אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חדשות מדאיגות לכחלון - היקפי הבנייה החדשה ירדו ב-13% ברבעון השלישי

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
האשמה בייקור הדירות זו ממשלת ישראל "הלאומית"
ממשלת ישראל יכלה להביא הרבה פועלים סינים, שיבנו הרבה דירות, ומהר. היא לא עשתה זאת כי היא לא הסכימנ להתחייב שהפועלים לא יישלחו לעבוד ביו"ש. הפרינתיפ המטומטם הזה, כאילו שאפשר לכפות על פועלים איפה לעבוד, עולה לנו מאוד ביוקר, ומחירי הדירות ימשיכו לטפס.
כלכלן | 19.12.18
18.
יש היצע לכמה שנים ואין מי יקנה 53,000 דירות
שלא נדבר על יד שניה , 87,000 אין קונים . 165,000 דירות רפאים. משקיעים ייצאו מהשוק , מכרו 15,000 דירות. לפני המפולת ועליית ריבית המשכנתא. אין משפרי דיור , משקיעים חוץ ייצאו מהביקושים. חוק דיווח מקור הכסף , זוגות צעירים במחיר למשתכן חוסכים 1/2 מליון .
ספינים של קבלנים  | 19.12.18
13.
אי אפשר לשלוט במשק באמצעים מלאכותיים
הגדלת הבניה והורדת מחירים תתאפשר רק אם יגדילו את הצע הקרקעות ויאפשרו למחירן לרדת בהתאמה. כל שאר הפטנטים המלאכותיים יתפוצצו לכולנו בפנים. המדינה צריכה לעסוק בתכנון ארצי ושחרור שטחים לבניה ולא בהמצאת תוכניות לא רציניות כגון דירה ללא מעמ או מחיר למשתכן.
תמיר | 19.12.18
8.
כחלון חושב שיש לו ביצים יותר גדולות מהקבלנים ובכלל מהגדולים במשק
עד שהוא מבין מה קורה הגדולים במשק כבר סוגרים פינות . אני מדמיין אותו כמו ילדים שמשחקים אחד באמצע והוא תמיד באמצע!!! הוא יכול על הקבלנים ??? אז הם לא ימכרו דירות שנה עד שהמחירים יעלו שוב ? מה כבר יקרא להם ? להפסיד הם לא יפסידו.
ליאור | 19.12.18
5.
מתי תבינו זה לא חדשות רעות לכחלון, כחלון הוא מכה לישראל
כחלון מעניין לנו את הת*ת, האם לא יפכנו מספיק כסף ציבורי על שוחד הבחירות שלו, כדי שיהיה פופולארי? גם בשוק התקשורת (ה"הצלחה" הגדולה שלו, השתנה הכיוון יש עליות מחירים וקריסת תשתיות) מחירי הדירות לא זזים וזה רק בזכות סובסידיה של מליארדים שאנחנו אזרחי המדינה מממנים
רמי | 19.12.18
1.
מגמת ירידת המחירים תימשך
זאת טעות להניח שרק בגלל שבונים פחות המחירים יחזרו לטפס. מלכתחילה מה שהצית את בועת הנדל״ן לא היה מחסור בדירות, כפי שכולם חושבים, אלא מדיניות הריבית האפסית של בנק ישראל - כל מי שלא יכל לקבל תשואה הולמת על חסכונותיו הלך וקנה דירה להשקעה, בעזרת משכנתה נדיבה כמובן. אך כעת כאשר הריבית הולכת ומאמירה, כדאיות ההשקעה בנדל״ן הולכת ופוחתת, ועימה גם הביקוש. ומי שחושב שירידת מחירי דיור היא רק דבר טוב, צריך לחשוב שנית, משום שהדבר יביא עימו מיתון חסר תקדים בחומרתו!
אורן | 19.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת