אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדבקות נגד העלאת המחירים - על מוצרים של חברות המזון הגדולות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
ביב והימין שלו אשמים בזה. בגלל הכיבוש
ביב שותף בכל הדירקטוריונים בכל החברות במשק הישראלי וגם הוא שותף בכל העסקים הקטנים ובינוניים במשק הישראלי. הוא מגיע כל חודש לעסק שלך ולוקח את המסים בשביל המשפחה המטורללת שלו. שאנחנו נחזור לשלטון לא יהיו מסים לא יהיה כיבוש והפלסטינים לא ירצו לרצוח יהודים והמחירים של המוצרים יהיו נמוכים מאוד כמו בגרמניה איפה שהילדים שלי גרים.
גדעון  | 15.12.18
10.
כול הכבוד לפעילים/ות על הרעיונות המעולים. כולנו כאחד ביחד.
מגיבי 6 ו- 7. להזכירכם, נתניהו ראש ממשלה קדנציה רצופה של 10 שנים במרץ 19, בנוסף לקדנציה קודמת. הוא בין השאר קבע שערבית היא שפה שניה במדינה. אם יש טענות תפנו אליו ולא לפעילים/ות אשר משרתים את האינטרסים הכלכליים גם שלכם. זוכרים את התגובה של נתניהו בבית המשפט העליון עד כמה הגן על חברות הגז? לא הגן על הציבור הנעשק, אלא סיפר סיפורי בדים על העושר שיגיע ממיסוי ומתגמולי הפקת הגז וכי כלל אזרחי המדינה יזכו לשיפור ניכר במערכות הבריאות, התחבורה, החינוך ועוד. השקרים הללו באים עלינו עתה במהירות וחבל שיש עדיין כאלה בציבור המאמינים לגילגולי עיניו של נתניהו ונאחזים בדמגוגיה ההרסנית שלו.
פשע העושק הממשלתי | 14.12.18
8.
חייבים לעשות משהו יותר רציני בנידון
אוקי, אני מודע לזה שאני אולי הולך ליסתור את עצמי בתגובה. בואו ניססתכל על שני הצדדים יש את הטייקונים שמרוויחים מאוד יפה וחיים בעושר ויש את העם והעניים. תחשבו רגע איך זה להיות טייקון מה הוא עשה במהלך חייב בישביל להגיע לסכומים שהוא מרוויח היום. כמה הוא למד והשקיע ויצר קשרים. לעומת זאת יש הרבה אנשים בעם שבוחרים לא לעבוד בגיל צעיר לחסוך וללמןד (בעיקר אלו משכונות העוני שפורשים בכיתה י מבית ספר) הם הולכים עובדים וכול היום מבזבזים ו"חיים את הרגע" מאשר לחשוב איך להיתקדם בחיים וללמוד ולהצליח. נכון שהדירונ
משנ | 14.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת