אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכישלון האזרחי של בני גנץ: חברת הממד החמישי נסגרת

116 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

115.
לגברת קלרה 107
באיזה עולם את חיה? זה לא כזה מסובך יש בארץ בעיה של הון- שילטון. אחד עם כסף והשני בעמדה בכירה בממשלה שמקבל החלטות במיליארדי שקלים ( אבל לא לעצמו) וברגע שיש בינהם קשר- אנחנו האזרחים מפסידים. כי מיליונים מקופת המדינה הולכים לטייקון והוא מוצא דרך להתחשבן עם מי שמיטיב עימו ( מתנות, משרה בכירה בחברה של הטייקון לאחר סיום תפקיד ציבורי) מפק"ל משטרה ובני גנץ- לשניהם אין הון לשלם אחד לשני, גנץ הוא לא אחים עופר ואין לו חברות שיקחו את המפק"ל לתפקיד בכיר.
יוסי | 17.10.19
107.
האם אנחנו רוצים להמר על בטחון על החיים שלנו, והכלכלה שלנו ?
שאלה ! האם אין כאן הימור ? לתת לו לנהל מדינה עם כל כך הרבה מורכבות בבטחון, כלכלה, חברה ? בני קצת צניעות תהיה שר תנהל משרד קדנציה או שתי קדנציות, אח"כ תוכיח לנו מה אתה יכול, אח"כ תבקש לנהל מדינה ! זכרו אין לו עדין נסיון עקב חוסר נסיון עם כל הכבוד לרצון הטוב שלו ואני מאמין לו שיש לו רצון כזה. הפעם זה לא יהיה מחיקת מליונים של חברה, זהו מחיקת מדינה צעירה בת 70, אנו מצטערים אין לנו לאן ללכת !
האם היינו נותנים לרופה חדש לנתח את ילדינו פעם ראשונה לבד ? | 16.02.19
106.
עיסקאות במליונים עם המשטרה ללא מכרז - המימד החמישי
ראוי לחקור את התנהלות המפכ"ל אלשייך שאישר פעילות של חברת " המימד החמישי " במליונים עבור המשטרה ללא מכרז ..........דבר שאסור במגזר הציבורי המעיד על ניהול לא תקין ושחיתות ....אפשר לטעון בקלות שמר אלשייך סגר עסקה עם גנץ ליום שאחרי המפכ"לות ...אישור עיסקאות תמורת תפקיד אם וכאשר ייבחר גנץ ......לחקור ומייד זה מסריח ברמות ...איפה כל האמנונים אברמוביצ'ים למיניהם במקרה דנן ?!
קלרה קופרובסקי | 16.02.19
104.
מאוד מטריד באיזה סוג של חברה הוא השקיעה את מרצו. חברת ריגול!
שמרגלת לטובת אותם בעלי הכוח כדי להזיז הצידה את מי שמפריע להם בבנית האמפריה הפרטית שלהם. הוא לא בא ממקום נקי. הוא לא בא מכוח פנימי ולא מעוצמה פנימית.אין בו עוצמה ואין בו חזון. הוא גרורה. גרורה תנהיג את מדינת ישראל. אין חדש תחת השמש.
שמש | 14.02.19
98.
גנץ
החברה אמנם כשלה ונפגעו עובדים אבל זה לא הופך את גנץ לכישלון. לא תמיד מצליחים בעסקים. ביבי, לעומת זאת, כושל כבר עשר שנים בניהול המדינה ועדיין מעז להלין על אחרים. הכל מתרסק כאן, מערכת הבריאות, החינוך, התחבורה, הביטחון בגבולות. מלבד להצטלם עם רודנים ולדבר אנגלית יפה, הבן אדם לא עושה כלום. סליחה, נלחם כמו אריה על תפקידו.
לי | 14.02.19
97.
הלוזר בזה מצפה לנהל את המדינה ???
איש הפרווה הזה חולם לנהל את המדינה והפך ליקיר התיקשורת בזכות מה בדיוק ?? איש אפור וחסר יכולות בסיסיות בניהול לא מסוגל לשרוד בשוק הפרטי .זה האיש שהיינו רוצים כראש ממשלה.תתעוררו רבותי זה האיש האנמי שיוביל אותנו לאבון .איש ללא אידואולגיה חולם להוביל את המגינה.החזון היחידי שלו זה להראות לנו כמה ביבי רע .תתעוררו .
רמבו | 14.02.19
90.
סטארטאפ טכנולוגי, אפילו אם בטחוני, שמחזיק בהנהגה שלו הרבה גנרלים, נועד להכשל.
זה סטארטאפ ששורף כסף על נראות, במקום על אנשים שיש להם את ההבנה והיכולת לפתח את המוצר - בינה מלאכותית (ולא צריך עשרה גנרלים שיגדירו לאנשי המחקר והמתכנתים איך לפתח בינה מלאכותית על הדאטה הנתון).
רוני | 13.02.19
83.
אין חדש תחת השמש
למדינת ישראל המורכבת אין את הפריבילגיה שיש למדינות כמו דנמרק ונורבגיה להעניק בנדיבות תער גילוח למועמד חסר ניסיון ( צעיר או מבוגר) על מנת לנסות "להתגלח על הזקן שלה" ולבדוק בדיעבד אם זה הצליח. חרף הביקורת הנשמעת הרי שאין ספק כי ביבי נתניהו הציב רף גבוה מאוד של מקצוענות במנהיגות המקומית ודיפלומטיה ברמה בינלאומית ויש הגורסים ( גם כאלה בארה"ב) כי הוא הציב אפילו אתגר גבוה בפני נשיא ארה"ב לשעבר אובמה. האם נרצה כמדינה עם 10 מיליון תושבים על כל בעיותיה האקוטיות במלחמה מתמשכת על הישרדותה - לשלם את מחיר הניסיון של מנהיג ללא כל ניסיון רב אלוף בצבא ככל שיהיה? שאלה שכל אחד מאתנו יצטרך לענות בכנות לעצמו הוא ולעצמו בלבד
רחל לרנר | 13.02.19
81.
לבני גנץ לקח שלוש שנים להוביל חברה גדולה לקריסה...
כלכלית. וזו חברה שכל הביזנס שלה מבוסס על התקשרויות מול מדינות ולשחק במגרש הדיפלומטי. כמה זמן ייקח לו להביא מדינה שלמה לקריסה? אני חושב שגנץ צריך להישאר עם הניסוי הלא מוצלח שהוא עשה על חברה של 100 איש ולא לחזור על הניסוי על 8 מיליון אנשים רק כדי לגלות שזה לא מצליח בפעם השנייה. יש פער עצום בין צבא לאזרחות. מי שהיה ראש ממשלה פוליטיקאי לא בהכרח מתאים להיות רמטכל, גם רמטכל לא בהכרח מתאים להיות ראש ממשלה או ראש דירקטוריון חברה עיסקית. הניסיון מראה שעדיף שגנץ יפרוש כבר עכשיו.
צבי | 13.02.19
79.
גנץ ראש הממשלה הבא!
איש בעל ערכים ויושרה, גם בעת סגירת החברה דאג לסגור את החברה בצורה ישרה - דוגמה אישית! כל בעל עסק מתחיל יודע ומבין את הסיכונים הכרוחים בהקמת עסק, רוב רובם של העסקים נסגרים, החוכמה והיושר העיסקי באים לידי הוכחה - בכיצד נסגר העסק!!!! ואם כבר מדברים על מועמדים פוליטיים, כזכור לי המושחת שקרניהו בחייו האזרחיים התאים רק להיות מוכר רהיטים כושל.....
גיא | 13.02.19
69.
איך גנץ ינהל מדינה אם כשל בניהול חברה,
אז מה אם היה רמטכ"ל, לא אומר דבר על התנהלות אזרחית, יותר מכך, כמו שכתב אבישי, בני גנץ נבחר כבררת מחדל, זה אומר הכל, אולי הוא איש טוב, אבל לתת לו לנהל מדינה מפלגה חס וחלילה, ולמה האנשים שבחר לא נבחרו בבחירות, היה לו כל כך הרבה זמן להקים מפלגה ובדרך דמוקראטית לבחור אנשים, האם מוסרי שאדם כבוגי יעלון לא עובר את אחוז החסימה יקבל שריון לו ולעוד אחד או שניים, ודבר אחרון גם ביטון שהיה ראש מועצת ירוחם נכשל בניהול המועצה ולכן עזב או לא נבחר בשנית,
ראיה חדה | 13.02.19
64.
הלוואי והייתה אלטרנטיבה לביבי אבל לצערי אין. רשימת הכלום/פרווה/סתם/בלונד, שגנץ בחר כשבראשה
אחת כמו מיקי חיימוביץ, אשה שהתעשרה מקריינות ומבלונד, אך מעולם לא עשתה דבר למען הציבור וקולה מעולם לא נשמע בסוגיה כלשהי, מלבד "שני ללא בקר" "וחמישי ללא עוף" חחח- מעידה על האיש כאלף עדים וכאלף מילים. הוא אינו העפרון הכי מחודד בקלמר. כושר הביטוי המוגבל שלו, כפי שגם הבחינה אורלי לוי, הוא כנראה הסיבה שהוא שותק ושותק. עם מטומטם, 22 מנדטים לאיש ששותק, רק בגלל שהיה רמטכ"ל. גם אהוד ברק היה רמטכ"ל וכולם שונאים אותו לאחר שהיה בראשות הממשלה. זוכרת את מיקי חיימוביץ מהמספרה. בהמתינה לתורה הייתה קוראת מגזינים של אופנה, איפור, שיער. זה מה שמעניין אותה. האישה צנצנת. מה לה ולפוליטיקה? ומה זה אומר על מי שהציב אותה בראש רשימתו?
גלי | 13.02.19
53.
כל העסקים שלו בקשיים או נסגרו. השאלה אם זה הצפוי
גם למפלגתו. השמאל עורך פולחן אישיות לכל מועמד שיסכים לעמוד בראשו, כל עת שהוא לבן. גנץ היה רמטכ"ל אפור מאוד שהתמנה מאחר ולא נמצא רמטכ"ל אחר. הוא מאוד לא קוהרנטי ונוהג ללהג ולהתיד מבלי לומר שום מסר ברור. לי מאוד קשה איתו. אני חושב שבבחירות הואיגיע ל 20-22 מנדטים. הליכוד יזכה ב 32-35 מנדטים.
עומר | 12.02.19
52.
גנרלים בהייטק עלאק !
כן כן אני ההייתי בקרנות הון סיכון ובחברות סטראט אפים. כל יוצאי הצבא שהגיע "בהצנחה" לא מבינים דבר וחצי בתחום העסקי והאזרחי ובטח שלא בהייטק והסטארט אפים.....חושבים שזה צבא ואפשר לבזבז חופשי כולל המשכורות שלהם. לוקחים משכורות עתק של 50K +/- וצפונה....אוכלים את הכסף של המשקיעים גורמים לחברה להיסגר וממשיכים הלאה...לחברה הבאה.
דוד | 12.02.19
45.
החברה נסגרה בגלל שלקחה כסף ממשקיע מפוקפק
מי שמבין משהו בתחום שבו החברה פועלת היה מנחה אותם להקפיד על זהות המשקיעים והעובדים. מי שרוצה למכור לגופים צבאיים, ממשלתיים וקל וחומר מודיעיניים ואמריקאים חייב להיות נקי מרבב. מכירה לגופים פדרליים היא לא פשוטה וחבל שמי שהיה בהנהלה לא הבין את זה. זהות המשקיע הרגה להם את היכולת לעדות עסקים.
VC מנוסה | 22.12.18
43.
מה הוא כן הצליח
אני לא מבין את המנטליות הישראלית? האם כל מי שהיה רמטכל בהכרח מוכשר להיות מדינאי מצטיין לא בהכרח והדוגמא הקלאסית שאהוד ברק החייל המעוטר היה ראש הממשלה הגרוע ביותר בהיסטוריה מה ההתלהבות מגנץ? מה הוא עשה בדיוק בהצלחה רבתי שארגיש בנוח להצביע בשבילו? תזכירו לי בבקשה אולי זכרוני בוגד בי
יגאל | 17.12.18
37.
הביאו אותו רק בשביל השם
הביאו אותו לחברה רק בתור כוכב זהוב על כרטיס הביקור שלהם. לא בשביל הידע שלו או הנסיון. המון חברות, בעיקר בתחום הבטחון מביאות גנרלים לדירוקטוריון שלהן, רק שיעשו קולות של אנשי בטחון למען המשקיעים והקונים הפוטנציאליים. הכשלון פה הוא לא של גנץ.
לא קשור לכישוריו | 16.12.18
35.
הבעייה עם גנץ שמעולם לא נחשב למי יודע מה
את הרמטכ"ל קיבל כי לא היה מישהו אחר בסביבה. את צוק איתן ניהל באופן פחדני, הססני והביא לתוצאות עלובות. או בעברית פשוטה : הוא תמיד היה בינוני בביצועים אבל סימפטי ונחמד. אני מציע לו לא להכנס לפוליטיקה כי מירי רגב וחזן יאכלו אותו חי.
עמיר | 16.12.18
23.
מלחמה היא תעסוקת סרק לקבע צ'ופצ'יק של המידינה על כס שילטון.
כל מה ששיך למלחמה הוא פגע רע. מלחמות יש מבניית מיגדל בבל [לפי דת] או [לפי מדע] מתחילת התישבות חקלאית כשקמו חבורות שודדים שיחסו למניהגם זכות ליקבוע חוקים, בנו לעצמם טירות וכמובן בזו לנשים שסירבו להשתתף.
אף אחד | 16.12.18
13.
ל-12 מדינה איננה מכולת... יש הרבה פרמטרים אחרים שחשובים יותר
ממסחר ומכר. זה החלק שטראמפ שכח. זה החלק שביבי מעולם לא עשה וקיים. אז לא ברורה לי תגובתך. כן, 80% מהסטארטאפים לא מבשילים כדי שימכרו אז זה לא דבר חדש. זה לא קשור לעובדה שהוא היה רמטכ"ל. די עם שטויות במיץ עגבניות. חפש קריטריונים יותר מדוייקים כדי שתוכל לומר אם הוא טוב או לניהול מדינה.
ישראלי שפוי | 16.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת