אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העוקץ האסטוני: הלבנת ההון הגדולה בהיסטוריה מטלטלת את אירופה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
האיש שנלחם במאפיה הזאת עלול לשלם בחייו.
והם לא כמו ערב הסעודית.כשהם מעלימים מישהו אז אף אחד לעולם לא ידע מה בדיוק קרה. העולם כולו מלוכלך ומושחת בצורה שקשה לתאר. כשאתם הולכים ברחוב דעו לכם שמסביבתם מלא פושעים ופשע ושחיתות בכל מקום. די מדכדך לדעת שכוחות שליליים בעלי עוצמה אדירה בכלל לא סופרים את האדם הקטן והפשוט.
חיים | 15.11.18
20.
א
לאחד אתה אדם שמביא סיפורים מאוד מעניין איך לעזזל הגעת שאסטוניה רמת חיים גבוה וחינוך וכול עיר פנינה איך הגעת למצב שאץה מספר בולשיט ברמה כזו אני חושב שאתה התבלבלת לבין פינלנד וזאת מעצמה כמו שאתה כתבת . איך תסביר שרמת חיים טובה באסטוניה אם הרי 37 אחוז מהמדינה עובד בכלל וחיי את רוב זמנו כי הוא עובד בפינלנד איך תסביר שאסטונים ומאות אלפים מהם עוד משנות 1900 עובדים בפינלד כי המדינה שלהם שבורה וכלכלה שבורה שאדם בחודש מרוויח בסביבות 400 יורו איך תסביר שהיום משכורת מינימום לא עוברת 3 וחצי יורו בשעה
Ye | 15.11.18
18.
יהודים
אין שם יהודים שאפשר להפיל עליהם את הכל? בשלב הראשון זה מסדר רוב בפרלמנט, ואח"כ אפשר להלאים מהם (ומכל המיעוטים הלא בדלנים שמנסים להשתלב) את הכל. זה הצליח כבר פעם. הנה, אפילו ההונגרים והפולנים הסתומים כבר בשלבים מתקדמים. אין יהודים? אין בעיה: אזרחות אסטונית לישראלים בלי שאלות! מי רוצה? רק תבוא תיקח!
הגזען העליון | 15.11.18
17.
גם בנק לאומי מסייע לרוסים בהלבנת הון
מספר סניפים בתל אביב מסייעים לגורמים פליליים אשר הגרו מרוסיה לישראל להבריח ולהלבין כספים בישראל מנהלי סניפים ופקידים הנוגעים בדבר מקבלים על זה בונוסים מאותם גורמים. בנק לאומי הוא ארגן פשע בענף הלבנת הון והסתרת כספים ועל כך כבר קיבל קנס בארהב כמו גם מזרחי טפחות בנקים ישראלים גדולים חייבים יש לפרקם לאלתר ולפתוח ענף הבנקאות לאחר ניקוי אורוות יסודי מחדש
אריאל  | 15.11.18
15.
דווקא באירופה?אולי לא החשיבו את אסטוניה
מדינת חסות כסוריה,אשר צריכה שיקום היא מקום מושלם לקומבינות הרוסיות.רוסיה היא מדינה מרשימה,אימפריה וכל זה.אבל,שכל אחד יחשוב,אם הוא מוכן לעשות הכל בשביל כסף(אני לא).מפתיע שהם פועלים באירופה,רוסיה מעוצבת לפי חזונו של הנשיא,מבנים,מונומנטים,ותשתית צרכים לקבל את אישורו.אז יש חברת-עיצוב/יעוץ/מיתוג שמורכבת ממקורבי הנשיא.(ומתוגמלת לפי הפרוקטים שהנשיא מקדם)
די צפוי | 15.11.18
14.
ל 1. אתה טועה ומטעה. שחיתות היא אסון לטווח ארוך
שחיתות מובילה לכרסום הדרגתי של כל המערכות. על פני השטח הכל אולי נראה נהדר (אין לכלוך ויש תחבורה ציבורית חינם) אבל מתחת הכל נרקב לאט לאט עד שבבת אחת מתמוטט. ואז 95% מהאוכולסיה מוצאת עצמה ללא אוכל וללא כל שירותים מהמדינה (שפשטה את הרגל). 5% הנותרים הם אותה שכבה דקה של מליונרים הבורחים עם כספם שנצבר על חשבון כל שאר התמימים
שי | 15.11.18
13.
תקרא קצת נתונים על כלכלת אסטוניה
אין תקדים היסטורי של כלכלה המתקיימת אך ורק מכספי השחיתות. הגזמת בתיאוריך. היודע מהי כמות ההון השחור של טרור ופשע המולבן בישראל? אומרים שזה נאמד במיליארדים. על השוק האפור (אפרופו הסבל של האחרים) שמעת? אז אנחנו לא יותר טובים כלל וכלל ורק ציינתי את העובדות כאזרח אסטוני לשעבר.
ל-2 המתחכם | 15.11.18
12.
מה שמעניין זה שהונו של פוטין מוערך גם כן ב-200 מיליארד $...
רוב המומחים והחוקרים הפיננסיים מעריכים כי פוטין לבד הצליח "לייצר" לעצמו - על חשבון רוסיה ותושביה כמובן, וכנראה גם מדינות אחרות ואזרחים אחרים - הון של כ-200 מיליארד $, המוחזק ע"י כל מיני חברות קש ו"קופים", מה שלמעשה הופך אותו לאיש העשיר ביותר בעולם
חכם חנוכה | 15.11.18
6.
לא קשה לעבוד על הבנקים
תפקיד רק 10 מיליון ותקבל אשראי של 100 מיליון, כך אפשר להגיע בקלות למיליארד. כך פעלו דנקנר ופישמן ועוד... ע"י קניית נכסים ושיעבודם, זכו לקבל כל מה שהם ביקשו, אפילו מעבר לזה ללא ערבויות התואמות את הסכומים שנלקחו כהלוואה. הכשל בבנקים שאין ביקורת רצינית ומעלימים עין, כל עוד העניין מתגלגל, איך שהוא. עם קצת חוצפה ויצירתיות השמיים הם הגבול. הבנק נופל ברשת הנוכלים העושים כבתוך שלהם, ללא חשד או הפרעה. גם הבנקים, הם לא טלית שכולה תכלת. בנק שאינו שומר על אתיקה מקצועית, סופו ליפול.
סמי | 15.11.18
2.
ל 1, נראה שרמת חיים מקורה בפשע
השאלה אם רמת החיים שם מבוססת על בנקאות של הלבנת כספים. אם התוצר הוא 20 מליארד ועוברים דרכם 200 מליארד גם 1% אחד של עמלה מחזיק את רוב הכלכלה.יש מדינות נוספות שמתהדרות ב"ניטרליות" קיצונית עם כלכלה מדהימה. הם "רק" מנהלים כסף ונותנים שרותים. מדינות של סרסורים שחיים על חשבון חיים הרוסים של אחרים.
F22 | 15.11.18
1.
עם כל זה
אסטוניה היא מדינה מדהימה לחיות בה. רמת חיים טובה מאד, ניקיון, חינוך ובריאות בין הטובים בעולם, מרחבי ירק אין סופיים, שקט, מים, אפס ערסים ושכר שמתקרב למערבי עם עלות מחייה סבירה. כבישים ותחבורה ציבורית מדהימה שלא לדבר על הערים שכל אחת שם היא פנינה קטנה. מומלץ לטייל בה, התושבים בסה"כ נחמדים. בטחון אישי- כנראה הגבוה במערב עם אפס פשע. הלבנת הון עדיפה על אלפי הערסים והלכלוך פה.
אסטוני לשעבר | 15.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת