אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מערכת ליירוט רחפנים של רפאל היא שהחזירה את נמל התעופה גטוויק לפעולה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
סקיי לוק נמכרה לגופי ביטחון בארה"ב?
כמה אי דיוקים בכתבה אחת שלא לומר שקרים... אני לא מבין, אתם לא בודקים את העובדות ומפרסמים כל שטות? א. רפאל קיבלה את החוזה רק באוגוסט 2018 וטרם ספקה את המערכת שלה.. ולכן רפאל לא מגיבה. ב. סקיי לוק? מקבוצת אבנון? מכרה לגופים ביטחוניים בארה"ב? האומנם? זה סטראט אפ של חובבנים שהתחיל לפני חצי שנה, הם אפילו לא יצרן רק אוסף של מדבקות על ציוד שהם לא מבינים בו..
דניאל סיריגוס | 23.12.18
25.
רוג'ר ווטרס
מדינת ישראל משקיעה אפס עגול בתחום ההסברה , לכן אדם בודד מסוגל לחולל טרור תקשורתי ללא שום בעיה. פעם היה לישראל שר חוץ שעבד קשה כדי לפגוש מנהיגים בעולם, היום יש לנו שר חוץ בשמינית משרה שנוסע מידי פעם עם המשפחה לחופשות בארצות ללא שום השפעה בין לאומית.
ירון גיל | 23.12.18
22.
איזה יופי, אנחנו הישראלים שוב פעם טופחים לעצמנו על השכם
אולי מדינות נאורות לא ממהרות לרכוש את הצעצוע החדש מהסיבה הפשוטה. שלא כמו ישראל , אם רחפן טרור יפיל מטוס נוסעים. התגובה תהיה הרסנית לאותו ארגון טרור. לא כמו שישראל משחדת בכסף את החמאס שיחוס עליה. עלוב, ממש עלוב פה.
B | 23.12.18
16.
פניה לכלכליסט
או שאתם מתחילים לכתוב ידיעות בדוקות, או שהציבור יחדל לתת בכם אמון. המערכת של רפאל הותקנה בגייטוויק לאחר שכבר לא היו רחפנים באוויר. הסיבה לעיכוב בהחזרת השדה לפעילות שגרתית, נבעה מכך שבאותה עת, גם לאחר הרחקת הסכנה המיידית, המודיעין הבריטי לא הבין עד הסוף מה היה המניע של הזוג היחסית מבוגר הזה. עלה חשש ממתקפות רחפנים נוספות ולכן הכניסו את המערכת של רפאל לפני שהתירו את חידוש פעילותו.
אלי | 23.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת