אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברת Airbnb תסיר מהאתר דירות בהתנחלויות; השר לוין: "נגביל את פעילותה בכל הארץ"

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
נו נו אנטישמיות זה דבר ישן
אם היינו מלוכדים היינו פשוט מוחקים את עצמינו מהאתר הזה כולם. הבעיה היא שיש ישראלים שחושבים ששטחים זה לא מדינת ישראל. אז שיגידו איזה מדינה זאת? הרעה באה מתוכינו. המלחמה האמיתית והמנצחת היא ליכוד. כשניהיה מלוכדים יהיה קשה להתגבר עלינו. עד אז את הכלים לאנטישמיות אנחנו נותנים בעצמנו.
שרה | 20.11.18
9.
להוציא את החברה הזו מישראל
יש עוד חברות שנותנות את אותו השירות במחירים זולים יותר. אסור לנו שחברות פרטיות יחליטו לנו בנושאים מדיניים/פוליטיים. עתיד ישובי יהודה ושומרון או כל ישוב ישראלי אחר צריך להיקבע אך ורק בצורה מדיניות. כי היום יחליטו לנו ביהודה ושומרון ומחר בתל אביב, ירושלים לחיפה. תגובה חריפה ומייד
אסי | 19.11.18
8.
תודה לך airbnb
1. כל ההתנחלויות ללא יוצא מן הכלל אינן חוקיות. לא מבין איזה ועדות ויועצים ותהליכים airbnb היו צריכים כדי להבין את זה. 2. איזה תייר שפוי בדעתו ולא בן משפחה של מתנחלים ירצה לבלות חופשה תוך מעבר מחסומים יומי, בסביבה מסוכסכת, מבוססת ממשל צבאי, הפרדה גזענית בין אוכלוסיות וחמושים בכל פינה? 3. ואם מישהו היה נופל על זה בטעות - שוב תודה לך airbnb שהצלת אותנו מעוד תייר שיהפך לשונא ישראל, לא ירצה לבוא לכאן יותר לעולם, ויחשוב שההתנחלויות ויושביהן הן ישראל 2018.
שמעוו | 19.11.18
5.
airbnb ומחירי דירות להשכרה
צריך לחקור וליבדוק איך עקב הפעילות שלהם קפצו מחירי הדירות להשכרה של תושבי ישראל ,גרמו לירידה במספר הדירות הפנויות להשכרה לטווח ארוך.נזק ישיר במיוחד במרכז הארץ,יש להפסיק את הפעילות בישראל,! ועכשיו גם הפכו להיות מעורבים פוליטית, פשוט הזוי !
יוד | 19.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת