אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דמי השימוש בכרטיסי ישראכרט בדרך לקפיצה של כ-20%

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
חוק נגד המזומן - קונספירציה של חברות אשראי
איזה עיתוי מצוין עבור ישראכארט לגרוף רווחים אקסטרא על הגב של לקוח שבוי! מעניין האם יש הסכם סודי בין מדינה לבין בנקים/חברות אשראי שהם ישלמו למדינה אקסטרה כסף מעל מס הרגיל שלהם תמורת חוק שידחוף את האזרחים בכח לזרועות הפתוחות שלהם. אין כמו לקוח שבוי מבחינת חברת אשראי, אפשר לעלות לו עמלות ללא גבול כי אין לו לאן לברוח, המדינה עומדת מאחרי הכתף שלו ומוכנה בכל רגע להאשים בפלילים על אי שימוש בשירותים של אותה חברת אשראי (תמורת דמי שימוש הלא מוזכרים בחוקים)
האזרח | 23.12.18
12.
ומה עם לקוחות בנק הדואר?
ללקוחות עם חשבון בבנק הדואר יש רק כרטיס אחד שמציע להם הבנק - ישראכרט דירקט. אז עכשיו היא מוחקת אותו או מייקרת אותו ומה משאירה ללקוחות האלה, כשיש חוק הגבלת מזומן? כן, ישראכרט, ממש איכפת לך מאיתנו. אולי יותר לייפות את התשקיף לקראת ההנפקה.
קשה יום | 23.12.18
9.
זה רק נראה נחמד
ישראכרט מנהלת מסע יח"צ תודעתי על חשבון לקוחותיה כאילו היא פועלת לטובתם - איפה היא הייתה עשרות שנים כשהגבילה את חופש התנועה ואת החופש לקנות בזול דווקא של לקוחותיה ה(מו)חלשים ביותר? כשיכלה לגבות על מחזור העסקאות שלהם פרמיה בעמלת הסליקה מבתי עסק לא היה איכפת לה שאי-אפשר לקנות בכרטיס בחו"ל, במט"ח ובאתרים זרים. מרגע שאין לה ערך מוסף במותג הזה, פתאום היא נזכרה בלקוחותיו
אחד שיודע | 23.12.18
8.
מהלך חזירי מצד ישראכרט
ישראכרט מדווחת מזה מס' רבעונים בדו"חותיה הכספיים כי היא עתידה למחוק את המותג ישראכרט. אין פה חשיפה ואין כלום. מה שחזירי פה מצידה של ישראכרט זה שהיא הבטיחה שתציע למחזיקי כרטיסים במותג ישראכרט לשדרג לכרטיס בינ"ל ללא עלות - היא עושה זאת ע"י ייקור הכרטיסים המקומיים במקום ע"י הוזלת הכרטיסים הבינ"ל - ראו למשל את התעריפים של כרטיסי Direct מפברואר, שמשום מה לא הוזכרו בידיעה.
מגהץ קיטור | 23.12.18
1.
ממש ממש לא מדויק
המותג ישראכרט נולד ופותח כשבנק הפועלים לא רצה לשלם דמי זיכיון ליורוקרד ולכן הגביל את הכרטיסים הבינ"ל ללקוחות שנוסעים לחו"ל. הוא חלב את ההפרדה הזו ככל שיכול, עד שעפ"י חוק חויב לפתוח את סליקת ישראכרט לתחרות - מאז החל תהליך מואץ של שחיקת המותג ששיאו בימים אלה, בהם המותג הולך להיקבר קבורת חמור כי הרגולציה מחייבת להנפיק כרטיסים חכמים עם צ'יפ בטכנולוגיית EMV.
מגהץ קיטור | 23.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת