אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשד: עובדים בחברת השילוח אוריין גנבו מוצרים ממחסני החברה

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
תגובה ל 32
לשאלתך: את מי מעניין שגנבו נעליים.." אז כך, זה מעניין את הלקוחות, את העובדים ואת המשקיעים בחברה שכן אוריין נסחרת בבורסה עם הכסף של המשקיעים וכשמנהלת בכירה מאוד מאוד מועלת באמון הבעלים והחברה ועושה בסחורה כבשלה . מבין שאתה מנסה ללקק כלקוח אבל לא על חשבון סחורות של לקוחות אחרים.
יהונתן | 15.12.18
27.
אוריין
תגובות קשות מה קשור למנהלים החוצפה היא של אותה אחת שבגדה באמון של החברה שנתנו לה סמכות והיא מעלה בה אין שום קשר למנהלים או להתנהלות דברים כאלו קורים בכל גוף ממשלתי בנק או גוף כזה או אחר תפסיקו לעשות מכל דבר קטן כותרות תתעסקו בעצמכם והחברה תדע להתמודד עם המקרה
מייקי | 13.12.18
13.
למה זו כותרת חדשות?
מדובר בעניין פנימי של החברה. זו חובת החברה להתמודד מול העובדים שלה ומנגד לפצות את הלקוחות שנפגעו. כשהיא תיכשל לעשות אחד משני דברים אלו אז יש אולי מקום לכותרת, אבל לנסות לעורר זעם על עובדי משלוחים שגנבו פריטי לבוש? ישנם אלו שגונבים הרבה יותר דברים וגם כסף בארץ מבלי לזכות בכותרת מצדכם. חבל שאתם מסיחים את תשומת לב הקוראים לעבר גנבי זוטות.
המבקר בחו"ל | 12.12.18
2.
אוריין ... לא דיווחה , משום של"שיטתה" מדובר ב"נושא שאינו מהותי לעסקי החברה".
"המוצרים שנלקחו מהחבילות על ידי העובדים הם בגדים, נעליים ומוצרי טקסטיל. מדובר במוצרים מתוך חבילות, שעמדו במחסני החברה...." אוריין שבשליטת חן למדן (65%) לא דיווחה בשלב זה למשקיעים על החשד וממצאי הבדיקה, משום שלשיטתה מדובר בנושא שאינו מהותי לעסקי החברה.
מהותי | 12.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת