אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אושרה תכנית המתאר של הנמל החדש בחיפה; עינת קליש-רותם: "היא מחרבת את שדה התעופה"

72 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

70.
נמל חיפה החדש בלוף מושחת !
נמל ליפה החדש לא יביא ״מקומות עבודה״ לעיר זאת כפי הנראה קומבינה של שר התחבורה עם מי יודע מי.. הנמל המיותר יביא רק עוד זיהום של תחבורה יבשתית ושום דבר ממנו לא לטובת חיפה.. שדה תעופה כן יביא מקומות עבודה וכן ישים את חיפה על מפת התיירות הבינלאומית עם תיירים וכו׳ אבל זה ממש אבל ממש לא מעניין את שר התחבורה והמושחתים. מצידם שחיפה תישרף כי ״זאת עיר סמולנית״.. קליש נבחרה (בצדק) מאוחר מידי, נקווה שהיא תצליח להציל משהו מהשחיתות הזאת.
דן | 31.12.18
52.
החסרונות של שדה תעופה
החלטה מעולה. שדה תעופה יגרום לתנועת כלי רכב מחדרה עד קרית שמונה שיגיעו לחיפה וירמו לעומס בכבישים, יתהווה מטרד רעש כמו שקיים בישובים ליד נתב"ג בתוספת עשן וזיהום אויר שינחתו עלינו מלמעלה ומידי פעם גם נסבול ממצבי חרום שיאלצו מטוסים לשפוך דלק בים לפני נחיתת חרום. אזרח שנוסע פעמיים שלש בשנה יגיע לנתבג ויטוס משם שדה תעופה גדול בחיפה זה הדבר הכי מיותר.
דניאל | 21.12.18
40.
עמדתה של ראשת העיר נכונה.
עמדתה של ראשת העיר נכונה. ע"פי תכניות של עינת קליש-רותם-ראשת העיר,שדה תעופה יעשיר את העיר ואת המדינה בתיירים שיגיעו מחו"ל. לכן הוא מאוד חשוב להחיות את העיר שדורדרה ע"י ראש העיר הנכשל הקודם. כולם ירוויחו מבנית שדה תעופה בינלאומי בחיפה.
תושב העיר | 20.12.18
35.
אידוטיזם בהתגלמותו: בונים נמל ים חדש שאין בו צורך ע"ח שדה תעופה חיוני
אין שום סיבה לנמל החדש הזה שהוקם והרס ועוד יותר יהרוס את כל הסביבה הימית של מפרץ חיפה, ויגדיל בהרבה את זיהום הים והאויר במפרץ המזוהם כל כך ממילא. ניראה לכם שחברת תפעול סינית תקפיד על תקני איכות הסביבה? ואם רגולטור ישראל כלשהו ינסה לאכוף עליהם, הרי שממשלת סין תעשה שריר קטן ומיד הרגולטור הישראלי יתקפל.
חיפאי | 20.12.18
22.
בכיה לדורות, נקווה שזה לא סוף פסוק
לא אמרו לבטל לגמרי את הנמל, אלא לשנות כדי לאפשר הפעלת שדה תעופה. תחשבו על זה, יוסיף עוד מקומות עבודה, יותר ממה ש"מחסירים" ממקומות העבודה שיהיו עם צמצום הנמל. בנוסף, יתן מענה חלקי לצורך לבזר את העומס המטורף על נתבג, ואולי אפילו ימנע את הרעיון המטופש הנוסף להקים שדה תעופה גדול ברמת דודו, שיושבת תוך שעה מרגע הסלמה צפוייה עם שכנינו מצפון. בנוסף, טעות לחתום עם סין על ההסכם, פוגע ביחסים עם ארהב ויאפשר לסינים הלא צפויים לתמרן את ישראל. הממשלה הזו מסרבת להסתכל בראיה עתידית מקיפה.גם לא מזהם כמו המפעלים
פיליפ | 20.12.18
16.
זה מה שנקרא נזק הייקפי, ההתעקשות על מינוי ערבי בעל דעות קיצוניות לסגן
לא הבינה את הרמז, עמדה על רגליה האחוריות, חשבה שהיא עושה שריר, אבל בפועל מה שקרה הוא שהמועמד עצמו וויתר ולא שהיא הלכה בתלם של המפלגה השולטת. אני מניח שלכל אורך 5 השנים הבאות ישימו לה מיכשולים בכל מה שקשור לתמיכה כספית ממשלתית וזה אומר אפס עשייה וגם רומז לנו על עתידה, כנראה שלא תיבחר פעם נוספת אני בין אלה שהצביעו עבורה
חיפאי תושב הקריות | 20.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת