אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל ביטוח לאומי: "חוששים שיקרה מה שקרה בקרנות הפנסיה הוותיקות"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
עוד לא קרה שעודפי גביה הוחזרו לציבור מגזר ממשלתי מושחת ושקרן
הגביה הועמקה במליארדים פקידי מס מציקים לאזרחים ומבקשים מסמכים מלפני 40 שנה אולם המס לא ירד להיפך עודפי גביה של מליארדים נעלמים למחוזות לא ידועים הגביה נעלימת לתוך שחיתות רוב השחיתות היא במגזר ציבורי שג'ובים נתפרים למקורבים על סמך חברויות ולא על סמך יכולות אותם חברים מעלים דרגות לחברים ומעלים שכר בצורה זוחלת הנזק למשק מאות מליארדים בשנה נזק בלתי הפיך שאינו ניתן לתיקון.
אלי | 14.12.18
6.
2 גנבים בחסות החוק ומלכך הפנכה שלהם
האחד מקבל שכר מהציבור על לנהל גוף מושחת ומסואב של חלוקת כספי ציבור לאנשים לפי מפתח מקורבות וגישה לוועדות. גוף שכל כולו שוד מהעניים ביותר ומהעשירים יותר לטובת מעמד הביניים הגבוה. גוף שכל איש שעובד במדינה נדרש לשלם לו כספים אבל רק חלק מהאנשים מקבלים. לא ביטוח ולא לאומי. האחר הוא שודד בחסות החוק שיודע יותר טוב מאיתנו מה טוב לנו ויבוא אלינו באיומי אקדח (המשטרה,הפרקליטות,בתי המשפט, שב״ס וחברים) כדי לוודא שאנחנו עושים את מה שהוא חושב שנכון לנו לעשות. כל שנוכל לאחל על מנת להשוות בין הסטטוס שלנו כאנשים קטנים שנרמסים ע״י שניכם ואלו שאתם מייצגים הוא מוות איטי בייסורים לכם ולבני משפחותיכם וכל מי שמתפרנס מהעושק הזה.
איש קטן וחושב | 14.12.18
3.
בידוח לאומי...
ייטב אם המוסד לביטוח לאומי יבחן היטב לאן הולך הכסף...? ואינני מדבר על שכר הבכירים...! שיבצעו בחינה מי המיגדר שאיננו משלם מס אמת בכלל ולביטוח הלאומי בפרט ! ומי הוא המיגדר ששואב את כספי הביטוח הלאומי וללא כל פרופורציה לכמות היחסית של מבוטחי המיגדר !!!! וראה זה פלא... איזו חפיפה מופלאה מתגלה בין שני המיגדרים הללו... שהם אחד !!!! זה הבור שניפער אליו הולכים כספי הביטוח הלאומי !!! הכספים שאני אתה ואת משלמים שיעמדו לנו לעת צרה !!!! קפוסטה יעקב .
קפוסטה יעקב | 14.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת