליה) ועד לבנון לבלתי שמישים לדורות. זאת, עקב חומר רעיל ומסרטן ודאי לאדם בשם קונדנסט, תוצר לוואי של הפקת הגז. אם חומר זה ישפך לים, הוא יגיע לחופים בתוך שעות. זהו חומר אשר, בניגוד לנפט, נמהל במים ומחלחל לחול ושלא ניתן לנקותו! כל אסדת גז שתוקם ליד החוף תרעיל את מי הים ותסכן את המים השתיה שלנו יש להרחיק את האסדה ל 120 ק"מ מהחוף אסדות גז צפות מעל מאגרי הגז, הרחק החופים, כמקובל בכל העולם! אמינה ובטוחה יותר, זולה יותר, ומזהמת הרבה פחות
הרצל | 11.11.18
4.
תשובה יניח את לוויתן בסמוך לחוף תוך כדי
סיכון התושבים והוא ממשיך הלאה בלי לראות חיי אדם ממטר . כל נתניה ועמק חפר יחשפו לחומרים מסרטנים והוא בשלו כי המדינה מכרה את עקרונותיה עבורו . אינטרסים מעוורים אנשים בעמדות מפתח ואת החשבון ישלמו תושבים בבריאותם וחייהם והכל נמשך כאילו כלום . המדינה שלנו עשו מתשובה שליט עליון . גם שטייניץ מגבה אותו . מצב רע ובילתי נסבל . נקווה שהתשדירי הבחירות ינפצו את האידליה עם נתוני פליטה אמיתיים שיוכיחו עד כמה התוכנית שלו תסכן חיי אנשים רבים .
אני | 11.11.18
2.
תשובה שוב פעם מורח את משקיעיו?
"לדברי תשובה, דלק פועלת למכירת כלל החזקותיה בתמר עד סוף שנת 2021 לכל המאוחר, כחלק מהדרישות של מתווה הגז - "ואנו תקווה שזה יקרה קודם לכן"." מעניין למי ימכור ולמה בעצם הוא בורח מ"תמר". עשה את הבוננזה שלו? פתאום הרגולציה והדרישה להקטין את הפליטות הופכת את 'תמר' לפחות כדאית? יגמר שם הגז עוד 3 שנים?
אזרח מודאג  | 11.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת