אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי נמל חיפה יקבלו פיצוי כפול מבחברת החשמל

117 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

110.
אנשים שרואים רק סמ קדימה
אתם צריכים להבין ששבירת העבודה המאורגנת תשבור את כל המשק, נכון שהיה צריך רפורמה בנמל ,וחברת חשמל ,אבל לא בצורת הפרטה ,ומכירה לחברה חיצונית , עניי עירך קודם, לצערי רוב התגובות כאן זה מאנשים חסרי ידע בקשר לחברות הללו, למה שסינים ושוצריים יפעילו את הנמלים?למה לא ישראלים?למה שטייקונים ישתלטו לנו על המדימה?שוב יהיה כאן שוק עבדים, הרגע שבו הכל מופרט ,הפכנו לעבדים מודרנים , מדינה פפחחחחח
עובד נמל | 20.12.18
109.
בכל העולם כספים חסכונות פנסיות וכו' יולאמו בקרוב
חקי חיון , זה כבר ממש לא משנה מי בעולם קיבל כמה היות שבעתיד הנראה לעין יולאם כל מה ששייך לכל מיליארדי בני האדם בעולם כולו כולל בתים ונדל''ן ונכסים ורכוש ומכוניות וכספים ועסקים והון והכל יחולק שווה השווה בין כל בני האדם בעולם כולו מלבד מאות מיליוני בעלי התפקיד שישבו בכלא עד לאחרון ימיהם.
חקי חיון | 19.12.18
103.
מס 89 נבל בזוי ועלוב.אם היה מדובר באביך לא היית כותב כך.בוז...
מלח הארץ עבדו קשה כל חייהם ומגיע להם. זה שאחרים חלשים ונדפקים על ידי כל מיני ארגונים אינטרסנטים זה לא אומר שגם הם צריכים להדפק. הלוואי והרבה יהנו מתנאי פרישה מפליגים כאלו. אגב אני לא עובד נמל,ואף אחד מבני משפחתי לא עובד בנמל חיפה. לפני 40 שנה הפלגתי במסגרת צים והערכתי מאוד את עבודתם בנמל.
אלחנן | 19.12.18
98.
הזוי!!
הזוי לגמריי.. על עלייה של 50 אגורות בקוטג', 20 אגורות תוספת לבמבה אנשים יוצאים לרחובות וחוסמים כבישים. אבל מהפיל הגדול שיושב בחדר כולם חוששים. על מליארדי ש"ח שנגזלים על ידי מיעוט כוחני מאוגד, על פנסיות תקציביות שמנות שחונקות את תקציבי הרווחה, החינוך והבריאות, ועל עושק הקופה הציבורית אף אחד לא מעיז להרים ראש. על ניוון המערכת הציבורית, החינוך, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים, הגדושה בעובדים שחוקים המרקיבים את המערכת מבפנים ולא מופרשים בגלל התאגדויות מקצועיות, על זה לא תשמעו ציוץ.
דבורה | 19.12.18
91.
הרי בסוף יגיע דור שלא ידע את יוסף
ויבטל את כל הגנבות האלו. אחרוני הזכאים לקומבינת הפנסיה תקציבית פורשים בעוד כעשור , ואז הם לא ישבו על השלטר עם אקדח לרקה שלנו , וברגע שזה יקרה תראו שהכל יתבטל. כך קרה בכל ההסטוריה וכך גם יקרה עם הגנבים הנוכחים. תשאלו את הפנסיונרים של הkgb איך הפנסיה שלהם , והם באמת החזיקו אקדח לרקה בזמנו
דן | 19.12.18
79.
המהלך על חשבון הצרכנים ויביא להוזלת כמו בחשמל.....
הכל בסוף על חשבון הציבור. ואם לא די בכך שעל העבר אנחנו שילמנו ומשלמים כעת בגדול. גם על העתיד נשלם. המהלך יביא לייעול והפחתת עלויות כמו במקרה הגז. יביאו רק לייקור העלויות והתגלגלו למחיר המוצרים. אין מה לדאוג. זאת רפורמה שבה מוכנים לשלם בכספינו כדי להציג עוד "הישג" לכאורה לפני בחירות.
יועץ עסקי | 19.12.18
75.
עובדי מחלקת ים בנמל חיפה עשו טעות חמורה כשחתמו על
ההסכם. כל ההסכם, מבחינתם מבוסס על ההבטחות של ניסנקורן כחלון וכץ ש"יהיה בסדר". תגידו? אתם מטומטמים ??? אתם מוותרים על חוזה סגור, מעמד ותנאים תמורת הבטחות משלושה פוליטיקאים שאפילו אמא שלהם לא הייתה קונה מהם מכונית משומשת ? כמה תמימים וטיפשים אתם יכולים להיות ???
יובל | 19.12.18
74.
אתם לא משלמים את זה!
רוב הטוקבקים לא יודעים הבנת הנקרא. מפריטים את הנמל. כלומר מוכרים אותו - חלקית לפחות. הכסף אמור להגיע ממי שיקנה או ישקיע שותף. וגם אם ישאר בידי המדינה הוא יהפוך לחברה ולא יהיה באחריות המדינה בכל מה שקשור למשכורות ותנאים. בשביל לעשות את זנ צריך לבטל הסכמים ישנים ועל ביטול הסכם משלמים פיצוי. המטרה להפסיק את הסחיטה. לשכנע מישהו עם משכורת עתק וחוזה קביעות לפרוש זה לא קל אז מפתים עם הרבה כסף. כסף שהוא גם ככה היה מקבל מהמשכורת שלו דיי בקלות. בתקווה הנמל החדש ייה יעיל יותר ופחות מושחת..
יובל | 19.12.18
72.
אתם רואים את האידיוט שם מאחור שמחייך ושורף לנו את הכסף?
נטו כישלון ממשיך לשרוף כסף ציבורי ולחייך, מה איכפת לו? הוא יש לו עבודה אצל איזה טייקון כשנשלח אותו הבייתה בבחירות הקרובות, אז בנתיים הוא מחלק את הכסף של כולנו כאילו אין מחר. כול עובד נמל שיפרוש, 200 כאלו, יקבל 2.5 מיליון ש"ח צ'ופר. מזל שיש רק 200 ולא אלפים כמו בהסכם הקודם שכחלון סגר על חשבוננו
רמי | 19.12.18
59.
זה התשלום על מערכת העסקה מטומטמת שהמדינה בנתה בעבר
מערכת שוק העבודה המוסדית במדינת ישראל נבנתה בצורה מעוותת בשנות החמישים והששים יצרה קביעות שלמעשה אין לה שום אחיזה בחוק !!! עובדים שאינן ממש עובדים מקבלים שכר שאיןמלו שום קשר לנחיצות לתפוקות ולמידת התרומה שלהם לכלכלה. יתר על כן דאגו להם לפרמיות מפוברקות שאף אחד לא הבין חמה ואיך הם משולמים והכי הרבה לקביעות שאיננה חוקית. אי אפשר לכפות על מעסיק להעסיק עובד בשום חוק. זה יצר עיוותים במשק הממשלתי בשוק החשמל האנרגיה תחבורה בריאות שלטון מקומי ועוד מערכות רבות אחרות. היום צריך לפרק את הרעה החולה הזאת.
מהנדס תעשיה וניהול | 19.12.18
49.
לא מאמינה למה הולכת תשלום המסים שלי לממן פרזיטים שאכלו חינם גם ככה עשרות שנים
וכל זה בחסות כחלון הפופוליסט שמשתמש בקופה הציבורית כאילו זה קופה של אבא שלו שחסך בעצמו פשוט ביזיון של שר שמפזר כספי מיסים שאנשי מעמד הביניים עובדים עליהם בפרך ובסוף אני עובדת בשביל לממן חבורת פרזיטים שגם ככה קיבלו משכורות עתק ,כל זה כדי שכחלון יחלום להבחר שוב
איילת | 19.12.18
47.
עובדי הנמלים סוחטים אותנו שנים
לא להאמין לבזיון. עם הכסף שלנו, שלי ושלך יוצרים מיליונרים ולעצמאים נותנים למות בלי פנסיה, בלי פיצויים, בלי דמי אבטלה ועם תשלום פי שלוש לביטוח לאומי. המדינה הזו גמרה. המאפיה של כחלון עם ניסוקרן מרוקנת את הקופה לטובת קבוצות לחץ. בזיון
כבל בן כבל | 19.12.18
29.
לניסו, תגובה 4
ניסו היקר, הציבור ברובו שירת בצה"ל וראה קצת איך הצבא מתנהל, כמה לוחמים לעומת תומכי לחימה ועובדים מנהליים יש. מאיפה אתה מביא את הנתון שרוב אנשי הקבע ( הקצינים ובמיוחד הנגדים ) בשטח??!! ולא רואים בית במהלך השבוע? יש בסיסים שלמים של אוגדות מילואים, עם עשרות רבי נגד בתפקידי "לוגיסטיקה" ו " תחזוקה" שבאים לשתות קפה ולהעביר את הזמן מ 7 עד 1600, עם אפס תרומה לצהל במשך עשרות שנים בשכר ותנאי פרישה הזויים. והם מעברים את השרביט לילדיהם.
יוסי | 19.12.18
24.
פשוט בושה.
ניתן ללמוד מכך שאין צורך להשקיע בלימודים גבוהים או בעבודה קשה. אין צורך להשקיע בצבא הקבע או לעשות רילוקיישן. אין צורך להירשם לחוגים או לסדנאות העשרה. פשוט להיות מקורב. העבודה הכי משתלמת בישראל היא להיות מקורב. או מאעכעאר. או חרדי. או חבר ליכוד. או הבת של אביגדור ליברמן. או אשתו של אריה מכלוף דרעי. בושה. נ.ב. אנו, האנשים שקורעים את התחת, שלא קיבלנו ירושה, ששולחים את הילדים לחוגים, פשוט נדפקים כל פעם מחדש. אם לא נתעורר נתעוור.
בושה למדינה | 19.12.18
17.
פחלון וכץ. למה להתאמץ במשא ומתן והטלת סנקציות על עובדי נמל חיפה
כשאפר פשוט להכניס את היד לכיס של הציבור ולשלוח מעל 2 מליון שקל לכל עובד שפורש? אם ככה שני הליצנים האלה סוגרים עיסקאות, אפשר לסגור את משרד האוצר והתחבורה. ממש לא צריך את הגופים האלה. הציבור יסתדר יותר טוב בילעדיהם (ככה נקבל חזרה את המיליארדים בחזרה)
חיפאי | 19.12.18
13.
וכל הטוב הזה לא מספיק לעובדי נמל אשדוד
האשדודים רוצים הרבה יותר וכועסים על החיפאים שחתמו הסכם בתנאים "גרועים" נראה אותם שובתים עוד שנה כשתהיה להם אלטרנטיבה והערה קטנה, כל הסיפורים על התייעלות והוזלה של עבודת הנמל הם נכונים חוץ מפרט אחד קטן - הרווח לא יגיע לכיסי הצרכן (הורדת מחיר) אלא יתפזר בשרשרת המסחר
תפרן | 19.12.18
6.
טעות היסטורית.. הפרטת נכס חיוני למדינה תעלה לנו הרבה
הליכוד מפריט נכסים לאומיים שחיוניים וברור שנשלם. כשהפריטו את חברות המים באנגליה התברר שתוך 3 שנים הם אמרו או שתשלמו או שלא יהיה מים... מישהו בא לשים מילארד שקל ולהפסיד? מילא להפריט את ים המלח בגרושים אבל מים, חשמל נמלים? השתגעו.. ביבי מסדר לטייקונים מילארדים.
הטייקונים יסחטו אותנו | 19.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת