אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שהזקנה במסדרון תבקש ביטחון תעסוקתי

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
ממשלה של עשירים, מדינה של עניים.
שהנכים רצו קיצבת מחייה אמרו שאין כסף, אמרו שפשוט אין מאיפה להביא, ובום קיצצו פי 4 = 22 מיליארד ועוד ממשרד הבריאות שלנו, חינוך, מהדברים הכי חשובים במדינה. ממשלה של אינטרסנטים שבא פוגעים בחלשים, גועל נפש של התנהלות כלפי האוכלוסיה החלשה.
שי | 20.11.18
16.
כמה שקרים ועיוותים
אמיר אתה וכל חבריך הכלכליים יכולים להמשיך להפיץ שקים בערימות זה לא מדנה את העובדות ואת האמת ,השוטרים זכו בצדק בשתי ערכאות של בית המשפט אם היתה להם הזכות לשבות מזמן כבר היו מקבלים את החוב הזה ולא היה תופח למימדים כאלה שאגב זה התחיל בשבעה מיליארד ברוטו שכמעט מחצית היה חוזר לאוצר בדמות מיסים מושכים את זה 17 שנה תפח ל22 מיליארד שקל ,יכלו גם למשוך את זה לחמישים שנה ואז היה אומרים 70 מיליארד ככה לא עושים חשבון תלמדו ..
דני  | 19.11.18
15.
שהזקנה במסדרון תבקש ביטחון תעסוקתי
אני לא ראיתי אתכם קופצים כשהשרים הגדילו לעצמם את המשכורות אני לא ראיתי שקפצתם כשהנכים חסמו כבישים אני לא ראיתי שקפצתם כניצולי השואה רעבים לאןכל אני לא ראיתי שקפצתם בעבור שאר הדברים הזקוקים לשינוי במדינה דווקא השוטרים ???? למה???? זה לא תוספת זה משהו שמגיע כבר 13 שנים 13שנים של הלנת שכר 2 ערכאות משפטיות החלטת ממשלה ושקל לא ראינו אז עכשיו ... מתקנים עיוות (ולא משנה שהדרך תשלום נוראית ) רק בעוד 14 שנה נקבל את מלואהכסף בלי ריבית בלי הצמדה בלי כלום וכן משלמים מיסים ... אז די עם הדמגוגיה
חגית | 19.11.18
13.
תוספת למשרתי מערכת הביטחון
הכתב המלומד שניתח ופירש את העלות העצומה של התוספת לגמלאי מערכת הביטחון איפה הוא היה שנתנו את התוספת לצהל ומדוע קולו המלומד יש לומר לא נשמע וןהואיל והכתב הינו שומר חוק בית המשפט קבע כי ממשלת ישראל לא שילמה משנת 2006 את הכספים לאנשי מערכת הביטחון במילים אחרות אדוני הכתב המלומד תעבור על כל החומר ואז תכתוב פרשנות נכונה ולא מוטה
ח פ | 19.11.18
12.
לא הבנתי על מה השוטרים מתבכיינים
אתם השוטרים עובדים עבודה קשה, אבל זה אומר ששאר הציבור עובד עבודה קלה? זה ממש שטויות כי בפועל, גם חלק גדול מאותם אנשים שעובדים יותר בקלות ואפילו מרוויחים יותר, נמצאים בסיכון הרבה יותר גדול משלכם. לכם דאגו לתנאים טובים הרבה יותר בעתיד מרוב עובדי המשק. אז בטח שלא מגיע לכם יותר מלאחרים, אם כבר אתם צריכים להשתתף בתשלום למבוגרים שפוטרו מעבודתם ולא מצליחים למצוא עבודה. להם אין שום גוף גדול שדואג או דאג להם לאורך השנים.
אמיר | 19.11.18
11.
אבל בית המשפט פסק פעמיים לטובת השוטרים
אני לא מבין למה צריך לשלם עוד כסף, אבל הנושא נדון פעמיים בבית המשפט שפסק לטובת השוטרים. למה אתם לא מציינים זאת? אם ממשלה לא תכבד פסקי דין- הרי תגידו שזו ממשלה ימנית הזויה שמתעלמת מפסיקות. ואגב, התוספות שנותנים כל פעם לעובדי מדינה הן עולות יותר. למה משכורת ממוצעת של עובד דור א בבנק ישראל זה 38 אלף????
שכחתם? | 19.11.18
4.
לאמיר זיו וחבריו העיתונאים
איפה אתה וחברך העיתונאים וכל הפרשנים כאשר מחלקים הטבות כספיות לכל הגופים הגדולים. כגון נמלים. חברת החשמל. עובדיהאוצר. בנקים וכולי וכולי. שלא לדבר על הסכומים הגדולים שהולכים לכוללים למינהם שלא קיימים כלל. אז תפסיקו להיתלהם מול ציבור עובדים שעושה לילות כיימים שאין לו ועד שיכול לשבות ולקבל הטבות כמו שמקבלים בכול הגופים הגדולים. אז תתחילו להרגיע. ותתעסקו קודם כול בגופים הגדולים.
שפנים | 19.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת