אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היסטוריה בנמל חיפה: פעילות הרציפים תופרט, מאות עובדים יפרשו

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
הפרטת נמל חיפה
גועל נפש של מדינה שמפריטה את עצמה לדעת ועוד מחכירה נמל ל25 שנה צריך היה להפריט את ראש הממשלה ושר האוצר והשר שטיניץ מושחתים נימאסתם למה בניתם נמל נוסף? לטובת הירדנים?לטובת הסעודים ?אין כל צורך בעוד נמל אלא בכדי להרוס כל חלקה טובה של עבודת פועלים עיברית ולהעביר עבודה לסינים שהם כלל לא ידידינו וגם הצי השישי יפסיק להגיע לנמל חיפה דבר שיוריד הרבה פרנסה מהנמל
יעקב | 19.12.18
25.
מתי מפריטים את ההסתדרות ?? וזורקים את ניסנקורן !!
ההסתדרות לוקחת מכל עובד 0.8 אחוז נשכרו כמס .זה אירגון מיותר ומושחת .בסוף ההפרטה תראו איך נועדים של הנמל עובדים בהסתדרות . אותו דבר עברו עודי רשות השידור וחברים ועד עובדים בהסתדרות השכר גבוהה כולל רכב צמוד .כך עובד ניסנקורן שמרוויח שכר עתק שמתקרב למאה אלף שקלים לחודש .
ישראלי | 18.12.18
16.
מגיבים טפשים
תעבדו בנמל יום אחד בגשם בקור בשמש 25 30 שנה תכניסו כסף למדינה מיליארדים של רווחים והוא נראה אותכם מדברים.עובדי הנמלים הם לא אוכלי חינם הם מייצרים כסף.לא כמו עובדי חברת החשמל או השוטרים שלא מייצרים הכנסה.תתלוננו עליהם על עובד נמל מייצר למדינה עשרות מיליוני שקלים בתקופה של מעל 20 שנות עבודה אז לפני שאתם פותחים את הלחי הטיפש שלכם תחשבו.
אבי | 18.12.18
15.
האם אבי ניסנקורן ישלם מכיסו את הגזירה הזאת
או משתכרים שמקבלים שכר מינימום ישלמו מכיסם , המרוויחים הגדולים היא ההסתדרות כל שקל שיקבל עובד שפורש ישלם להסתדרות מס אירגון להסתדרות כך שכל עובד יצטרך לממן בכמה אלפי שקלים את המושחתים מההסתדרות , להוסיף סעיף בהסכם כל עובד שפורש לא משלם מס להסתדרות .
שי  | 18.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת