אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מעורב ברלינאי: חומוסיית יוקרה של ישראלי ופלסטיני בבירת גרמניה

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
ל-18, היישובים הערביים יושבים על יישובים יהודים קדומים יותר
לערבים לא היתה היסטוריה קודמת בירושלים או בטבריה, הם פשוט באו לשם עם הכיבוש הערבי במאה השישית ורבים מערביי ישראל הם בכלל מהגרים שהגיעו לפעמים אפילו אחרי היהודים שהתחילו לזרום מאירופה או לפני מאתיים שנה, לא הרבה יותר מזה. גם הצביעות הזאת, מצד אחד רוצים שוויון כאזרחים ישראלים אבל לא מוכנים להציג את עצמם כישראלי. הם ערבים ישראלים, כמו אפרו אמריקאים. הם לא פלסטינאים כי פלסטינה זה חבל ארץ שגרו בו גם יהודים וכיום קוראים לו ישראל. לסבא וסבתא שלי היתה אזרחות פלסטינאית בדיוק כמו לערבי פלסטינאי והם היו יהודים פלסטינאים, היום הם יהודים ישראלים.
לא אח | 03.12.18
18.
לא מדויק
ל15 - לא ממש מדוייק... בתקופת המנדט היו בארץ כתריסר ערים ולמעט רמלה לכולן היתה היסטוריה קודמת לערבים. בנוסף היו מאות כפרים שרבים מהם כן הוקמו ע"י הערבים בשבעים השנה האחרונות חלק מהכפרים הנ"ל גדלו והפכו לערים (לדוגמא טירה טייבה אום אל פחם רהט קלקיליה בקה אל גרביה סלפית חן יונס דיר אל בלח...).
עלי עבדו | 29.11.18
17.
הסיבה היחידה לגבות יותר כסף זה כי אפשר
מה אתם רוצים? למה קוקה קולה עולה יותר מפפסי? כי אפשר למה דאורדורנט ג'ילט עולה יותר מספיד סטיק? כי אפשר למה קפה בבית קפה עולה 15 שקל? כי אפשר אני יכול להמשיך עוד ועוד אבל זו הסיבה היחידה. נושא העלויות לא מעניין את הצרכן אם הוא לא מוכן לשלם את המחיר. אפשר גם למכור פלאפל ב 100 יורו למנה אבל לא יהיה מי שיקנה.
תותי | 29.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת