אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רן קראוס נוגע בשמים עם רחפנים אוטונומיים

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
התגובות מדהימות ומפתיעות לרעה
בן אדם הקים עסק שמעסיק פאקינג 200 ומשהו עובדים. אז עכשיו נאלצו לקצץ ל 150 או לא יודע. כמה מכם אי פעם בחיים יגיעו לנקודה הזו. אנחנו צריכים יותר רן קראוסים במדינה. מזל או לא מזל, זה לא משנה בכלל. מדובר בחברה שעשתה משהו מדהים כבר עכשיו גם אם תצליח מכאן הלאה. שאפו על המסלול והמון בהצלחה. אגב גם להעתיק את כל החברה לארהב זה לא פשוט בכלל. שוב מאחל לכם לשרוד ולהצליח, נשמע שגם כשמגיעים כבר לסבבים גדולים יותר עדיין האתגרים גדולים מאוד. בהצלחה
מופתע מהתגובות | 14.12.18
29.
כותבי התגובות היקרים
כמה קל להתחכם על המקלדת, ולירוק רפש אנושי טהור. בטוח יותר קל מלנהל השקעה של 101 מליון דולר. למישהו מהכותבים פה יש בכלל את היכולת להבין כמה מורכב זה להקים חברה? ועוד בענף הייטק? ועוד בסדר גודל בין לאומי? למה אתם מזלזלים ככה? מה, הקנאה גומרת אתכם? בעיניי התגובות כאן משקפות מה שגרוע בחברה הישראלית, חוסר היכולת לחשיבה מורכבת, רק צרות עין ושנאה בכל התחומים - תקראו את התגובות ותבינו.
לא יאומן | 03.12.18
23.
כמה דברים:
1. האבא בכיר באלביט = קשרים, טכנים ואופרטבים. 2. סיירת = קשרים 3. רחפן זה כלי תעופה שאי אפשר לסמוך עליו למשימות מורכבות 4. יש עוד הרבה חברות שעושות את זה 5.אגב, זה לא גאוני ולא משוגע, רעיון סטנדרטי שצריך את סעיף אחד ו 2 כדי להרוויח ממנו 6. יש עוד כמה דברים שיכולים לפוצץ את הבלון הזה
גד | 01.12.18
20.
עוד ישראלי שחושב שהשמש מאירה לו מהתחת
לחברה יש מתחרות לא פחות טובות ממנה, אם אני צריך לנחש - חוסר ההקשבה למה שהלקוחות רוצים בשילוב ניהול אלים של העובדים יפילו את העסק וכתבת היח"צ באה לחפות על זה. מפליא שאנשים רציניים כמו נועם ברדין לא רואים את זה - צאו ודברו עם העובדים!
מכיר אותו | 01.12.18
18.
למה זה הפך להיות כלכלך אופנתי לרדת על פתח תקווה.?
זה כלכך מגעיל ופרובינציאלי בעיניי. הייתי בכלכך הרבה מקומות בעולם ובמדינות עשירות, והמקומות האלה מחווירים מול פתח תקווה.אמיתי לגמרי. מה השנאה העצמית הזו? לא ברור לי. גילוי נאות, אני לא מפ"ת אך מכיר טוב את ההיסטוריה שלה.
חיים | 01.12.18
17.
לא הבנתי איפה האוטונומיות שלו, ואיפה החשיבה העצמאית
הוא עושה מה שלימדו אותו לעשות וזהו. מזכיר את התכונה, שכל יצרני הטלפונים הסלולריים מתהדרים שיש למצלמה שלהם: AI, כלומר אינטילגנציה מלאכותית. המצלמה מזהה את סוג האוביקט, אבל ממש לא בגלל שום אינטיליגנציה, אלא בגלל שלימדו אותה כך.
עמי | 30.11.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת