אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא העברתם את הטלפון למצב טיסה? זה עלול לכאוב לכם בכיס

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
כמובן שהוא "גילה" שיש לו קליטה, שיחק ראש קטן וגלש או שוחח. על חיבור בלבד החיוב היה נמוך בהרבה
אם בכלל. כמה KB נצרכים בחיבור ללא שימוש כשהטלפון בתיק? אפילו עדכוני אפליקציות לא יורדים בד"כ כל עוד המכשיר לא נטען. אאכ מדובר בחולה רשתות חברתיות עם הורדה אוטומטית בוואטסאפ שקיבל הרבה סרטונים, וזו באמת בעייתו שלא חשב על עלויות roaming.
קישקוש | 10.12.18
16.
סיפור מעניין , אבל בישראל משלמים רק על שיחות
ולא על מעבר מפעיל למפעיל. פעם לפני הרבה שנים שכחתי טלפון gsm פתוח בעת טיסה , ולא שלמתי כלום. מצד שני פעם אחרת דברתי עם אשתי בצרפת כאשר לי היה טלפון פרטנר ישראלי ולה היה טלפון פרטנר ישראלי. שלמתי בערך 100 שקל על 2 דקות שיחה.
אחד | 10.12.18
11.
אחד באפריל זה היום?
אל תאמינו. מישהו מאכיל אתכם לוקשים. אין לעולם חיבור אוטומטי אלא אם אישרת בעבר התחברות לאותה רשת. צריך אות ווי פיי במטוס, התחברות פיזית לרשת (שבדרך כלל מוגנת בסיסמא) ולאחר מכן גלישה שתצרוך דמי שימוש של 300 דולר....זה לא קורה כשהנייד שלך בכיס , דלוק או כבוי.
יוסי | 08.12.18
10.
זה מאוד נדיר!
זוהי תופעה נדירה מאוד, שמחייבת צירוף מקרים שמתרחש אחת לשלוש דקות: כאשר אתה במקרה מתחבר לרשת אלחוטית ובלי להרגיש בכלל מקיש ססמאות התחברות, ומבלי שיהיה לך מושג איך דבר כזה קורה, תפעיל את פונקציית הנדידה (roaming), ובלי שתהיה מודע לזה בכלל תגלוש לכל אורך הטיסה כשאתה צורך דאטה בתשלום - עובדה שכלל לא היית מודע לה כשקראת את תעריף הגלישה! - או אז, בדרך ניסית מופלאה תקבל מהגזלנים האלה חתיכת חשבון! מי היה מאמין?!! מה רבו מעשיך אדוני ומה נפלאו יצירי כפיך.
הרואה מרחוק | 08.12.18
7.
למספר 5 אתה טועה זה לא יכול לקרות
גם אם במקרה את טס במטוס שהוויפיי פתוח לנוסעים, מה שבחיים לא יקרה אבל אפשרי תיאורטית, זה לא קשור להתחברות לרשת הסלולר אלה זו רק גלישה על החיבור של חברת התעופה, כדי שיתאפשר חיבור לרשתות התקדורת של הנדידה דרוש שהמטוס יטוס נמוך כמו טיסות פנים בישראל, שזה לא קורה בטיסות חוץ כי פשוט לא משתלם לטוס נמוך, וסיבה נוספת שזה לא הגיוני היא שלא מחייבים אותך על הנדידה עצמה אלא על שימוש בנתונים שיחות והודעות.
דור | 08.12.18
6.
אתה מתבלבל בין wifi לספקית תקשורת
יש הבדל בין התחברות לתשתית סלולר לבין התחברות לרשת אלחוטית. הטלפון שלך מתוכנת לחפש רשת סלולרית וכאשר הוא מוצא אחת הוא גם יתחבר אליה מבלי לשאול אותך. להבדיל מרשת אלחוטית שכל תפקידה הוא לספק לך גלישה ברשת האינטרנט(ללא אפשרות לשיחות או קבלת סמסים)
ל-2 | 08.12.18
5.
למספר 2, יכול לקרות. אם הרשת ווי-פיי אינה מוגנת בסיסמה החיבור הוא אוטומטי ולכן
זה יכול לקרות. אני לא בטוח כמה אתה טס. אני טס מספיק (וזה לא כדי להשוויץ חלילה) כדי לראות את זה פיזית על הטלפון. הכוונה לאפיקציה שמראה לך שימוש בזמן אמת.. מה גם שלאחר טיסה בסוויס-איר שבה היה לי חיבור לרשת ווי-פיי במטוס (ידעתי שזה יתסטא בחשבון הבא) אכן הגיע חשבון גבוה מהרגיל. או בקיצור, זה אפשרי
אלעד | 08.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת