אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיון גורלי בתאגיד: האם לסרב להלוואה הממשלתית ולהביא לביטול האירוויזיון

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
לדעתי ביטול האירויזיון יהיה מעולה
כי ביטול כזה של אירוע שלא ברור מתי בדיוק תחזור ההזדמנות לארח אותו, היא בדיוק מה שהכלכלה והחוסן החברתי בישראל האמיתית נראים. איפה שמסתובבים בארץ רואים הזנחה רעש וזיהום. מדינה שבפועל מרבית האוכלוסייה ענייה או חייה מהיד לפה ושנכון לשנת 2018 נראית יותר כמו האזורים הפחות טובים של המזרח התיכון מאשר כמו אירופה ושהחברה בה היא סקטריינית ולא מסבירת פנים. למדינת ישראל האמיתית זאת שהממשלה מזניחה את אוכלוסיותה ושמרבית הישראלים מבלים בה את חייהם אין משאבים או אנרגיה לארח אירוע במעל 100 מיליון שקל.
אבגדה | 20.11.18
12.
ממשלת ישראל חושפת את פרצופה המושחת והציני
במה אתם יותר טובים מכל מדינה אחרת שאירחה את התחרות ושמה כסף? זאת מתוך ידיעה שמדובר בהשקעה ולא בהוצאה. מתעללים בתאגיד באופן קבוע כי לא מתאימה להם תקשורת עצמאית וחזקה, ובמקרה זה האירוויזיון הוא בן ערובה. רק שמדובר בקורבן הלא נכון, כשביטול של אירוח התחרות (שיהיה באשמת הממשלה בלבד) יהיה נזק אדיר לכולנו - גם לאלה שמזדעזעים מ"חילול השבת" ומ"משכב הזכר".
עוד אחד | 19.11.18
10.
ממשלה טיפשה - האירוע הזה יכניס לנו ים כסף
המענק שהם אמורים לתת (כפי שנתנו כל מדינות אירופה שאירחו את התחרות) יחזור אלינו בריבית דריבית - עם זריקת עידוד אדירה לתיירות ושיפור תדמיתי שגם לו יש השלכות כלכליות. זה יביא עוד הכנסות למדינה ועוד תשלום מסים. אבל להסביר את זה לליכודניקים זה כמו להסביר לדוב גריזלי איך לנגב בשירותים
אחד | 19.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת