אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"לית משרד המשפטים: "מסלול הכשרת רו"ח הוא לא נורמלי ומרחיק סטודנטים"

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
רואה חשבון עלול לגרות נזק ממוני רב יותר מעורך דין
כל אחד בוחן את הדברים מהמקום בו מרוחה החמאה שלו..אני מאמינה בכוחות השוק..עורך דין שעבר את הבחינה בציון גבוה לא בהכרח יהיה העורך הדין המקצועי יותר..שינון אינו אינדקציה..לחשיבה יצירתית..למחשבה מהירה יכולת שליפה..יצוג וניתוח..
שש | 14.12.18
22.
מקצוע עד לפנסיה
תפסיקו להסתכל על הנדסה ותכנות זה פרנסה ל10 שנים בלבד. רואי חשבון פורחים אחרי גיל 40 ועד הפנסיה. ההתפתחות הטכנולגית רק תטיב עם מגזר רואי חשבון שכן יתפנו לטפל בדברים מהותיים ורכישת הידע מהתואר בנושאים כמו כלכלה מימון יבואו לידי ביטוי במקום טיפול בניירת, ביקורת וכו
יוסי | 06.12.18
17.
המקצוע איבד את היוקרה שלו
הלימודים בראיית חשבון דורשים הרבה השקעה וכסף ומצפים שבסוף תהיה תמורה נאותה אולם לצערנו מתמחים ורוח רבים לא מוצאים עבודה נאותה או שמוצאים בשכר נמוך יחסית שלא הולם את המקצוע וההשקעה שהושקעה בו. יש לתת את הדעת כיצד להעלות שוב את היוקרה של המקצוע וכמובן שכר הולם. ביטול שנת השלמה וביטול הסטאז יכניס כמות גדולה של אנשים ללא כלים מקצועיים וניסיון למקצוע שגם ככה הוא מוצף.
רוח ותיק | 05.12.18
15.
במקום לדאוג להגדלת שכ"ט,הולכים "להקל"
פעם היה במקצוע כסף וכבוד.היום אין כסף אבל יש כבוד,אך אם תוכנית "ההקלות" תצליח ,לא יהיה כסף ולא יהיה כבוד.התוכנית תביא לזילות של המקצוע.תדאגו חהעלאת שכר הטרחה ,וסטודנטים טובים יהיו מוכנים לעבוד עבודה קשה בלימודים לטובת עתידם הפיננסי
תמהתני | 05.12.18
5.
אמי פלמור מדברת על הבעיה הקטנה....
עוד שנה ו-25 אלף ש"ח, אלו הבעיות הכי קטנות של המקצוע. הבעיה הגדולה היא שהשכר שמקבלים אח"כ, גם לטווח של 7 שנים, לא מצדיק את המאמץ. כשאומרים לך במשרד - "אם ילך משה, יבוא יוסף. ילך יוסף, יבוא חיים" - זאת אומרת שאתה פקיד קטן. בביקורת אתה בקושי מבטא את הכישורים המיוחדים שלך, והשכר בהתאם.
אוראל דוד | 04.12.18
1.
ומה בנוגע לאחוז המעבר
איך היא יכולה לשתוק על אחוז המעבר של המבחנים האחרונים? היא צריכה לבדוק מקרוב את התנהלות המועצה ולשים סוף לשטויות שהם עושים. השינוי מבורך, אבל היה צריך להתחיל מלמטה ובהדרגה. ואחרי כל המסלול הקשה הזה, שהיא מודה שמרחיק סטודנטים, כן צריך לבוא לקראת אלו שכבר השקיעו מזמנם, מכספם ומחייהם בשביל להיות רואי חשבון. יש פה מאות אנשים כמוני שנמצאים בנקודה כזאת שאחרי כל הכסף והזמן שהושקע הם הולכים למצוא את עצמם בלי כלום בעצם, כי מועצת רואי חשבון עושה מה שב*** שלה.
מתמחה/סטודנטית/כלום ושום דבר | 04.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת