אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עדות רקפת רוסק-עמינח - היום השלישי: "אני עומדת בראש ארגון פשע? טענה הזויה וחצופה"

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
החקירה איננה קולעת בעיקר
השאלות שאמורות להשאיל הן , מה את קיבלת אישית תמורת אשראי שאושר לטייקונים ללא קשר החזר וללא ביטחונות ? רמז,: בונוסים וטובות הנאה על רווחים מדומים בגין הכנסות מימוניות הרשומות בדוחות הכספיים , כשבודאות לא יממשו לעולם . עדים אינם מיומנים ברזי הדוחות הכספיים של הבנק ומה יוצא לאותו מנהל שנותן וגוחף אשראי מכספי ציבור לכל טייקון ,לא מטעמי חסדי שמיים ,או מטוב לב אלא , מהרצון העז לנפח את כיסיו שבמילא מלאים מלוא חופניים בעוד מיליונים רבים ,כספים ששייכים לכל הציבור הדומם . זה עניין פלילי לכאורה ולא כבל
הקוזק הקורבן  | 23.12.18
27.
לדן (תגובה מס' 25)
אם היו רוצים להשפיל ולפגוע ברקפת, יש מספיק עניינים אישיים שהמקלדת לא סובלת שהיה אפשר להעלות. מי שמתנהג פה בהגינות הם הנאשמים, לא היא. היא נשאלה בהתאם לקו ההגנה היוצר הקבלה בין הירידה לחיי מקורבים בחסות הבנק לבין טענותיה הדומות ביחס לבנותיה.
דלת העם | 23.12.18
24.
הסיבה שאני לא מגישה אישום כנגד רקפת וחבר מרעיה, היא שאני ממתינה להצעת עבודה מלאומי.
איפה הפיקוח על הבנקים? מוחקים מיליארדים לטייקונים ושוחטים את הקטנים. ואח"כ משלמים מאות מליונים פיצויים בעסקת טיעון לאמריקאים אחרי שמסתבר שפעלו בניגוד לחוק (כלומר עבריינים).
חדווה בר | 23.12.18
16.
אני לא בטוח שקו ההגנה הזה טוב לנאשמים, אבל הם צודקים בחלק מהטענות
המושג "עבריינות" לא חייב להיות צר רק במובן של עבירה על חוק קיים, כי חוקים הם בני שינוי. המושג "התנהגות עבריינית", יכול להיחשב גם ברמה המוסרית, או ברמת ההיטפלות לחייבים מסויימים, והקלות לחייבים אחרים, רק בגלל הקשרים האישיים שלהם לבנקאים. לדעתי הבנקים הם גנבים ברישיון. כלומר- לפעמים גם בלי רישיון, אבל רוב העבריינות שלהם היא ברישיון מהמדינה. השיטה - הסיסטם, מקולקלים ומאפשרים לאנשים כמו רוסק עמינח לא לשלם על פשעיה, והמשיך להונות את הציבור. אני נגד ההטרדות האישיות, ונגד ההטרדות של בני משפחתה. אבל האמת חייבת להיאמר - הבנקים שייכים לנו, לציבור, אבל מתנהגים כאילו אנחנו מסחטת הכסף שלהם.
רונן | 23.12.18
15.
המשטרה בישראל אימפותנטית
על המשטרה בארץ הבנק חזק, על חקירות ה FBI אין להם כל כך מה לעשות, הבנק עובר עבירות על ימין ועל שמאל, כל שנה הרווחים הולכים וגדלים על חשבון הלקוחות הכבולים שלהם. כל לקוח שיש לו חוב או משכנתא משמעותיים בבנק קשה לו מאוד עד בלתי אפשרי להעבור לבנק אחר. הבנקים מנצלים את זה והמחוקק לא מעניין אותו בכלל הנושא.
אריה שטראוס | 23.12.18
13.
ל-3, לא בורדל ולא נעליים. הגברת יושבת לה במגדל השן
מרויחה משכורות עתק אבל היא לא יודעת כלום ולא אחראית על שום דבר. מחלקת כסף לחברים שלה ומוחקת חובות של מאות מיליונים אבל עובדת עם הוצאות לפועל במתעללות באזרחים בגלל חובות של אלפי שקלים. הבנק שלה התנהג כאחרון המאפיות בפרשת העלמות המיסים ואף אחד מהמנהלים לא שילם על כך. אישה מצליחה? מצליחה לעבוד על כולם. ביזיון של התנהלות וחוצפה ממדרגה ראשונה. כן. שיטרידו אותה, שיפריעו לה. בסך הכל מנהלת בנק שחושבת שהיא חצי אלוהים. ושוב, מה בדיוק עשתה למען ההבנק שהיא כזו מנהלת מוכשרת? מאוד קל כשהעסק רץ על אוטומט.
תמר | 23.12.18
7.
במשך שנים טימטמו אותנו שלבנקים מותר הכל...
שנים של השפעה על דעת הקהל שלבנקים-בנקאים מותר הכל מותר לסגור עסקאות עם רשויות בדמי כופר ללא העמדה לדין מותר לבצע עסקאות בחושך ללא דין וחשבון מותר להלוות כספים לחברי חזקים, גם אם הם לא מחזירים אותן ועוד ועוד... בדיוק כמו במאפייה, אין הגדרה אחרת
אהבל | 23.12.18
5.
חיובי
במידה ואת לא זוכרת כמה גרושים עלובים את מרוויחה ביושר על חשבון משלם העמלות בבנק אז הטענה צודקת כוח ראשי הבנקים ארגון פשיעה שמנצל את המונופול או בעברית הון שלטון את ארוחות הבורא שלך את מבלה עם טיקונים ולא עם עלובי החיים מירוחם דמונה חדרה או קרית שמונה הציבור מחלבה מסחטה הציבור שקוף פריאר בעברית קלה בישלת דיסה אז בתאבון
רחל | 23.12.18
3.
מה זה הבורדל הזה
בריונים חוצפנים ערכו מסע טרור והפחדה נגד אישה ואמא שהיא גם מנהלת בכירה אבל קודם כל אישה ואמא. מה פתאום בית המשפט מרשה להם להסיט את הדיון מהאלימות הפסיכית הזו. סליחה מה הלאה. זו אותה אלימות שמופנית כלפי רופאים במיון, עובדות סוציאליות בלשכות וכל נושא תפקיד רשמי. מה הלאה. יוכרזו זוג הטודו בום כחסידי אומות עולם? זו אותה חוצפה שירתה 3 יריות ברבין. אותה חוצפה שמפרה באלימות את החוק בכל פעם שלא מוצא חן משהו. רבותי זו לא סתם בריונות זה טרור! תרדו ממנה, זכותה להצליח. רוצים להפגין? יש לה משרד, יש כיכרות. משפחות ילדים וטלפונים מטרידים זה מחוץ לחוק! אל תדמיינו שאתם פנתרים, הם נלחמו על לחם וחלב לא על הלוואות לב מ וו. חוצפנים.
פזית | 23.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת