אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לראשונה מזה שנה וחצי: ארקדי גאידמק הגיע לישראל

83 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

66.
אדם יקר מאד וטוב מאד. עזר המון למדינת ישראל ותושביה.
אבל האנשים בישראל גמלו ברעה תחת טובה. אנשים רעים מאד. מבין אותו מאד שאינו רוצה להשקיע כאן. הארץ הזאת מלאה בנוכלים מקצועיים, ואין לתת אמון באף אדם כאן. יזכרו אותו כאן לטובה לנצח נצחים. הלואי ובנותיו יצליחו בעסקיהן כאן.
ארנון | 20.11.18
60.
לא לטעות , ולא לרחם, עסקינן באדם מסוכן ולא רצוי
קונה ,ומנסה לקנות את כולם, כולל כתבות תדמית מן הסוג שפרסמתם כאן. האיש הזה הגיע לכאן בזמנו רק כדי לברוח מהסגרה לצרפת ,ובזמן שהיה כאן ניסה לקנות את אהדת ההמונים ( יש לאמר בהצלחה מסוימת) ע״י ״תרומות״ ומבצעי פרסום . שיחזור לצרפת ,כי ברוסיה ובמקומות אחרים בעולם הוא לא רצוי ,בלשון המעטה.
יודעת את האמת עליו | 20.11.18
20.
ניצלו את האמון של גאידמק
עקבתי אחר העיסקאות של גאידמק לא אשכח את עסקת אוסיף שהובילו יועציו ואנשי מפתח שמינה לצערי ניצלו את האמון שלו סטודנטים לשנה א היו מביאים תוצאות טובות יותר ממה שיצא בפועל טיפחו לו את האגו ודחפו אותו למגלומניה ודחפו אותו לעסקאות שאני תמיה לגבי תהליך קבלת ההחלטות והתקינות שהביא לקריסה כלכלית פה בארץ לאף אחד לא היה האומץ "לתת לו בראש" ולשקף לו את שהיה מחוייב לשקף ליקקו לו ניחו לו את האגו וניצלו את האמון שנתן בהם חבל שזה הטעם הרע שיש לו בפה מהארץ
פינחס אליהו עמר | 19.11.18
10.
בארץ לא יודעים לפרגן
נראה שבארץ עשה רק מעשים טובים ומצד שני נעקץ ע''י נוכלים חסרי מצפון שכחו לציין איך מימן את העברת האזרחים לאילת בזמן המלחמה מה שמיחסים לו באנגולה זו צביעות לשמה, הצרפתים תפסו אותו כשעיר לעזעזאל והוא שילם על מה שנעשה בכל יום בכל העולם, הצרפתים הקולוניאלים המתחסדים כל אפריקה זה מלחמה אחת גדולה עם כנופיות טרור שמחומשות ע''י אירופאים צבועים תאבי בצע הכל סיכסוכים על כסף, נפלו על ארקדי ובעזרת השם הוא יצא מזה ביפו הוא שוהה על חשבונו ועלות הלינה זו לא בעיה של אף אחד
ישראל | 19.11.18
7.
הכסף לישראל
כל עוד הוא ומשפחתו מעבירים כסף לישראל הוא רצוי כאן. אבל כשרצה להבחר לראשות העיר ירושלים נזכרו שהוא "זר" ולכן לא בחרו בו. התרומה שלו לתושבי הדרום היתה משמעותית ומגיע לו כל הכבוד על כך. עקצו אותו כשמכרו לו רשת מרכולים כושלת שהפסיד עליה מיליונים. היה יכול להמשיך לתרום לכלכלה שלנו אילו נשאר בארץ.
הגדי | 19.11.18
6.
בהחלט איש יקר, נעים הליכות, והכי חשוב- א-מאנטש
למרות שהואשם ונכלא בנושא עסקאות נשק וכו, הוא הכה על חטא, גם אם היה פחות מעורב ישירות בביצועו, ובצורה אמיצה, התייצב למאסרו, ומילא את חובתו. ואם נשים את הדברים הללו בצד, בתור אדם (ואל תסתכלו על הונו), לפחות לפי מה שהפגין, הוא נעים הליכות- א-מאנטש.
ד"ר ד.ב. | 19.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת