אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סכסוך עם חברה קדישא קובר 10,000 דירות

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
כמו כל דת הם מקדשים את המוות על פני החיים צריך למחוק ולהשמיש קבר אחרי 70 שנה ולהשתמש בו לקבורה חדשה
נדלן המוות לא שוקט על שמריו כל 70 שנה צריך לפנות קבר ולשכן ניפטר אחר במקומו כמו בזכויות יוצרים צריך זכויות מתים אחרי 70 זה צריך לפקוע והקרקע צריכה לשמש את כלל הציבור לקבורה נוספת גם ככה מי יבקר אותו אחרי 70 שנה.
רן  | 19.11.18
20.
ל-19, אף אחד לא מפריע לך
להקים חברה קדישא כלבבך. ניראה אותך חופר קברים בלילה, בגשם. ניראה אותך מתעסק עם משפחות אבלות כואבות. חכמה גדולה להתלונן. רק שתדע שבישראל לא עולה אגורה להיקבר אלא בטוח לאומי משלם כסף. מי שרוצה באזורים מסויימים מסומנים, משלם. אבל ככלל רב הנפטרים מקבלים שרות חינם!
אחד העם | 19.11.18
3.
תחליפו "החברה קדישא" ב"ישראל מפקיעה קרקע פרטית בלי פיצוי"
עכשיו תכתבו את דעתכם. עד כמה שאני חושבת שהחברה קדישא מושחתים, ומתעללים בעובדים שלהם מעבר לכך (אל תשאלו מה קרה כשאבא שלי נפטר והגיע רק אדם אחד לפנות את הגופה) - השאלה כאן היא למה המדינה חושבת שמותר לה להלאים קרקעות בלי לשלם פיצוי הולם לבעלים הנוכחיים של הקרקע. לא כל הקרקע בישראל שייכת למדינה - יש עוד כמה וכמה קרקעות פרטיות - וזה לא בסדר מצד המדינה לגנוב אותן מהבעלים החוקיים שלהן.
יסמין | 19.11.18
2.
שטח ענק אפשר לבנות שם בקלות 20 אלף דירות ומעלה
צריך לדרוש מרמ"י למקסם את מספר יח"ד ל20 אלף בקרקע כזו לבנות לגובה וללא שום מגרשי חניה הכל תת קרקע ולתת פתרון שיוריד את מחירי הדיור במרכז לעשרים השנים הקרובות ליעד מכירה לצעירים ללא דיור ולקבוע בכל מגדל %5 דיור ציבורי
למה כל כך מעט יח"ד | 19.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת