אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תביעת ענק: כיל תובעת מיבמ ישראל 1.1 מיליארד שקל על פרויקט שכשל

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
מריח תביעת בעלי מניות נוספת
מעניין שהמנהלים והדירקטורים הגאונים (בראשם ניר גלעד הגאון) הביאו את כיל עד לסיכון לקריסה, כפי שעולה מהכותרת המצטטת מהתביעה. איפה האחריות שלהם?? הרי קיבלו בונוסים מדהימים (אחרי שגם שיחקו בדוחות הכספיים - ראו תביעה נגזרת). סיכון לקריסה?? קריסה = אין כיל. קאפיש. 3 שנים של פרוייקט בזבזני, לא מנוהל ומושתק ביקורת?? והמנהלים והדירקטורים יוצאים ללא פגע?? מה הולך פה? ועור תובעים את IBM. מדהים!
לא נתפס | 04.12.18
19.
ל-12 כל משמיעי הביקורת נבעטו מהפרויקט בבושת פנים וכל הנשארים היו ככלב על הדשוורד
אווירה רעה של סתימת פיות ופחד לדבר. ואת כל זה הנהיג סטפן בורגס הגאון, שהדבר הראשון שעשה בחברה הוא לפטר סמנכל שלו באימייל, כי העז להביע דעה שונה משלו. כן, זו התרבות שבורגס הנחיל לכיל, ועד עכשיו ספיחיה ניכרים. פלא שהפרוייקטים כשלו?
שאלת שאלה נכונה - איפה היו...  | 03.12.18
15.
בורגס והמנהלים הבכירים בכיל משתפי הפעולה אשמים
רק הוא וההנהלות של בובות שלו. רמסו והיכו עובדים מסורים שניסו לעצור את הבזיון והכישלון שהיה רשום על הקיר.. בורגס הנהיג מדיניות של הפחדה נגד דעה חופשית ומקצועית. אין לכיל ומנהליה בהווה להלין אלא על עצמם כי הם היו גם אז. שתקו אז. שיתפו פעולה אז ועד היום משמרים את התרבות האירגונית הזו.
עובד כיל שהוקרב למען הפרוייקט המגלומני  | 03.12.18
13.
שביתות ופיטורים המוניים לקראת הפרוייקט שכשל
לחשוב על השביתות במפעלי ים המלח הברום והפיטורים ההמוניים שנערכו לקראת הפרויייקט שכשל ופגעו אנושות בבטן הרכה של יחסי העבודה של הנהלות המפעלים וועדי העובדים. וחבל על הכסף שיכלו לשמש לפיצויי פטורים הוגנים או לפיתוח המפעלים
הנשר הגדול | 03.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת