אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחר: נתניהו יביא לממשלה קיצוץ ענק למימון התוספות לשוטרים; ליצמן: "לא אתן לכך יד"

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
חוזרים לאחור 5 צעדים
ישראל מתקדמת צעד אחד קדימה וחוזרת אחורה 5 צעדים. כל זאת בגלל חוסר אחריות של הממשלה, החוששת לאבד ציבור רחב של מצביעים בבחירות. הקיצוץ הרוחבי יפגע בכל שכבות הציבור, בלי יוצא מהכלל, והחלשים עוד יותר. הוכח מעל לכל ספק, הסחטנים הקיצוניים ביותר זוכים לקבל את מבוקשם. הדבר מתרחש בכל תחום במדינה, הקיצוניות תמיד מנצחת.
גבי | 18.11.18
15.
במקום להוריד את התוספת הזו מגימלאי הצבא נותנים אות
ץוספת עבור חוסר קביעות לפנסיונרים - אתם שם בממשלה, השתעגתם? הצבא רימה וקיבל תוספת (שוב) לא חוקית ועגשיו אתם מפזרים את הכסף שלנו לגימלאי המשטרה? אין סםק שאץ הממשלה הזו צריך םהעיף ולא לתת לה לחזור לעולם
שערורית הפנסיה הצבאית | 18.11.18
12.
היו צריכים לקצץ הן בביטחון
שהיה פוגע בהצמדת שכר הקבע וכיוצא בזה לא הייתה תוספת למשט-רע. אם יש משהוא שאסור לקצץ זה בבבריאות!! בחינוך גם לא אבל שם חייב להסיט כספים מההשכלה הגבוהה- לחינוך חובה ולגיל הרך. מה שחייב ונחרצות חייב לקצץ זה בביטחון, טונות של כסף זורם לשם ואין לנו שום ביטחון, צריך לבטל את גיוס החובה ולבנות צבא מקצועי קטן וחכם והכי חשוב לא מסורס.
בושה | 18.11.18
6.
תגמולים משדות הגז
אם מדינת ישראל היו לוקחים יותר תגמולים משדות הגז היה כסף לעניים.לחינוך.ביטחון.זוגות צעירים .ובריאות. אבל מה נעשה שהשוחד .בצע כסף .שולט במדינתנו ודאגה לטייקונים ולעצמם.ולא לא לראות את האזרח הקטן שלפעמים גם משרת בצבא ועובד למחיתו בשכר מינימום. אתם הרס אוכלי יושביה.
שסטי רמת גן | 17.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת