אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקמצן: האיסור לקבל מימון - היא מהבשורות הקשות שקיבל נתניהו

300 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

464.
כתבה קטנה וקנטרנית
רוויה ברשע של איש קטן שנהנה להרביץ ולצעוק להשמיץ ולקלל בלי שום קשר לעמדות פוליטיות. הכתבה הזאת היא כתבה מסיתה רוויה ברשע ורעות רוח שמקומה לא יכירנה בשיח הציבורי. שמחה לאיד נקמה רוויה בקנאה מסויית היא בסיס רעוע לכתבה בעלת ערך, עמוקה או מתבוננת - היא בסך הכל מרעילה ומתסיתה - באותו הרעל הסתה שאני מניח שהכותב היה מאשים בו את נתניהו.
עודד | 18.12.18
461.
המחזה "הקמצן" של מולייר מתאים בדיוק לנתניהו. קמצן טיכו.
יש לו רכוש של עשרות מליוני שקלים, אבל תמיד מקבץ נדבות מעשירים , שהוא מלקק להם. המשפחה הזאת לא יכולה, רגשית ופיזית, להוציא אפילו שקל , שקל אחד מכל המיליונים שיש ברשותה. נתניהו, אתה בגיל 70. בתהילים כתוב: ימי חיי אדם 70 שנה, ואם בגבורות 80 שנה. אז אתה אוסף כסף ליאירוש? עליך נאמר: יצבור, ולא יידע מי אוספם. ועזבו לאחרים חילם. מי יודע, אולי תצא מהממשלה נקי מכל נכסיך, הלואי. זה סופם של קמצנים ורודפי בצע.
מולייר | 13.12.18
435.
מי זוכר היום שגם את בגין ושמיר רדפתם
בגין ושמיר אכן היו ישרי דרך הרבה יותר מנתניהו וגם הרבה יותר צנועים וענווים לכן כשהתקשורת רדפה אותם כמו את ביבי הם בצניעותם לא הגיבו אבל השמאל לא הניח להם ורדף אותם עד כדי כך שחיכו לבגין מחוץ לביתו עם שלטים "רוצח" השמאל מעולם לא הצליח להכיר בתוצאות הבחירות ותמיד ניסה לשנות את התוצאות בעזרת שלוחותיו בתקשורת בבתי המשפט ובתקשורת
ימני | 08.12.18
431.
הקמצן
עכשיו נראה את כל החנפנים מגיעלים עוזרים לו רגב,אמסלם הסתום בלום,ביטן,מיקי זוהר,לוין ועוד..... הרי הם יתנו לו לגסוס ולהפנות לו עורף. מקווה שיגיעו להסדר ויעזוב אותנו לאחר ששיסע את המדינה גם כך במוקדם או במאוחר הוא יעזוב את המדינה ויעבור עם משפחתו לארצות הברית
דניאל | 07.12.18
428.
לכל אלה שכותבים שביבי יכפיל את כוחו
לא ולא. האיש יצא נמושה פחדן עלוב ומסכן אל מול החמאס והחיזבאללה. הוא הפקיר לגמרי את הדרום ועשה בדיוק ההיפך ממה שכל בוחריו רצו, נראה לכם שמישהו יבחר בו שוב. רק מפגרים טוטאלים יכולים לתמוך באיש הזה. ואכן העם שלנו ברובו מפגר, אבל כזה מגיע לכזו רפיסות ופחדנות אפילו אותם טיפשים מתעוררים. ביבי הולך להתרסק בבחירות הבאות, וטוב שכך.
דני | 07.12.18
423.
אוכלי חינם
מדברים על שחיתויות. מה לעזזל עושים 150 עורכי דין במחלקה של היוע"מ, כאשר רבים מהם לא מסוגלים פיזית לעשות את עבודתם וליצג נאמנה את הממשלה הנבחרת של ישראל? כל 150 עו"ד האלו ינסו להפיל את נתניהו כדי לשמור על כסאותיהם - כולם מקבלים משכורות שוות או גדולות ממה שנתניהו מקבל
גרשון | 07.12.18
398.
מי המסית ?
משכורתו של ביבי היא כ 18.500₪ נטו תחלקו את מס השעות שהוא עובד ותבינו שהוא מקבל פחות משכר מינימום . כל הצמרת של המדינה שהוא הבוס שלה מרויחה יותר מימנו ! הנשיא שעושה כלום : משכורתו כ 75.000₪ נטו ותקציב בית הכלום הוא למעלה מ50 מיליון ₪ הרכוש שיש לביבי נעשה שוק הפרטי תבינו כמה היה יכול ״ הנהנתניהו״ לעשות לביתו
אזרח שפוי | 07.12.18
393.
זוג קיסרים נהנתן עוד לא היה כדבר הזה מקום המדינה,
קמצנים פתולוגים...איך הם מתאימים אחד לשני...פשוט מחליא...כל זה בגלל שלא מגבילים כהונה וזה החולי שלנו במדינה....ראו איזה אנשים הקיפו עצמם הזוג ההזוי הזה....כל האנשים הטובים נעלמו והביטנים ןהאמסלמים והרקבים והחזנים מככבים בתקשורת...עם כל הבושות שלהם...
בג | 07.12.18
392.
ל 385. או שאתה לא יודע, אי שאתה סתם משרק
אף ביטוח דירקטורים אינו מכסה עבירות פליליות. הביטוח בא לכסות החלטות עיסקיות לא טובות, או כאלה שנלקחו שלא בזהירות הנדרשת, אבל בתום לב. וללא ספק אין כיסוי לעבירות אשר גררו טובת הנאה לדירקטור. כך ששוב או שאתה מצטט משהו לא נכון מחמת בורות, או שאתה פשוט מוכר שקרים בחזות "עיסקית"
נביא בעירו | 07.12.18
391.
מצד אחד שקרן מניפולטיבי, מצד שני זה באמת יקר
איני נמנה על אוהדי נתניהו, בלשון המעטה, אבל לא נראה לי סביר שהוא צריך לוותר על משרתו בשל הצורך לגייס כסף. לדעתי אין מניעה משפטית מהעזרות בקמפיין מימון המונים, כאשר יש מגבלה על גודל תרומה של כל תורם. זה בעצם מנתק את הזיקה המושחתת למממן, מכיוון שכל תורם תרם סכום כסף קטן ואינו יכול לבוא בתביעות עקב כך
אנימי | 07.12.18
385.
כל דירקטור בחברה מקבל ביטוח תביעות בכיסוי עצום.
מדוע ראש ממשלה שהוא ראשון לדירקטורים לא יהיה מכוסה בכעסוי הוצאות נגד תביעות??? הרדיפה בודאי קשורה לתפקידו, וזה הזוי שהמדינה לא תכסה זאת. אחרת מי ילך לתפקיד ציבורי? הסיכוי שתעמוד מול תביעה הוא גדול מאד. ואין ביטוח דירקטורים לעובד ציבור! מגיע בודאות כיסוי הוצאותיו.
משה | 07.12.18
372.
מה פתאום שהמדינה תשלם?
הוא נאשם בדברים שלא קשורים לניהול המדינה, הם לא חלק מעבודתו כראש ממשלה. אם כבר, הוא ניצל את עמדת הכוח שלו כראש ממשלה להשיג דברים עבור עצמו ורעייתו. הוא מקבל משכורת כמו כל אזרח . אם כל אחד מאיתנו היה נאשם בקבלת שוחד וטובות הנאה - המדינה היתה מממנת לו משהו???
לא מגיע לו כלום | 07.12.18
364.
חלם מתחברת לסדום ועמורה
ביבי המלך שלנו ?קבצן מלקט נדבות לא יכול להיות מלך. ביבי בשפל בשפלים.זו לא קמצנות בלבד זה עיוות בנפשעיוות במוח ועיוות מוסרי בלתי נתפשים. איך יתכן שדנים בבקשתו? איך יתכן שמליונר מקבץ נדבות?שראש ממשלה מאבד את כבודו וכבוד אזרחיו? מצעד האיוולת עומד להישפט על קבלת שוחד מגבירים .ואותן דמויות יינדבו לו עוד עשרות מליוני דולרים להגנתו.דהיינו יישפט על שוחד במימון שוחד.
איילה לבנה | 07.12.18
360.
נתניהו
לכל אלו שחושבים שאין מי שיכול להחליף את ביבי בתור ראש ממשלה...אתם לא חושבים שאנחנו צריכים לשלם מחיר גבוה מדי בשביל הפומפוזיות שלו,חליפות היוקרה והמילים הממוקמות,ומתק השפתיים שלו??האם לא יותר טוב לשלם עבור הבא שייבחר עבור קורס מיוחד לנשיאת נאומים,ועוד כל מיני פוילשטיקס שצריך???
אני | 07.12.18
358.
מלחמה בין כבוד לכסף, עלובת החיים - שרה ! בא להקיא
האם החמדנית השמנה והקטנה תאיץ בו להתפטר רק כדי לא לשלם על היעוץ המשפטי ...איזה אידיוט אתה ביבי ?! לא להאמין איך אתה נשאר לחיות עם המפלצת חולת הנפש הזו ?! תראה איזה ילד דפוק היא גידלה ... הנוכלות שלה משתקפת בו !! בצורתה היא מזכירה את הדמות של בעלת בית התמחוי מעלובי החיים .. שניכם עלובים !
ליאת  | 07.12.18
357.
אני לא סובל את ביבי
אבל לדעתי מגיע לו תמיכה מבחוץ מכיוון שמדובר בסכומים מטורפים שאפילו גדולים על ביבי ולא לשכוח שהוא עדיין תרם רבות למדינה. אני מאחל לו שיצא זכאי אבל גם שהגיע הזמן לנסות משהו אחר למרות כישוריו יוצאי הדופן. מקסימום יחזור בקדנציה אחרת . הבעייה שלי שלא הייתי רוצה מישהו כמו לפיד או סער ובטל לא את גבאי ההזוי. הייתי רוצה מישהו ימני חברתי כמו אורלי לוי שלמרות לכאורה חוסר ניסיונה הייתי בכיף נותן לה צ’אנס . אני מאוד אוהב גם את סתיו שפיר אבל היא צריכה לזוז ימינה. גם גנץ מסקרן אותי. כל השאר עסקונה מסואבת.
יואב | 07.12.18
356.
כותרת חצופה
מה אפשר כבר לצפות מקולמוסנים מוטים , הכותב מתיחס בעוינות ומתוך הנחה שיוגש גליון אישום בעוד שלמעשה לא נבדקו הפרטים על ידי היועץ וכך הלאה. ההערכות המתגבשות בעיני יודעי דבר דווקא מחזקות את הדעה שלא ייצא מאומה מכל המהומה המרושעת הזו, או אז האם יטרחו בעלי הקולמוס ויתנצלו על חפזונם בהשלכת בוץ וציניות מהדהדת של שותפים למעשה . מן הראוי להיות זהירים בהסקת מסקנות ולא להכליל בהן משאלות רשע המעוררות קבס ושאט נפש!!!!!
Xy | 07.12.18
352.
איך תומכי נתניהו עיוורים?
לא משנה מה האדם הזה יעשה, אתם הולכים אחריו כצאן. גם כשהוא דופק אתכם אתם אומרים אמן סוגדים לו ומאשימים אחרים בפעולותיו. לי אישית מזכיר סינדרום הגבר המכה, תסמונת שטוקהולם. הלוואי שייעלם מהמפה הפוליטית, אתם מאשימים את השמאל בגלל נתניהו, אבל מי בשלטון כבר שנים רצופות, מי דואג למעמד העליון על ידי חוקים להטבות? מי הצביע נגד העלאת קצבת הזקנה? תתעוררו לפני שישראל תשקע בשחיתות שאין לצאת ממנה.
אני | 07.12.18
338.
האיש אינו מנהיג. הוא איש ביטחון. הגיע הזמן שלמדינה
ולתושביה יהיה מנהיג. שנתניהו יהיה רק בביטחון. אם באמת חשובה לו המדינה, שיתן למישהו/י אחר להוביל את החברה המתפוררת והמשוסעת שלנו. אנחנו צרכים מנהיג, לא שר ביטחון בתור מנהיג. מישהו שהוא גם רגיש וגם יודע להוביל, מישהו/י עם ראיה לעתיד, עם אכפתיות אמיתית, שהיא מעבר לאגו. תעשה לעם הזה טובה, ורד מראש ההנהגה, מיצית. השארת אותנו בלי תקווה, בלי חזון, בלי כח שפוי ורציונלי. בקרוב לא נוכל לנסוע בשבת כי אלוהים ישב לנו על הראש. (עם כל הכבוד לו...) יאללה סע ביבי סעעע
ש | 07.12.18
327.
הוא צריך לקבל מימון עד סכום מסויים גבוהה למידי מהמדינה, התביעות נגדו הן בגין תפקידו כראש הממשלה
ביבי נתבע כחלק ממחמת האליטות במי שרוצה להחזירה לגודלה המקורי/אלקטוראלי. הציבור בחר בו ואין שום סיבה שהוא לא יקבל מימון מהמדינה. לכולם ברור שמדובר בזוטות של האשמות. [אבל אין לי ציפייה מהטהרנים האובססיבים להודות בזה]. בכל מקרה, כדאי שתפנימו לאחר נתניהו הימין יקצין ויקבל יותר מנדטים. הציבור לא יסלח על מניפולציות כאלו.
אחד | 06.12.18
325.
לא קמצן- מאמין בחפותו
אין מצב שנבחר ציבור גם יוציא כסף כדי להבחר וגם יוציא כסף לצאת בשלום מהתפקיד אליו נבחר. רק יועמ״שים ושופטים שהם ביזיון לאינטליגנציה יכולים לאפשר לנורמה כזו להיות בבסיס הנחת העבודה. זיכרו ״גם בסדום ועמורה היו שופטים״. גם בזמן האינקויזיציה השופט היה לרוב איש דת רהוט ומלומד שלא היסס לשרוף למוות נשים הרות , מדענים , אנשי תרבות ורוח , מפקדים ומנהיגים. בשם המוסר, האמת , הצדק. הפנסיה של גולדברג יקרה יותר מעלות השכר של רוה״מ. האם הגיוני ? כן . סדום אמרנו.
יהודה | 06.12.18
314.
ראש הממשלה מגן על מדינת ישראל ואין סיבה שהמדינה לא תממן לפחות באופן חלקי הגנה ראויה.
ראש ממשלה משתכר פחות מ-30 אלף נטו ואינו יכול למממן מכיסו עורכי דין שיגנו עליו שעולים כ-100 אלף בחודש לפחות!!!. לא מובן למה לאנשי ציבור ובמיוחד ראש ממשלה לא מגיע מימון חלקי ובמיוחד שמצפים ממנו להתפטר כדי שיוכל להקים קרן השקעות כמו אולמרט? הרי זה מה שהתקשורת רוצה ועצוב שזה המצב. ככל וימצא אשם, המימון החלקי צריך להיות מוחזר מכיסו של נתניהו. נתניהו קידם את המדינה בביטחון בכלכלה ואהדה רבה בעולם, האם לא מגיע לו הגנה ראויה?, אדם ששירת את המדינה שנים רבות ונבחר מספר פעמים לראשות הממשלה ולא בכדי, ראוי שהמדינה תאשר לו מימון להוכחת חפותו, ואם יצא אשם שיחזיר את הכסף למדינה.
משה | 06.12.18
293.
בן אדם
הכל טוב ויפה רק שאנו מחשיבים את עצמינו כמדינה דמוקרטית אך המציאות היא שמה שמניע את נבחרי הציבור היא השליטה של הקיצוניים של הימין והשמאל שיוצרים שיח של שינאה שבסופו תוריד אותנו מעל המפה.לפלסטינים היו אין ספור הזדמנויות בתוך מסע הטרור והרציחות שלהם לחתום על הסכם סופי אך הוכח כי מטרתם היא הפתרון הסופי של היהודים על פי משנתו של מוחמד נביאים שברור שזה הקו שינחה אותם כל זמן שהאנושות תתקיים עלי אדמות,יש להם את כל המזרח התיכון והם לא ישלימו לעולם את קבלתינו באיזור.זה הזמן שהימין והשמאל יכבדו את נתניהו
קובי | 06.12.18
273.
הקלות הבלתי סבירה של ההשמצה
לטובת התמקדות עניינית בדברי - אחדד ואומר מעולם לא בחרתי בנתניהו. יחד עם זאת - לא ניתקתי מגע משאלות של סבירות והגינות. חלק מרכזי מהחשדות כנגד נתניהו כרוך - לטוב ולרע - בתפקידיו הציבוריים. יתרה מכך - המורכבות, וההקף של החקירה - חובקי עולם הם - שוב, בגלל תפקידיו הציבוריים. במבחן ״בוזגלו״ במהופך - גם נתניהו רשאי להגן על עצמו. אך בנסיבות אלה - ההגנה מאוד יקרה. על כן לקרוא לבקשת המימון - ״קמצנות״ - יש בוודאי ערך פופוליסטי. אך הגינות - או תוקף לוגי מנומק - יש באיפיון הזה - מעט מאוד. עצוב שכותב לכאורה רציני - לקוח לעצמו חרות פופוליסטית וחסרת הגינות שכזו. חבל שהפופוליזם הפלקטי הזה - מחליף דיון רציני בשאלה רצינית, דוגמת: * איך נוודא שטובי האנשים ילכו לפוליטיקה * שלא יחששו מצליבה בכיכר העיר * שיחושו בטחון שגם אם יצלבו - לפחות יעמדו לצידם הכלים המימוניים להגן על עצמם תשובה פשטנית כמו ״שפשוט לא יגנבו״ מפתה - אבל אינה יותר מאשר עוד התחמקות פופוליסטית מהמורכבות - הלגיטימית - של השאלה.
איש הגון | 06.12.18
269.
מצד אחד הגיע הזמן שהקמצן ישלם משהו, מצד שני אם הוא חף מפשע מגיע לו החזר
צריך לקבוע בחוק שכל ההוצאות המשפטיות יוחזרו, למי שנמצא חף מפשע. כיום המצב לא הגיוני, בו אדם צריך להגן על עצמו מכספו. ועלול לפשוט רגל רק בגלל תסבוכת משפטית שהוא לא אשם בה. ואסור לשכוח שסביר שהוא יאבד את מקום עבודתו, עקב התהליכים המשפטיים. צריך להגן על חפים מפשע שלא יפגעו כלכלית באופן אנוש, שעלול גם להוביל לאיבוד מקום המגורים וחמור מכך.
אמביוולנטי | 06.12.18
267.
ל-236 (אחת)
קודם כל, איש לא אמר לביבי לעסוק במקצוע שהוא נמצא בו. הוא יכול תמיד לפרוש. בתור אדם פרטי יוכל לעשות כפי שאולמרט עשה ולהשיג מימון. שנית, אם הוא לא אשם אז אין בעיה - חלק ימומן מהכיס של כולנו (...) אל דאגה - הוא יכול לעשות הרבה כסף מהרצאות וספרים לאחר פרישתו. אם הוא כן אשם - אז זה קצת בעייתי הקטע של "תרם למדינה ולכיסו הפרטי יחדיו", לא?
י.ג. | 06.12.18
249.
יכל לבקש יצוג של הסנגוריה הציבורית
אדם מן הישוב שמוגש נגדו כתב אישום ואין ביכלתו לשאת בתשלום לעורכי דין בשוק החופשי זכאי לבקש מינוי של עו"ד מהסנגוריה הציבורית.אין לי ספק שביבי ביודעו שלא יהיה כלום כי לא היה כלום יעדיף סנגור שיגן עליו ללא תשלום. גם שרה תשמח בהצלחה
גדעון | 06.12.18
245.
הצחקתם את שרהל"ה ביביהו ה1 ויאיר המתוק.....
נראה לכם??? שהוא יוציא כסף על משהו. אתם חושבים שמאז חנוכה הניסים ממשיכים? אצל הזוג הקיסרי הזה הקופה בנויה רק עם כיוון אחד לכסף. הוא הצליח אפילו לדפוק את אחיו ברכוש המשותף בדירת הוריו. כאן מדובר ביוליוס קיסר תרתי משמע. נראה שהבעיה ההתנהלותית בלשון המעטה, עוד תפיל עלינו את שרפת העיר.
אחד העם | 06.12.18
236.
כמה רוע וכפיות טובה יש בעם הזה....
ולא, אני ממש לא מקורבת לנתניהו ואפילו לא מצביעת ליכוד אבל איזה תגובות מרושעות ושמחה לאיד על בנאדם שאיך שלא תסתכלו על זה תרם את כל חייו למען המדינה. לא נראה לי שהוא היה פושט את הרגל אם היה הולך למגזר הפרטי/עסקי עם כל השכל והניסיון שיש לו.... אז קצת הערכה על כך שהוא באמת מרוויח גרושים לעומת הכישורים ויכולת ההשתכרות שלו!
אחת | 06.12.18
224.
נתניהו מקבל כל הזמן תביעות בגלל שהוא ראש הממשלה
כל הזמן שנים על גבי שנים הוא מקבל מתקפות עליו - ההגנה המשפטית הזאת עולה מיליונים וכן זה לא פייר שהוא צריך לשלם על משפטים כל כך יקרים (דרך אגב הבתים שלו נקנו בזול יחסית ושווים היום הרבה אבל עדיין קשה למכור וגם בשבילו להתחיל להתעסק עם מכירת בתים זה סיפור - המשכורת שלו נמוכה יחסית והיא משהו כמו 20 או 40 אלף שקל -ברוטו! - וזה נמוך לעומת רוב המנכלים בארץ ובטח שנמוך למנכל שכל הזמן תחת מתקפה משפטית מצד יריבו הפוליטים ללא הפסקה שנים על גבי שנים
נתנ | 06.12.18
211.
אדם עלוב חסר בושה
שיפנה לסנגוריה הציבורית ויקבל פרקליט חינם. מה הוא תרם למדינה חוץ מלעשות לעצמו יחסי ציבור הוא רק גרם וגורם נזק שקשה לדעת אם יתוקן ובאיזה מחיר. האדם חי על חשבון המדינה כאחד האוליגרכים העשירים בעולם לא מוציא אגורה שחוקה מכיסו. ביל גייטס ואחרים עשו מליונים מעבודתם ורעיונותיהם ותורמים את הונם לטובת הכלל. מושחתיהו פועל הפוך מהם פוגע בכלל כדי להעשיר את עצמו.
אחד לא מהעם | 06.12.18
207.
כספים מוסתרים.בפנמה ובעוד מקומות.
ביבי הוא איש מאד מאד עשיר.הוא צריך להתפטר ולפרוש מהחיים הציבורים.ובאותה הזדמנות להעיף את שרה ובנו האחיתופלים קיבינימט.הם הרסו אותו לחלוטין והעצימו את הפארנוייה שלו.הכל בגלל שרה חולת הנפש.לו היה מקשיב לאמו שסלדה משרה ומחבריו היה יכול לנסוק ולהגיע למימדים של מנהיג שיזכר לטובה .כעת הוא יזכר לדיראון עולם בגלל כנחעתו לחולת נפש קמצנית נוראה.הגם שהוא קמצן בעצמו אבל הוא מסוגל לשלם לפעמים ולא להץבזות כקבצן פושט יד כפי שהוא ומשפחתו מתנהגים.סופו של מנהיג בגלל שיקולים ארציים
נווי | 06.12.18
202.
מימון
ביבי באמת ובתמים אם היתה נותן לי 20% ממה שנתת לאלוביץ היתי באמת עוזר לך במימון ההוצאות המשפט שלך אבל שחכתה אותי ועוד המון זוגות צעירים וקשישים ונכים וחילי צהל בסדיר ואת אנשי הדרום ואנשי הצפון שבוחרים אותך פעם אחרי פעם ואתה שוכיח לתת להם רק אתה נותן לאלה שיש אותנו אתה שוכח שבוחרים בך פעם אחר פעם ואפילו שתשב בכלא בעז"ה לא נשכח אותך כי אתה מלך המלכים של מדינת ישראל מושיע העם הכול יכול נגד אירן נגד ארה"ב נגד כול העולם.רק חבל ששחכת אותנו ואין לנו אך לעזור לך במימון. חבל חבל חבל עכשו נראה שתצטרך להבחר
גיא | 06.12.18
193.
שישלם מכיסו הרי כבר קיבל מספיק כסף
מחברים סיגרים ושמפניה וכו' מיליון שקל. מחזיקים לו ומשפרים את נכסיו בהגזמה מי סופר כמה שולם? אבטחה לילדיו בארץ ובעולם מגשיות גלידות וכוווווווווו די לגזלנים האלה לא מוציאים שקל מכיסם בושה. הזקנים הנכים ושכמותם חיים מסך 2.500 ש"ח ואין מושיע!!!!
רחל | 06.12.18
173.
שניהם ידועים עשרות שנים
כקבצנים חולניים, בנוסף לבונוס הפסיכופטיות של שרה. נתניהו לעולם לא מסתובב עם ארנק, ואשת ראש הממשלה ביקשה שיאספו עבורה בקבוקים כדי לקבל כ-5,000 ש"ח עלובים. אם זה לא קמצנות פסיכופטית, אני לא יודע קמצנות מהי. פס - כו - לו - גית. לא יאומן כי יסופר.אני כותב זאת על סמך מידע פנים מהימן ביותר שסיפרה לי את זה לפני למעלה מ-20 שנה, לפני שכל מעשי הטירוף הקמצנים נודעו לציבור
זוהר | 06.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת