אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא נבחר לתפקיד נאמן הקואופ אבל מונה לחקור אותו

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
בבקשה דחוף להתריע בפני כל בעל דין קטן...
הנהלת בתי המשפט נדרשת לפרסם את שיבושי המשפט שמבוצעים ע"י עובדי היכלי הצדק, מקורבים, עוזרות משפטיות ועוד, והגיעו למזכירות בכל עיר מהיועץ המשפטי לממשלה, לפני כ 9 חודשים, ובכמה פעימות ומוסתרים באדיקות, במיוחד בבתי משפט בנתניה, פתח תקווה והרצליה... הבדיקה ומעמיקה נעשתה בשל תלונות רבות של בעלי דין שנפגעו אנושות "משיבוש הליכי משפט" - לרבות חסימת נט המשפט לב"כ המייצגים בעלי דין שלא מקושרים, ולא שייכים לחונטה!!!
מרים | 25.12.18
11.
הרשם,הדירקטוריון,המזכירות וכבוד השופט
3 מכתבים שלחתי לרשם האגודות ובהם את מה שגיליתי בניהול הקו אופ המכתבים כללו נספחים רלוונטים מתוך שלושת המכתבים אחד נמסר (אישור המסירה ברשותי) ו 2 חזרו אלי מהדואר שאין כזו כתובת.(?). מימים אלו בהם מפרקים את הקו אופ חברה שפרנסה 2000 משפחות ואף יותר חורה לי כשאני נזכר מדוע אף אחד לא שעה לאזהרותיי כשברשותי מאות מסמכים שמוכיחים על מה אני מלין.לו מישהו היה רואה את החומרים שנמסרו /נשלחו אליו קו אופ לא היתה מגיעה למצב הזה. מפליא אותי שקודם לכן מסרתי 3 מכתבים לדירקטוריון ולחברי המזכירות עם מה שגיליתי .
מרק טל | 25.12.18
9.
תשובה לאבי (8)
כשגיליתי אי סדרים בניהול והוצאת מיליונים ללא ידיעת הדירקטוריון או אישורו הייתה פניה של עיתונאים לרשם האגודות בנושא וכשדבר לא נעשה פניתי לבית משפט יחד עם עורך דין, נמסרו מסמכים עם הוכחות למה שגיליתי וכבוד השופט מצא שפעלתי שלא בתום לב הוא השית עלי 50.000 ש"ח לשלם לקו אופ ובכך ניתנה לגיטימציה להמשך ניהול קלוקל בקו אופ, לו אז ב 2014 מישהו היה מטפל בחומרים שנמסרו לו הקו אופ לא היה קורס ו אלף עובדים לא היו (יהיו)מובטלים.כעת אני מצפה מבעלי המניות שיתעוררו מאחר ולהם לא היה שום ייצוג באגודת הקו אופ.
מרק טל...דירקטור לשעבר בקו אופ.(נכון מהכתבה) | 18.12.18
8.
בדיקת סמכויות ויישומן.
האם החוק אינו מגדיר מה סמכויות של כל גוף ציבורי ? איפה עובר גבול ניגוד האינטרסים ? אם המחוקק לא עשה זאת, נראה שתפקידו של בית המשפט להתערב ולהגדיר את הדברים. החברות האלה הן חברות ציבוריות, יען כי כספי האזרחים נעלמו ויש לברר אם כתוצאה של ''רשלנות עיסקית'' או ''רשלנות פושעת''. לא שיש הבדל גדול ביניהן, באופן מהותי. אולי הבדל של הגדרתם המשפטית, כך שאפשר יהיה לבוא חשבון עם אלה שעברו על החוק. [ולא שזה נעשה במדינת ישראל]
אבי | 18.12.18
2.
מר קנה וכישרונו העיקרי
רו''ח קנה מצליח מאוד מאוד בארגון רציף ובלתי פוסק של סופי שבוע ויותר לאנשי סביבת מערכת עיסוקו בבתי מלון יוקרתיים מדרום ועד צפון. ופרסום תוצאות ההצלחה עם תמונות בפייסבוק. הצלחה זו יוצרת עבורו יחסי ציבור טובים ואהדה. שווק חברים כך עובדים..............
משה | 18.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת