אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צולמה במקלחת במלון ותובעת את הילטון ב-100 מיליון דולר

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
ל28,יש הרבה שהיו שמחים שיצלמו אותם בעירום ויפיצו תמורת 100 מליון דולר.
אני ממש לא שונא נשים,ואני לא אחד מאלו שהגיבו קודם אבל בלי להתייחס לערך הפרטיות של אישה אחרת אני לא חושב שהפרטיות שלי שווה סכום של 100 מליון דולר,והייתי בשמחה מסכים שיצלמו אותי בעירום ויפיצו גם אם בתמורה אקבל רק 50 מליון דולר אילו זה היה אפשרי.
אורי | 10.12.18
35.
לא סביר לחלוטין
סביר להניח שרשת מלונות הילטון לא תבצע צילומים נסתרים ותסכן את המוניטין שלה שפרוש בכל רחבי העולם , תאוריה ראשונה : סביר להניח שמישהו ומישהי בשיתוף פעולה נכנסו לחדרה במלון ללא ידיעתה וצילמו אותה בסתר ע"י מצלמה שהותקנה בסתר במטרה אחת לסחוט אותה בעתיד , אך מכוון שהמצולמת לא יכולה לשים אצבע מאשימה כנגד מי שצילם אותה בחרה בדרך הקלה לתבוע את בית המלון ובעליו כאופציה הכי קלה בסכום עצום וחסר פרופורציות שיש סיכוי רב שלא תזכה בתביעה ולו באגורה אחת , אופציה שניה : המצולמת צולמה בידיעתה ע"י חברתה או בן זוגה במטרה אחת לסחוט את בית המלון בתביעה בסכום עתק שלדעתי מזימתם לא תצליח .
דניו | 08.12.18
31.
27 - תמונות של אנשים לבושים מותר בחוק
אז הבעיה היא לא עם הפרסום אלא עם שקרנים כמוך, שכשברגע שאומר שהבעיה שלך היא עם העירום ושאתה סוטה מסריח, אתה תגיד לי שהבעיה היא עם ההסכמה. רק שבחוק רשום במפורש שאנשים במקומות *ציבוריים לא חייבים להסכים. אז לך קיבינימט סוטה מסריח. תלבשו מה שאתן רוצות, לבוש הוא לא נימוק לאשמה ולא צריך להיות כזה, שאנשים לא יתנו לכם להרגיש נחותות כי צולמתן עירומות אוהב נשים, בפורנו ובעולם האמיתי, אתן מקסימות (המיעוט שבכן שלא התקלקל מחינוך לקוי מהורים שבורים) וחבל שסוטים, כל מיני סוטים משוחרים לטרף, כאלה בשביל הבשר, או בשביל האמת הרוחנית של עצמם פוגעים בשיח מחכים *הטוקבק לא מיוחס להיבט המשפטי של המאמר אלא החברתי שבו ברור שיש הרבה דפוקים כמו ישראלי שבטוחים שמוסר יורד מהשמים עם אלת הצדק והיופי והוא בילתי ניתן לשינוי או ביקורת
שמוליק | 07.12.18
27.
ל-13 לבכות מההודעה שלך
"נהיה בלתי אפשרי להימנע מזה" ו-"אז ראית תמונה שלי בעירום - אתה בחיים לא נוגע בי" מה קורה בעוד 5 שנים? אתה נוגע בי נגד רצוני אבל בנשמה שלי אתה בחיים לא נוגע? אפשרי לנסות להמנע ולהוקיע מה שאנחנו כחברה מכתיבים שאנחנו רוצים להמנע ממנו. כמו שקרה עם גוגל גלאס- הציבור דחה וקטור מסויים בשל ההשלכות המציצניות שלו והמוצר קרס. הקצאת משאבים לשיטור סייבר, אכיפה וענישה אפקטיביות יעשו את העבודה אבל אך ורק אם הציבור לא מושך בכתפיו. חירבו לבחורה המסכנה את החיים והבנאלף זונות ממשיך לנסות לסחוט אותה- ועל זה את אומרת חפיף.
א | 07.12.18
26.
תודה למערכת שמפרסמת תגובות המעודדות שנאת נשים
כל התגובות כאן מראות כמה שנאת נשים יש! שתתגאה בזה שמצלמים אותה, היא בטח פיברקה הכל, חבר שלה צילם הכל ועכשיו היא מנסה לעשות מזה כסף, היא עפה על עצמה, אף אחד לא שווה 100 מיליון דולר... אף אחד מכם לא היה רוצה להיות במצבה וכן הפרטיות שלה שווה הרבה יותר מ100 מיליון דולר בדיוק כמו שהפרטיות שלכם שווה סכום כזה. כל מי שכותב תגובות כאלה ממורמר כי יש לו אופי נוראי ולכן אף אישה טובה לא רוצה אותו.
הזויים | 07.12.18
10.
נהיה בלתי אפשרי להימנע מזה
אבל באיזה שלב צריך להגיד "אני לא יכולה להיות עירומה רק בחושך בבית הפרטי שלי - אני כן רוצה ללכת לבתי מלון, למדוד חזיות ובגדי ים, ולהנות מהחיים - אז הסיכון שיצלמו בעירום תמיד קיים - אז מה, שיהנו מהתמונות - בי הם לא הולכים לגעת". אפשר לחשוב שיש גבר בעולם שלא ראה אף אישה ערומה מעולם, ודווקא הסרטון הזה יראה לו משהו חדש... אנחנו לא יכולים להגן על הפרטיות שלנו - אבל אנחנו כן יכולים לקבוע איך אנחנו מגיבים לזה. אם הם חושבים שאנחנו סקסיים - צריך להתגאות בזה, לא להתבייש. ככה או ככה - התגובה של "אז ראית תמונה שלי בעירום - אתה בחיים לא נוגע בי" - היא התגובה ההולמת.
יסמין | 06.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת