אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בניגוד להערכה הקודמת, החשמל הביתי צפוי להתייקר בינואר בין 6.5% ל-8.1%

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
עליית מחירי חשמל
מעניין יהיה לשמוע הסברים מפי "אדריכלי "רפורמת הגז :נתניהו ושטייניץ.שעות על גבי שעות הלעיטו אותנו בסיפורי ניסים ונפלאות על הכנסות של מאות מיליארדים למדינה וחסכון עצום לאזרחים.אז דיברו,אז הבטיחו ובינתיים... כולנו משלימים את הפערים של תשובה וחבר מרעיו.ממליץ למבקר המדינה ולמשטרה להכין אוגדנים עבים במיוחד לתיקי_______.הפעם גם שטייניץ צריך לשלם את עלות טיפשותו.
ד"ר דב סולצ'יק | 11.12.18
39.
ארץ זבת חלב ו...שחיתות שילטון!
ארץ עם: 1 פוספטים, מלח 2 מצאו לאחרונה גז 3 שמש רוב השנה * והכול הולך למקורבים ואנו האזרחים אצבע בת.. והחשמל והמים הפכו לזהב, חולבים את האזרח הבחירות קרובות, כחלון הפכת עורך חזרת להיות ליכודניק "עסקן" תחשבו 10 פעמים לםני שתבחרו שוב בממשלה הזו!
המשקף | 11.12.18
32.
חשבון חשמל חברתי מבית היוצר של כחלון, ביבי, כץ, בנט , שקד, ארדן, שטטייניץ ורגב - להתראות בקלפי.
הגז שמצאו הוא אסון למדינה, צריך לשמור עליו אז אני עושה מילואים על ספינות שקנו מכספי. למדינה אין מספיק כסף אז מעלים מחירים כשהמשכורת שלי שוווה פחות ופחות. לעלות על אפודים צהובים ולנסוע לירושלים למען עתיד ילדנו עד לביטול הגזרה\גזלה. להעלות לתשובה את המסים - לו יש מאיפו לקחת. להפסיק את הפרסומת המטעה של נובל אנרגי ומשרד האנרגיה - רק רע יצא מהגז הזה.
דודו | 11.12.18
6.
עם של פרייארים - שלא מתים רק מתחלפים
עצרו הכל, עזבו את המשרד וצאו לירושלים. הפגינו מול שר האנרגיה, מול הבית של כחלון, מול בית ראש הממשלה, יו"ר חברת חשמל ויו"ר ההסתדרות. ישראל מעצמת אנרגיה? גילו מצבורי גז והמחיר מתייקר? מדוע? כדי לממן פנסיות מנופחות עוד יותר לבעלי השכר הגבוה במשק? השלטון עוסק בהפרד ומשול. מסכסך ומפלג ובינתיים איש לא שם לב ששודדים את הקופה. הכל פוגאז'י כדי לקבל מטרייה לשוד וגזל של הציבור. ישראלי יחפש קומבינה כדי לחסוך 20 ש"ח בסופר אבל ישלם כמו פרייאר עוד 1000 ש"ח מיותרים כל חודש על כבלים, דלק, חשמל, גז ביתי שבהם שודדים אותו כי יש מנופול רקוב וממוסד.
פרופ יקיר | 11.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת