אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכירה במשטרה חשודה בהפרת אמונים

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לא בין היתר, אלא בראש ובראשונה...
הנהלת בתי המשפט נדרשת לפרסם את שיבושי המשפט שמבוצעים ע"י עובדי היכלי הצדק, מקורבים, עוזרות משפטיות ועוד, והגיעו למזכירות בכל עיר מהיועץ המשפטי לממשלה, לפני כ 9 חודשים, ובכמה פעימות ומוסתרים באדיקות, במיוחד בבתי משפט בנתניה, פתח תקווה והרצליה... הבדיקה ומעמיקה נעשתה בשל תלונות רבות של בעלי דין שנפגעו אנושות "משיבוש הליכי משפט" - לרבות חסימת נט המשפט לב"כ המייצגים בעלי דין שלא מקושרים, ולא שייכים לחונטה!!!
מרים | 25.12.18
4.
דין שוטר כדין ניצב
לא אני לא שמח לאיד על כך שנציבה במשטרה נחקרת בחשד להפרה אמונים אבל לא יתכן שמ שבין היתר אחראית על פטורי שוטרים נמצאת דקה אחת נוספת בשרות לא יתכן שנציבים כמו ניסו שחם ניצב מור ניצב ארביב קיבלו את מולא פיצוים שלהם ולי גזלו את הפיצויים אף שמעולם לא הורשעתי בעבירה פלילית הפיקוד הבכיר במשטרה גזל מעשרות שוטרים את המגיע להם בחוק לטובת מסיבות חשק של קצינים בכרים בושההההההההההההההההה
שמואל  | 23.12.18
1.
טוהר מידות
צר לי שוב לשמוע כיצד מח״ש מטפל רק בתפל ומחפש כותרות שכנראה זמן רב הם יושבים ביציע . ניצב גילה גזיאל היא מלח הארץ עתירה בהשגים מפקדת בכל רמח אבריה מוזר שאת גילה מחש מוצאת לנכון לחקור על פרידה מפכ״ל דנינו בעלויות שהיו . לשנינו היה מגיע יותר . מי אתם מח״ש שתפגעו בשמה הטוב של הקצינה הטובה ביותר שיש בארגון הזה חוצפנים . רק להזכיר כי מח״ש פגע בקצינים בכירים לא מעט ועל כך הוא עומד לתביעה בימים אלא על סך מליון שקלים אני לא פוחד מימכם מח״ש אתם בשבילי שווים כקליפת השום .
אילן הרוש | 21.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת