אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

זו ארוחה? זה אוויר מוצק: למה האוכל במטוסים עדיין כל כך גרוע?

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
האוכל מעולה במטוסים, אפילו באלעל
טסתי עם חברות מכול העולם(אגב בקולומביה בחברת "אוויאנקה" היה את האוכל הכי טעים). ואנחנו סתם מפונקים, כולה טסים במטוס 5 שעות ומצפים לקבל ארוחה כמו אצל אייל שני, ייאאאללההה תתקדמו, תביאו סנוויץ מהבית, אגב שאתם מזמינים כרטיס טיסה באינטרנט יש אפשרות לבחור את סוג הארוחה, כשר, צמחוני, חלל(כשרות איסלמית) ועוד...
ליאור | 16.12.18
33.
נורא ואיום
בספטמבר טסתי בפעם האחרונה באל על.אוכל טעים יהיה טעים בכל מקום וגובה.כל החיים טסה עם החברה והאוכל הגיע למצב שאינו אכיל ולא ראוי בכלל לקרוא לו מזון.וטוב שציינו כאן שלא רק האוכל רע- לא היו כריות ושמיכות בטיסה הלוך וגם בחזור(שהיתה טיסת לילה מברלין לישראל). לא עברו דיילות כמעט ולא ניתן כמעט שירות.ביקשתי שלוש פעמים כרית ומים ולא קיבלתי.אינני נוסעת מטרידנית....פשוט זה העניין העקרוני של לשלם הרבה ולא לקבל מאום בתמורה. את אל על צריך להחרים עד שיפשטו את הרגל.
מאוכזבת | 15.12.18
29.
קישקוש בלבוש
אנו מוותרים על "האוכל" של המטוס ומסתפקים בכריך קטן ופשוט אבל גורמה - שמכין לנו השף. הסוד: רכיבים איכותיים - לחם טרי , חמאה בשפע, פסטרמה משובחת טרייה ופרוסות ירק טרי טרי. אפשר להכין גם כשר אם רוצים. לא חושים ולא קשקושים - האוכל במטוס פשוט לא איכותי, לא טעים, לא טרי, ומחומם במהירות באופן מרושל.
אזרחית נשואה לשף | 15.12.18
17.
באל על הארוחה עשויה מחומרי הגלם הזולים ביותר שקיימים
מגישים כבר למעלה מעשור את החומוס הנצחי, מגישים סלט של מלפפונים וגזר (עם עגבנית שרי אחת!!), מגישים פסטה, בשר טחון, פיתה ותפוחי אדמה. כשמבקשים באל על פלח לימון במשקה הקל הם מסרבים. אין כריות בטיסות לאירופה, בזמן שבחברות התעופה הזרות באותם קוים יש כריות לכולם ואפילו לא צריך לבקש. באל על עושים צחוק מהנוסעים. באותם קוים בדיוק, לופטהנזה מגישה ארוחה ממש טובה.
אזרחית | 15.12.18
2.
הכל טוב ויפה ונכון, גם אני טסתי הרבה ורק באל על
למה ? כי שם מקבלים חומוס טוב... כן היה פעם חומוס טוב באל על עד ששינו את החברה המספקת חומוס ואל תספר לי סיפורים על הטעם שלי שמשתנה, כי הירגשתי מיד ששינו את החברה וגם הדיילים הודו ששינו את החברה. אז לא הכל רק צינור מתכת עם אויר יבש... היום אני כבר לא טסה בכלל יותר אז לא חשוב איזה חומוס יש באל על. ובאשר לאלכוהול, הוא עולה בגבהים אחת שתיים לראש ולכן אני לא מבינה למה לא מפסיקים לספק משקאות אלכוהוליים בטיסות זה חוסך כל כך הרבה ריבים רק מה הבעיה? שאנשים באים מראש שתויים לטיסה וזה הורס את הכל.
אני | 15.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת