אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות המסים איתרה מעלימי מס בביטקוין

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
שיערכו ביקורת על העלמת מס במשרדי הממשלה
כל שקל שהולך לעובד שמחתים כרטיס, קורא עיתון 8 שעות והולך הביתה, זו העלמת מס. כל שקל שהולך לבונוסים מגוכחים לוועדים סחטנים, זו העלמת מס. כסף שחור? בבקשה, מיליארדים בתקציב הביטחון נצבעים בשחור. צוללות שלא צריכים ובונוסים למקורבים שיתווכו בעסקה. בקיצור, שיפסיקו לגנוב מיסים במגזר הציבורי ואז שיבואו לאזרחים.
עצבני | 07.12.18
24.
תשובות למגיב 4
1. לא רלוונטי. 2. כולם יודעים, הקוד פתוח, הפרוטוקול ציבורי, מסד הנתונים חופשי. 3. תשאל מישהו מוונצואלה, מצרים או טורקיה אם הוא מעדיף ביטקוין או "כסף אמיתי בבנק". 4. כנ"ל 5. מעולם לא שוכפל אפילו ביטקוין 1, גם לא אית'ריום. הראשון המשוכפל לסגור את החגיגה והכל יעלם. פשוט בלתי אפשרי. 6. הפשע והסמים חיים מכסף מזומן. 99.9% מהם ממזומן, אולי 0.1% מקריפטו, ואני מגזים. אז אתה מציע לבטל מזומן? 7. זה די נכון, בינתיים אין שוק צרכני אמיתי לביטקוין, למעט דולרים.
עמיקו | 05.12.18
18.
למגיב 6 - לביטקוין אין שום ערך כלכלי
גם ככה היום רוב הכסף הוא דיגיטלי ואין חידוש בביטקוין. הביטקוין צורך כמויות עצומות של חשמל ללא סיבה, הערך היחיד כרגע של המטבע הוא השימוש בו בסחר לא חוקי של נשק, עבדים, סמים, הימורים וכדו' וזה ייעצר ברגע שהוא יצא מחוץ לחוק או כשהבועה תתפוצץ מעצמה.
אלכס | 05.12.18
12.
נו באמת...
מדינות לעולם לא יתירו לכח כזה לנהל את העולם. לדעתי זה בכלל קונספירציה של מדינה חזקה (נו באמת מי) לתת לבעלי הכח ומי שיכול לסכן אותה את התחושה שהם מנהלים את העולם ובמקביל לפקח ולנטר. לגמרי בטוחה שלכולנו יש אח גדול גדול ממזמן ששתול לנו במעבד ויודע בדיוק מי אנחנו ומה יש לנו. לרובינו יש אותם מעבדים מהודו ועד כוש...
לולו | 05.12.18
7.
למגיב 2- סייג לחכמה שתיקה
התגובה שלך היא גיבוב של הבלים שנכתבו ע"י מי שאינו מבין דבר וחצי דבר בכלכלה. לא אבזבז זמן להסביר לך מדוע כל טענותייך שגויות ומטעות. אסתפק רק בלהציע לך לבדוק, בראש וראשונה, על ידי מה מגובים ה"שטרות" שלך. גיבוי הזהב הסתיים, יקירי, עוד לפני שנולדת.
מייק | 05.12.18
5.
חוסר השוויון בגביית המיסים זו אחת השערוריות הכי גדולות במדינה
מדינת ישראל 2018 נמצאת בשפל של כל הזמנים כמעט בכל תחום, גם בהשוואה לעולם וגם בהשוואה לכל ההיסטוריה שלה, חוץ מהייטק שבזכותו הבלעדית המדינה עדיין לא הגיע לאינפלציה - והייטק ממש לא קשור לביבי וממש לא קשור לליכוד, אלא לאנשים מוכשרים ורעבים להצלחה - למשרות שרובם המוחלט שמצליחים בורחים מפה (כמובן אחרי שרשויות המס עושות עליהם קופה) - זה הדבר היחיד שעדיין מציל את המדינה המתפוררת הזאת, אבל זה לא יחזיק להרבה זמן. ואתם צריכים להודות לרון חולדאי שעדיין יש אנשים שפויים ונורמטיבים שמוכנים לחיות בישראל (או יותר נכון במדינת תל אביב) ולתרום לקדמה - כי בלעדיהם אנחנו לא נהיה שונים מהרבה מאוד מדינות עולם שלישית באפריקה ובארצות ערב.
שרה | 05.12.18
4.
ל-1 זה לא ממש קשור לשיתוף אחרים, בסופו של דבר כאשר רשות המסים עושה ביקורת
על חברות מהן רוכשים את המטבעות או מחברות המשמשות כ"צינור" להמרה של מטבעות אז הם יוכלו להגיע לחלק נכבד של אנשים/גופים שמשקיעים וסוחרים בשלל המטבעות הוירטואליים. לכן, מומלץ לדווח וגם לנצל זאת לטובתכם, מאמין שכרגע רוב האנשים עם ביטקוין מופסדים באופן כבד, אז תנצלו את ההפסד הון מול רווחי הון ממקורות אחרים, היות ורשות המסים הגדירה זאת כנכס הממוסה במס רווחי הון. לכל מטבע יש שני צדדים :-)
ביט | 05.12.18
2.
רק מוכיח את מה שאני טוען כל השנים שהביטקוין הוא פירמידה ונידון לכישלון
1. לא רק אני טוען ככה אלא כל הכלכלנים המובילים בעולם. 2. אף אחד לא יודע מי עומד מאחוריו (חברה? ארגון? מדינה?) ואיך הוא עובד באמת. 3. אין ערך עצמי - זה סך הכל קובץ במחשב. בניגוד לכסף שלי בבנק שאני יכול להפוך לשטרות אמיתיים כל רגע אני רוצה. 4. הוא לא מגובה בשום דבר אמיתי לדוגמא זהב כמו דולר יורו שקל 5. אפשר לשכפל אותו כמה שרוצים בכל רגע נתון 6. הוא משמש בעיקר לפשעים ולקניית סמים - בסופו של דבר מדינות יאסרו את השימוש בו. 7. אי אפשר לקנות איתו שום דבר אמיתי. לא שמעתי על בן אחד שקנה משהו בביטקוין.
אברם ד. | 05.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת