אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פריז בוערת: 80 פצועים ו-183 עצורים במחאות אלימות, בניין ומכוניות הוצתו

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
האפודים הצהובים
כך כותב המקובל רבי ישעיהו מרדכי באסאנו, מגדולי המקובלים מהמאה ה 18 ורבו של הרמח"ל בספרו אמרי יושר: "והנה ידעת כדאיתא במוצאי שביעית בן דוד בא, ושמעתי ממו"ר ז"ל דפעם אחת נתגלה לו סוד זה דאומרים בשבתא בבואו מאדום חמוץ בגדים זבח לו בבצרה וטבח לו בבוגדים, התיבה "בצרה" בגימ' פרי"ז שבצרפת, ר"ל (=רצה לומר) דשנה שהיא מוצאי שביעית דאז בא צבא מאדום היינו בבל (=עיראק) ונלחמים בפריז ונתערבים שזה בזה ותתגר בם מלחמת גוג ומגוג שהיא כידוע שעת התגלות כבוד מלכותו. ובדרך זה ביאר הנני פוקד אל מלך בבל ואל ארצו, דגם התיבה "ארצו" בגימ' רצ"ז (= 297 ) דהיא פריז. ואולם תדע שלאו כל אדם זוכה אלא יתקדש עצמו.."
דני | 02.12.18
2.
מה חשבתם אוכלי צפרדעים שכמוכם כשבחרתם בנושך כריות מהאלפיון העליון ?
בחרתם מתרומם אוכל בתחת שחייב את הרצתו לאלפיון העליון, ולא מעניין אותו אם מאות אלפי אנשים קורסים מהמדיניות הכלכלית שלו שמטיבה רק עם העשירים (בדיוק כמו כאן) בפעם הבאה תחברו מישהו מתוך העם. ולא בולשיט שהתקשורת מריצה לכם... גם כאן אותו סיפור...
אייל | 01.12.18
1.
צרפת סולר
מיקרון הם צודקים .ולמה .לא יכול להיות שאתם מפילים מיסים על האזרח .ושוב למה למה אתם המדינה מייבת ומייצרת את הסולר והדלק .ואתם מוכרים את הזיהום הזה .ואתם מפילים אסון על האזרח .והשאלה שלי היא כזאת .למה אתם לא קונסים את החברות של הרכבים .שמייצרים רכב של סולר ודלק .ולמה אתם לא מחייבים את החברות של הרכבים להרכיב מתקני זיהום בסולר .ולהקטין את המחיר של הרכבים .והסולק .ומי השם לעזזל .למה האזרח .
עמי אבוטבול | 01.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת