אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המרכולים של דבאח מסתערים על שוק המזון

137 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

137.
אני יהודי ובוש ברמי לוי שפגע בי כצרכן קשות
הגיע הזמן שתחליפו את מקומו ותעלימו אותו. טיפ קטן, תמכרו פשוט 1₪ יותר ממנו ותראו... יש לכם שירות נהדר ויחסי אנוש מצוינים פשוט אינשאללה וברחמיו יתברך תצליחו להגיע לכל מקום מי שמרים ראשו יותר מדי על חלשים מגיע לו לצלול...
בועז | 09.01.19
115.
תחרות בתחום הזה טובה לצרכנים
קונה בסניף של "עין המפרץ" ליד עכו. מחירים סבירים, לא "מחירי רצפה" אבל טובים לאזור הצפון. הסניף מרווח, מגוון גדול של מוצרים, אין תורים גדולים בקופות בד"כ (כלומר יש די קופאיות). וגם האפשרות לשתות קפה או לאכול בורקס או גלידה בתוך הסופר היא נוחה ומפנקת. היתרון הגדול - הסניף פתוח בשבת. מאפשר לאנשים שעובדים כל השבוע לעשות קניות בניחותא בסופ"ש.
לקוח מרוצה | 18.12.18
111.
מהניסיון בחנות דבאח במעלות: חוסר במוצרים, שירות גרוע, מחירים גבוהים
לדוגמא: 1) קניתם היום משחת שיניים מסוימת, אחרי שבוע היא חסרה במלאי. כך זה עם מוצרים רבים אחרים. אי אפשר לסמוך על מלאי מסודר ואמין. 2) הגעתם לקופה, וגיליתם שיש תור של עגלות. מדוע? כי מתוך 10 קופות רק 3 עובדות. ואם קניתם רק 3-4 מוצרים והגעתם לקופה המהירה, לעיתים תמצאו שהיא משרתת לקוח עם עגלה עמוסה. אין פיקוח על שירות בקופות. 3) בהשוואת מחירים מול חנויות אחרות (כגון: פייסל בנהריה, שופרסל במעלות), עבור אותו מוצר יש פערים של עשרות אחוזים סביב אותו יום. ונכון להדגיש, שלעיתים יש גם הפער הפוך. לסיכום: לרשת דבאח יש הרבה מה ללמוד ולשפר בכדי (לדוגמא) להתקרב לרמה של מרכז המזון בירכא.
איל | 18.12.18
99.
לא יודע על מה משבחים כלכך
הייתי באחת החנויות, חנות יחסית צפופה, מזכירה את רמי לוי מבחינת נקיון וסדר מחירים ותפיסה עסקית כנראה, אין שום דבר מיוחד מלבד כמה מוצרים בודדים מהמגזר הערבי שלא מוצאים במקומות אחרים.... שיהיה בהצלחה, לא בטוח שאסע לשם במיוחד לעשות את הקניות שלי.
אלון | 18.12.18
80.
לכל המגיבים היהודים - ערבים
רוב המסיתים נגד הערבים שכחו שהם בעצמם ערבים יהודים. זה שההורים שלו ממרוקו, סוריה, עירק, תימן או אירן לא עושה אותם שונים, הם פשוט ערבים מדת יהודית כמו שיש ערבים מוסלמים, נוצרים, דרוזים, צ׳רקסים... אז כשאתם צועקים מה שאתם צועקים למה אתם בדיוק מתכוונים?
נצח יהודה | 18.12.18
79.
אתם אנשים קטנים ומתוסכלים
רוב האנשים כאן לא מסוגלים לנהל את הבית שלהם אבל מעבירים ביקורת על מחיר, שירות, איכות... יש לכם מושג מה זה לנהל עסק בכזה היקף? עובדים, מחסנים, מלאים, לוגיסטיקה, הפצה, מיסים, תקינה, החזרות, יבוא, ועוד הרבה. למה אתם לא מקימים רשת מזון בעצמכם, רשת זולה, נקייה, שירותית... כי אתם פשוט לא מסוגלים. עכשיו או שתקנו או שתסתמו. אנשים קטנים ומתוסכלים שבקושי גומרים את החודש. נמאס מהבכיינות הישראלית.
אני | 18.12.18
76.
המידע נכון ~ אך כבר לא זולה
בתחילה החנות בדיר אל אסעד אכן היתה זולה מחנויות בכרמיאל והאזור, אך מהר מאוד אחרי שראו את נהירת הקהל אליהם, ניצלו את ההצלחה והעלו מחירים. בשנים האחרונות, המחירים באותה רמה ואף גבוהים יותר מחנויות אחרות בכרמיאל ולא רק בהשורה לרמי לוי. אז לא להתהדר בנתונים שגויים. בכל מקרה מאחלים לו הצלחה.
Yuval | 18.12.18
62.
הם לא באמת בתחרות עם רמי לוי
לכל המתלהבים מהמחיר - עברו את הכביש לערסיאדה שנקראית רמי לוי ותהנו לכם. החנות של דבאח זאת חווית קניה אחרת, הבשר ברמות אחרות מעל הגועל נפש שמוכרים ברמי לוי המגוון בחנות והמותגים שהם מביאים הם ייחודיים בנוף הסופרים בישראל, השיטוט בחנות נעים ולא צפוף ותמיד יהיו מספיק קופות פתוחות.
קונה קבוע | 18.12.18
49.
ל 20 ול 23 - אני מתבייש שיש ישראלים כמוכם. מה הקשר להיותם ערבים?
אפשר לכתוב בעד הניקיון בחנויות שלהם ושהם אנשים נחמדים, אפשר גם לכתוב נגד ולומר שלא זול שם - אבל, למה לכל הרוחות להפלות אותם בגלל היותם ערבים? אם אתה היית נולד ערבי ולא יהודי במדינת ישראל, לא היית רוצה סיכוי להצליח? ואם הם עובדים קשה, רק בגלל היותם ערבים אסור להם להצליח? למה לפגוע? למה טרנספר? תתביישו!
יריב | 18.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת