אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפתרון הנבחן לקיצוץ בפנסיות: משיכת כל הסכום בבת אחת

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אם כל הכאב גיל הפרישה לנשים חיב לעלות
נשים עוברות היום את ה80 ומסיבות פוליטיות וחוסר הבנה העלאת גיל הפרישה מתעכב אין יש מאין אם צריך לשלם עוד שנתים כי הם חיות יותר אז שום קסם לא יצור את הכסף זו האמת הכואבת נתחיל עם עובדי צארון לבן ולאחר מכן במקצועות שויקים ויפה שעה אחת קודם כי גם ביטוח לאומי הולך להיות בבעיה
הברבור הירוק | 22.12.18
6.
כמה ציניות ופופוליזם
ההצעה הזו היא בניגוד גמור לכל המדיניות האחראית של הממשלה בשנים האחרונות בתחום הפנסיה, ששיאה בחקיקת חוק פנסיה חובה. עכשיו, כדי להמנע מהחלטה נכונה אך לא פופולרית: העלאת גיל הפרישה לנשים או קיצוץ הפנסיות בגובה הגירעון, מציעים לאפשר לפנסיונרים למשוך את כספם באופן חד פעמי במקום לקבל קצבה שתבטיח את קיומם עד לסוף חייהם. עידוד להתנהגות כלכלית לא אחראית, ופתח לניצול לרעה של קשישים ע״י סביבתם שעשויה לפעול לרשת אותם עוד בחיים. כתוצאה המדינה תצטרך להגדיל את קצבאות השלמת הכנסה לקשישים כשיגיעו לפת לחם.
יואב | 22.12.18
5.
לא מספיק ששלמנו כל שנות העבודה עבור הפנסיה הצוברת הזאת,עכשיו עולים רעיונות מטורללים
יושבים אנשים שבחודש מרוויחים את הפנסיה השנתית שלי ומעלים רעיונות שרק יזיקו לי ולחברי במקום לפתור את בעיית חוסר של הקרנות. מיליארדים לחרדים ולמתנחלים יש לכם, מיליארדים להסכמים הזויים של עובדי חברת החשמל ונמלי הים - יש לכם. אז תוציאו כמה מאות מיליונים לטובת אנשים ששלמו עבור הפנסיות שלהם במשך עשרות שנים וכך עשו המעבידים שלהם. לא המבוטחים יצרו את הגרעונות אלא מנהלים כושלים.
מנחם | 20.12.18
3.
אי צדק בעניין הפנסיות.
למה לאזרחים שחסכו כול החיים לפנסיה צריך לקצץ בקיצבה? למה לא מקצצים ל מקבלי פנסיות תקציביות? מה יש להם דם כחול? בעלי פנסיות תקציביות לא יפרישו כספים לפנסיות בכלל. גם נהנים מכל העולמות. גם יוצאים לפנסיה מוקדמת וגם לא מפחדים שיקצצו להם בפנסיות. אם קרנות פנסיה נמצאות בקשיים מדינה צריכה להזרים כספים ולדרוש התיעלות. אותו דבר לגבי ביטוחי מנהלים שרווחים שלהם קשורים לבורסה. כולנו אזרחים שווים. לגבי גיל פרישה לנשים מ62 ל64 צריך לבנות רשת ביטחון תעסוקתי לנשים שיבטיח להם תעסוקה בגיל 62 עד64.
דור ג | 19.12.18
1.
לא יעבור כי מפלה בין חוסכים
מה זה בכלל עיסקו של הממונה? זו החלטה של הממשלה, שצריכה לפתור את הבעיה של 62-64. או שהממשלה תשלם, או שיקצצו לפנסיונרים..., אין הוקוס פוקוס שמייצר כסף. אם הפנסיונרים ימשכו את הכסף, תוך 3 שנים ישארו בלי גרוש..., חייבים להישאר עם קיצבה.
עופר סוכן הביטוח | 19.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת