אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

להפגין עכשיו במחאה על גל ההתייקרויות? קר מדי

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
צריך להבדיל בין עליות מחירים לעליות מחירים
ראשית במונופולים- עליית מחירי החשמל כי עלו הדלקים בעולם - הגיונית, עליית חשמל כדי להעלות שכר עובדי חשמל לא הגיונית ובזיונית ועל הממשלה להתערב, עליית מים בגלל שמשמתמשים ביותר התפלה- הגיונית באם עולים בגלל שרוצים להעלות משכורות בושה וחרפה- לגבי אוסם סלולר וכו' אם המטרה להעלות רווחים על חשבון הציבור- יש למחות בדרך הכי פשוטה חרם צרכנים ומעבר למתחרים, באם אין מתחרים חייבים לפתוח את השוק ליבוא מקביל- בכל מקרה צריכים איזונים ושיהיה בהצלחה
ליאור ש | 13.12.18
17.
הבעיה של כל מחאה / הפגנה שהשמאל מיד מנכס אותה לעצמו
והימין רואה אותה כדרך להפיל את הממשלה שהוא בחר. ולגבי הפקרת הביטחון, זו הסיבה היחידה שימני לא יצביע למלפגה מהמחנה הציוני ושמאלה. הריצה העיוורת אחרי 'שלום עכשיו' נתפשת בעיניו כמסוכנת ומסכנת (ע"ע קורבנות השלום בשנות ה-90 סביב הסכמי אוסלו בהם לצה"ל עוד הייתה שליטה רחבה יותר ביו"ש ועזה)
גדי | 13.12.18
14.
וזה משום שהישראלים מבינים יותר טוב מהצרפתים בכלכלה
הצרפתים חיים באותה אשליה כמו היוונים והספרדים - לא לעבוד ולקבל ארוחות חינם. רק שבסוף הארוחה מגיע החשבון. הישראלים הבינו שעל משהו שניתן חינם, צריך לשלם. הרבה. כולנו חווים היום את ה-"ההצלחה" של צעדות העגלות עם הדרישה לחינוך חינם מגיל 3. אז קיבלנו חינם. אבל אז המע"מ עלה (כי מישהו צריך לממן את זה), וקיבלנו איכות נמוכה יותר בגנים (38 ילדים עם גננת ושתי סייעות, מול מטפלת לכל 5-6 ילדים בגנים פרטיים). זו רק דוגמה אחת מני רבות. בשורה התחתונה, יחס החוב-תוצר של ישראל הוא כזה שרבות ממדינות ה-"רווחה" באירופה מוכנות לחתום עליו כבר היום. יחס החוב-תוצר בצרפת הוא 90%. בישראל הוא פחות מ-60%. האפודים הצהובים הם סתם אוסף של ימין קיצוני ושמאל קיצוני, שאין ביניהם שום קשר אידאולוגי, מלבד הרצון להרוס.
דורון | 13.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת