אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נטפליקס בחרה בחברים הישנים במקום בגיבורי העל

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
לכל הקוטרים הישראלים
המגמה הזאת של שירותי סטרימינג חיובי לנו. בעצם מוציאים מהתהליך את איש האמצע (middle man) שסתם גוזרים עלינו קופון. אלה שמפיקים את התוכן מוכרים ישר לצרכן. בלי כל הערוצים, חברות כבלים, תקשורת, לווינים - שלא משנים דבר במוצר רק אורזים את קצת אחרת ולוקחים הרבה כסף. נכון, זאת ההתחלה ונטפליקס וכל השאר ילמדו איך לעברת את התכנים עם הזמן. אבל אנחנו נקבל את זה בזול.
אורלי | 17.12.18
23.
הסיבה לביטולים די ברורה
הרי רשמתם בעצמכם שדיסני פותחת שירות סטרימינג משלה, למה שתמשיך לתת רישיון לנטפליקס על הזכויות שלהם? הסיבה לביטולים, וביטולים הבאים כנראה בלתי נמנעים של "ג'סיקה ג'ונס" ו-"The Punisher", היא אך ורק דיסני. לא נראה שהיו מוותרים בנטפליקס כ"כ מהר על דארדוויל..
מאט מרדוק | 17.12.18
20.
לא רואה טלוויזיה חוץ מספורט
אין לי סבלנות וזמן לבינג'ים פרק אחרי פרק, כבר נמאס מהמזנון הבלתי מוגבל הזה של תכניות שבחיים אני לא אראה. צריך שירות איכותי עם כל התכנים, של כל האולפנים, ושישלמו תמלוגים על פי צפיה כמו שמשלמים ברדיו על כל השמעה של שיר. אם הלקוחות היו עוזבים את נטפליקס ואת המתחרים, הם היו עושים אחד ועוד אחד שהלקוחות לא מוכנים לשלם על האשליה שיש המון תכנים ולכן עדיף לשירותי סטרימינג לשלם לאולפנים ולחברות ההפקה עבור צפיה ולא לרכוש תכנים בעשרות ומיליוני דולרים.
האיש שבקיר | 16.12.18
17.
לחזק את טענות 1 ו-2
נטפליקס קנו את זכויות השידור של רוב סדרות גיבורי העל של DC. למי שלא יודע מי שמפיקה את התכנים הללו זה וורנר. במילים אחרות, נטפליקס שואפת לתחזק יחסים עם וורנר. מה שמתחבר לעובדה שנטפליקס הסכימה לשלם הון תועפות עבור עונה נוספת של חברים - כאמור שגם היא סדרה של וורנר.
םש | 16.12.18
12.
נטפליקס, לא מה שהיה פעם
אני מנוי לנטפליקס עוד מ2011 כשהיה צריך חיבור לשרת פרוקסי כדי לצפות באופן נורמלי בחשבון אמריקאי.. פעם כשהיו רק כמה סדרות מקור בודדות כל סדרה היתה טובה ומעניינת, סדרות כגון ליליהאמר שהיה אחת מהפקות המקור הראשונות והיתה טובה, היום כשיש שפע אין סופי של הפקות מקור, מאד קשה למצוא סדרה טובה.
יוני | 16.12.18
8.
בהמשך ל-1+2 - קיים סעיף שגורר אי תחרות של סדרות מארוול בנטפליקס
למשך 2 לאחר ביטולן. זה יכול להרוס את הסדרה, לא בטוח שהשחקנים שעושים אותה למוצלחת כ"כ יהיו זמינים מקצועית או ירצו בכלל להמשיך לצלם את דרדוויל. שלא נדבר על ג'סיקה ג'ונס שתסבול מזה, וגם the punisher. בכל מקרה, אני כנראה (שלא כמו 5) אעקוב אחרי סדרות מארוול לבית החדש שלהן בדיסני, בתקווה שיהיו טובות כמו ש-netflix יודעים לעשות (מינוס איירון פיסט. סדרה ממוצעת).
מעריץ מארוול מאוכזב | 16.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת