אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ח"כ מיקי זוהר עדכן את הצעת חוק הצנזורה - יישומה עלול לנתק אלפי גולשים מהרשת

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
איזה כייף
סוף סוף הגענו (אחרי שמיקי שלנו פתר את כל הבעיות האמיתיות) קשישים, עובדים זרים, חיי בטחון לאזרח, הפסקת השחיתות השילטונית, נכים, דיור ועוד... בנמרצות רבה מיסד חוקים שכל בית יכול לפתור לבד. יש חסמים מעולים למשל בחלק מבתי הספר יש תוכנה שממש חוסמת ובטח כל הורה צריך וחייב לשמור על ילדיו וללמדם... אך אולי זו תחילת הדרך לחסום גישה לאנט' לכל מי שחושב אחרת ממיקי...
פשוט אזרח | 10.12.18
35.
לכל מי שצופה בתכנים אלו חובה להיכנס!!!
שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. אבל מדוע אני בעד החוק? הוכח מדעית ע"י צילומי MRI שצפייה בתכנים אלו גורמת לנזק ממשי (בלתי הפיך) במוח, התאים נהיים עמידים לגירויים ופוגע לא רק בתחום המיני אלא גם בהנאות אחרות בחיים. אוקי זה לא כמו סיגריות שמקצר חיים, אבל גורם נזק ולכן חובה לחסום כברירת מחדל. אין שום סיבה בעולם שיהיה פתוח. מי שמעוניין לצפות שיבקש שיפתחו לו גישה. אולי שיהפכו את הבקשה באיזה שהיא צורה לאנונימית בכדי לא לפגוע בפרטיות. בלי להכניס פוליטיקה מיקי זוהר צודק ב-100%.
דוד | 10.12.18
27.
נשים לרגע את הפופוליזם של מר זוהר בצד
לכאורה צעד מבורך - להגן על ילדינו מפני הסטיות של אתרי הפורנו. אני בהחלט בעד. הנה כמה שאלות: 1. למה רק פורנוגרפיה מינית ולא פורנוגרפיה של אלימות? הייתי רוצה שילדים יורחקו ממשחקים ואתרי אלימות, משחקי 'אומץ' והשפלות קבוצתיות בדיוק באותה מידה - אם לא יותר. 2. מי מגדיר פורנוגרפיה מינית? ברור לכל הכוונה במקרים בוטים, אבל מה עם סקס בסרט קולנוע הוליוודי? האם נאלץ לחתום בכניסה לקולנוע שיש בהם אקט מיני? פורנו לפי ההגדרה הפופוליסטי של מר זוהר או לפי ההגדרה של הדתיים? 3. מה השלב הבא? למה לא לייצר עוד רשימות שחורות לפי הספרים שאנחנו קוראים? לכאורה חוק טוב אבל כנראה חסר כל משמעות פרקטית. ילד יכול בקלות להקליד פרטים של ההורים. למה לא פשוט למנוע בחוק שידור של פורנוגרפיה מינית בישראל? קל באותה מידה ובוודאי יעיל יותר. פופוליזם כבר אמרנו? עיקר הפתרון צריך לבוא מההורים שיש להם תפקיד מכריע במציאות המורכבת של העולם דיגיטאלי. שיפור הכנים בכיתות, כיבוד האחר, הקטנת האלימות. ולא חוק רועש ופופוליסטי של חבר כנסת המתחרה בחברת כנסת רועשת ופופוליסטית לא פחות.
דודו | 10.12.18
14.
עוד לא הבנתם את כול הרעש..
כול החוק הזה הוא בדיחה שנוצרה כדי לנסות לגרום לביבי להראות בתור אדם מתחשב ודמוקרטי , שימו לב איך מיקי מנסה בכול פעם ללכת רחוק יותר ואבסורדי יותר, כול זה הצגה אחת גדולה כדי לזכות בקולות של העם בכך שביבי לא יתן לזה לעבור, ליכודניק רנדומלי מנסה לדחוף חוק הזוי שבא נגד כול ההגיון הבריא וביבי "בכאילו" נותן להם כאפה ומציל את היום, הנוסחה הזאת משוננת היטב. והים בולע את זה.
מאונן סידרתי על כתבות פוליטיות | 10.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת