אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לפניהם המבול: החל מ-2030 מנהטן תוצף לפחות פעמיים בעשור

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
לגזור ולשמור
גם את הכתבה וגם את התגובה שלי: אין התחממות גלובלית - יש התקררות גלובלית... רק שלא מספרים לכם את זה... תבדקו איך התחזיות של ה 30 שנה האחרונות לא התגשמו... היום כבר לא היה צריך להיות קרח בקוטב, מנהטן היתה כבר מוצפת ועוד כל מיני תחזיות של אל גור וכל מיני ניו יורק טימס למיניהם... בקנדה הקור מקדים את התקופה הרגילה שלו בכמה שבועות טובים, ספטמבר האחרון היה הקר ביותר בעשור האחרון ויש עוד נתונים שלא מגלים לכם... בסוף כמובן לא תהיה ברירה אלא להודות בהונאה הגדולה ביותר בהסטוריה... שכל אחד יעשה את המחקר שלו...
ישראלי | 21.12.18
47.
מה עוד לא אמרו על ניו יורק עד היום?
וכל מה שאמרו על העיר היפה הזו לא קרה אז תפסיקו כבר עם נבואות החושך שלכם. יש עוד מספיק מקומות בעולם שילכו פייפן לפני ניו יורק! כל יומיים ממציאים משהו חדש כדי להפחיד את האנשים. אגב היכן רעידות האדמה שהובטחו בארץ? מישהו שמע עליהן? העיקר להפליץ משהו כדי שתהייה סיבה להרוויח כסף על משהו שלא קרה ולא יקרה.
אני | 20.12.18
44.
בינתיים הסכנה העיקרית הנשקפת לכדור הארץ הוא מחסור במי שתייה ומידבור
שינויי אקלים קיצוניים היו קיימים מאז היווצרות כדור הארץ ומעולם לא היו תלויים במעשי ידי אדם , כלומר אותה התחממות גלובלית שהשמאל אוהב לנפנף בה למול הימין ולהאשימו בכך. יש ערים שנבנו קרוב מידי לקו המים ואין ספק שבעתיד הן יוצפו. כדוגמא זו מדינת פלורידה שעברה הצפות ונסיגות ים משמעותיות מאז הפרדות היבשות ועד היום, ובלי קשר להתחממות גלובלית כלשהי. זה יקרה אם או בלי השמצות השמאל את טראמפ, כי נשיא לכמה שנים לא משנה אקלים. האקלים משתנה גם בגלל גורמי אנוש וגם גורמי חוץ כמו: קרינות מהחלל, פגיעת מטאורים, שינויי כבידה, רעידות אדמה או כל פעילות טקטונית אחרת. באשר לאדם עיקר הזיהום הוא מהודו, מסין, וממדינות העולם השלישי. כך שאם טראמפ יחתום על אמנה זו או אחרת זה לא יזיז לסינים שהם המהזהמים העיקריים. אוכלוסיית כדור הארץ גדלה בקצב מפחיד וכדור הארץ לא יוכל להכילה בעתיד. מאחר והרבה אנשים גרים על קו החוף כי זה נחשב ליפה ויוקרתי, הם ישלמו את המחיר באם יהיו הצפות. יותר אנשים על פני כדור הארץ ישלמו את המחיר בגלל הליכי מידבור קשים ובגלל אי נגישות למקורות מים לשתייה.
ולא הצפות | 19.12.18
41.
ועל זה בדיוק התריע אל גור בסרטו "האמת המטרידה"
לפני הרבה שנים כשהיה הסגן של נשיא אר'הב-בזמנו-ביל קלינטון. משנה לשנה הבדיקות והמעקב שעושים, מראים כמה הוא צדק. מפחיד לחשוב לאיזה מציאות הכדור שלנו מתעתד להשתנות... כמה שאננות ישנה לאנשים שגרים שם וכמה חמדנות יש במסחר לנדל'ן שם, למקסם רווחים במינימום זמן על גב השאננים... כתבה מאלפת על נושא רציני ולא אופטימי. חשוב לדעת.
ז'קלין | 20.12.18
40.
למספר 17 (ושאר הקוראים)
לו רק היית יודע איזה פייק ניוד ע צ ו ם זה ״מדע״ ההתחממות הגלובלית שאין לה כל ביסוס מדעי, לא הוכחה ולו אחת!! רק ״קונצנזוס״ כביכול (וגם זה פייק, רוב המדענים האמיתיים לא קונים את זה). דעתו של טראמפ מבוססת על דעתם של פרופסורים כבדים כבדים שפשוט מושתקים לחלוטין מהמדיה. כל המודלים המפוברקים הללו טעו פעם אחר פעם אחר פעם, הם בכלל לא מביאים בחשבון את פעילות השמש והמיקום המחזורי של כדוה״א ביחס לשמש, שהם הגורמים האמיתיים לשינויי אקלים. זו פשוט מכבסת כסף אחת אדירה שהפכה בעצם דת/כת. תבדוק Morden minimum
מייק  | 20.12.18
35.
לפי אורך החיים שלי
ניו יורק הייתה צריכה מזמן להתפרק. כבר אמרו הכל על ניו יורק והיא עדיין עומדת וגם בשנת 2030 היא תעמוד. לי נראה יותר שלישראל יקרה משהו חמור עד שנת 2030 מאשר לניו יורק אז חבל על הבירבורים בכלל. ואם ניו יורק תצוף אז גם בריטניה תצוף וגם אירופה תצוף וגם קנדה תצוף הקרחונים משפשירים לא יודעים לקרוא כתובות ולא לפענח את הגלובוס והיכן נמצא הכל.
אני | 20.12.18
33.
הרמה הנמוכה של התגובות מפחידות יותר מההתחממות
הגלובלית. קשה להכיל את זה. תפסיקו לחשוב או להעמיד פנים שאתם כאלה חכמים, ותתחילו לקרוא ולהעמיק בדברים. זה אולי לא נראה קול אבל אם הייתם יודעים איך אתם נראים מהצד (ע"י בעלי ידע והבנה אמיתיים) הייתם מתביישים להסתכל בעיניים.
אורן | 20.12.18
30.
מספר 6 לא נראה כמו מבין גדול
מה אכפת לבנקים ש״כבר במאה הזאת״ יטבעו מבנים רבים? הלוואות לא נותנים ל100 שנה, 30 גג, ובעשור הראשון הבנק עושה כמעט את כל הרווח שלו מהמשכנתא שלך, מה שגם שהסיכוי שמי שקונה בית עכשיו, לא ימכור אותו ויחזיר את המשכנתא ב10 שנים הוא די אפסי, הרוב המוחלט לא חיים באותו הבית מעל 10 שנים לכן הטענה הזאת לא רלוונטית, מה שגם שעובדי הבנק היום לא מעניין אותם מה יקרה בעוד 50 שנה, הם לא ישאו בתוצאות. מאיפה יבואו המים אתה שואל? תגיד אתה מטומטם לגמרי שלא מבין שום דבר בכלל בעולם הזה?
שמשון | 19.12.18
23.
לכן כל היהודים העשירים באמריקה הולכים לאבד את כל העושר שלהם
למה? כי הם מחזיקים בחצי ניו יורק ובחצי מיאמי, שתי ערים שהעתיד שלהן לא מזהיר. מה הם צריכים לעשות למכור את הנדל"ן שלהם בניו יורק ובמיאמי לקרנות ההון של קטאר, סעודיה והאמירויות ולקנות קרקעות בערים מוגנות כמו דנבר, אוסטין ודאלאס, או ערי חוף בקו השני כמו פילדלפיה, וושינגטון די.סי וניו ארק (ניו ג'רסי) ומקומותקרים ליד אגמים ונהרות גדולים עם נמלים, שלא חשופים להצפות מהים, שלא יהיה חסר בהן מיים כמו טורונטו, מונטריאול, שיקגו, מילווקי ודטרויט, ורק ירוויחו מהתחממות כדור הארץ. אחרי שיעשו מכה במהלך 20 שנה, שימכרו גם את הנכסים האלו לעשירים החדשים של העולם, ויעבירו את כל הכסף לישראל.
אסף | 19.12.18
17.
בואו נהיה ריאליים...
אני לא בטוח שהאופטימיות היתרה של כמה מומחים מהכתבה יש בה כדי לשנות את המציאות העגומה. דווקא מהאנתרופולג הנכבד, פרופ' רבינוביץ' (גם לי יש תארים בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ומדע המדינה מהאוניברסיטה של הפרופסור) הייתי מצפה להיות יותר ריאלי באשר לאיטיות התגובה של הממשל המרכזי והממשלים המקומיים. כשהם ייתעוררו, סוף סוף, כבר יהיה מאור מדי. הדוגמה היותר אקטואלית בימים אלה היא גישתו חסרת האחריות של הנשיא טראמפ שלא מאמין כלל בקיומה של בעיית ההתחמות הגלובאלית. לדעתו (הדי מוגבלת...) זה רק עניין של "פייק ניוז". אם נוסיף לכך גם את האינטרסים הכלכליים של חברות-ענק בשימור המצב הקיים ואת השפעתן העצומה (באמצעות "תרומות" - לדעתי, שוחד...) על מקבלי ההחלטות בקונגרס, אז הסיכוי שיופעלו, מבעוד מועד, פתרונות וחקיקה משמעותיים היא די נמוכה. בסופו של דבר בארה"ב, כמו בארה"ב, תאוות הבצע היא זו שתכריע. סכנת הצפות בגלל התחממות גלובאלית? אחרינו המבול...
בן | 19.12.18
14.
פרופוגנדה
נכשלה היוזמה של הגלובליסטי בפריז, ועכשיו תראו עשרות מחקרים שכל העולם יוצץ עוד עשור אם לא נעשה את כל מה שהם אומרים. תסתכלו על מחקרים בארה"ב מלפני 60 שנה ועל המציאות היום. אם מישהו דואג לזיהום, תטפלו בסין ובהודו ובכל המזהמות הגדולות לפני שנטפלים לאחרים.
פרופוגנדה במיטבה | 19.12.18
13.
מה שצריך לעשות
לשאוב מי ים בצינורות ולהפוך מדבריות באפריקה לימות מלוחות. לבנות ערים מודרניות מסביב לאגמים אלו ולשכן בהן את כל המהגרים הלא חוקיים. אפשר לבנות מפעלי התפלת מי ים באגמים אלו . מדינות אירופה צריכות לתמוך בעלויות אלו ולהעביר את המהגרים אחרי לימוד מקצוע. הרבה פוטנציאל…
סער | 19.12.18
9.
מה הכתבה הזו אומרת?
יהיו הצפות, נניח שכן. גם בונציה יש ויהיו הצפות. ערך הנדלן שם כה גבוה שימצאו פטרונות טכנולוגים להצפות. בואו לא נשכח שהולנד בעצם נמוכה מהים וגם בה יש הצפות. קניית נכס במנהטן היא משאת נפשם של אנשים לא בגלל תהליכים פסיכולוגיים הדחקתיים אלה בגלל ששם נצברת ותיצבר התשואה הטובה ביותר.
המדען הכלכלי | 19.12.18
8.
מי המציא את זה , ? יש 7000 כתבות הפוכות על התיבשות
כל החימום הזה זה ביג בלוף . 2-3 אחוז אמת ואמנם אין שקר בלי מעט אמת , וכך הם גורפים מיליארדים כל הארגוני זבל למינהם .טוב שיש את טראמפ שדרך אגב ממשיך לקנות ( דרך החברות נדלן שלו כמה שיותר במנהטן . אז תכתבו דברים טובים ולא זבל בגרוש
חי | 19.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת